آیا کسب و کار شما به اپلیکیشن موبایل نیاز دارد؟

اپلیکیشن

توسعه یک اپلیکیشن موبایل برای کسب و کار فرصت های بازاریابی ارزشمندی را ارائه می دهد و می تواند به شما کمک کند به مخاطبان هدف خود برسید و از رقبای خود جلوتر بمانید.

مزایای اپلیکیشن های موبایل برای کسب و کارها؟

 

شرکت نرم افزاری وب نگاه در توسعه و طراحی اپلیکیشن iOS و اندروید تجربه دارد. بنابراین، اگر به دنبال طراحی اپلیکیشن موبایل  هستید که به کسب درآمد کمک می کند، با ایده اپلیکیشن خود با ما تماس بگیرید. دریافت مشاوره رایگان از کارشناسان ما را از دست ندهید.

09339017809

نیاز کسب و کار به اپلیکیشن

1. مزایای برنامه های تلفن همراه برای تجارت

یکی از دلایلی که کسب و کار شما به اپلیکیشن نیاز دارد، بهبود ارتباط مستقیم با مشتریان و مشتریان است. با دسترسی به انبوهی از اطلاعات با لمس یک دکمه، توسعه اپلیکیشن های تجاری موبایلی، راه را برای ارتباط شفاف و مستقیم بین مشتریان و شرکت ها باز کرده است. اطلاعات جمع آوری شده از مشتریانی که از این برنامه ها استفاده می کنند برای هر کسب و کاری ارزشمند است. رفتار خرید و پرسونای خریدار را می توان تنها با چند کلیک مشاهده کرد.

2. وفاداری مشتری را بهبود می بخشید

برای مشتریان مهم است که شنیده شوند و شکل ارتباطی آسانی داشته باشند. مشتریان اغلب به این دلیل ارتباط برقرار می کنند که می خواهند چیزی در مورد خدمات شما یا سفارش آنها بدانند. یا می خواهند شکایت کنند. طراحی اپلیکیشن موبایل هر دوی این فرآیندها را برای همه آسان‌تر می‌کند، زیرا هر چه مشتری سریع‌تر بتواند نگرانی خود را مطرح کند و پاسخی دریافت کند، کمتر احتمال دارد که نظر بدی از خود به جای بگذارد.

 

طراحی اپلیکیشن

 

3. آگاهی از برند را افزایش دهید

یک برنامه تلفن همراه توسعه برند شما است که به شما این فرصت را می دهد که به برند خود وفادار بمانید و در عین حال بررسی کنید که چگونه می توان آن را در یک پلت فرم دیجیتال کاملاً متفاوت ارائه کرد. همچنین می توان آن را به عنوان یک پلتفرم تبلیغاتی جدید برای شرکت در نظر گرفت که توجه بیشتری را به خود جلب می کند و در نتیجه بیشتر شناخته می شود. توسعه یک اپلیکیشن موبایل برای کسب و کار به شما فرصتی می دهد تا به مخاطبان جدید بالقوه دسترسی پیدا کنید. به عنوان یک پلتفرم کاملاً جدید، توسعه یک برنامه تجاری تلفن همراه می‌تواند منجر به دستیابی به جمعیت جدیدی از مشتریان شود، افرادی که استفاده از برنامه‌ها را بهتر از مرورگر وب می‌دانند.

 

4. یک کانال بازاریابی مفید ایجاد می کنید

با توسعه اپلیکیشن خود، اعلان ها و اطلاعات را می توان بلافاصله برای مشتریان ارسال کرد. اگر این اطلاعات برای آنها مفید و مرتبط است، مانند معاملات و پیشنهادات انحصاری، می توانید از آن برای جذب مشتریان وفاداری که از استفاده از برنامه استقبال می کنند، استفاده کنید.

 

5. یک برنامه وفاداری موثر ایجاد کنید

شرکت شما یک برنامه وفاداری برای تشویق فروش دارد یا در حال بررسی است. در این مورد، یک برنامه وفاداری دیجیتالی از طریق یک برنامه تلفن همراه یک راه موثر برای ایجاد و ایجاد یک جامعه مشتری است. هنگامی که مشتریان برای هزینه های خود پاداش دریافت می کنند، احتمال بازگشت آنها بسیار بیشتر است. یک برنامه تلفن همراه انجام این کار را برای آنها بسیار آسانتر و سریعتر می کند.

6. از رقبای خود پیشی بگیرید

یکی از مزایای کلیدی اپلیکیشن های موبایل برای استفاده تجاری این است که شما را از رقبا متمایز می کند. برنامه ها در فناوری مدرن مهم هستند و استفاده از آنها برای اهداف تجاری به سرعت در حال تبدیل شدن به یک روند است. با این حال، این روند هنوز در همه جای صفحه دیده نشده است، بنابراین می توانید نسبت به رقابت برتری پیدا کنید.

 

چرا کسب و کار شما به اپلیکیشن نیاز دارد

احتمالاً قبلاً به نوعی با مشتریان خود به صورت آنلاین در تعامل هستید. شاید شما یک وب سایت ساده دارید یا از طریق یک پورتال وب به مشتریان خود خدماتی (یک فروشگاه آنلاین، یک سیستم رزرو، یک پیکربندی محصول و غیره) ارائه می دهید. پس چرا به یک برنامه اضافی نیاز دارید؟ این دلایل برای یک برنامه صحبت می کنند:

 

تجربه موبایلی را به مشتریان ارائه می دهد

اپلیکیشن شما می تواند به شما مزیت رقابتی بدهد. برنامه شما زمانی کار می کند که مشتریان شما در حال حرکت هستند، حتی در مناطقی که اتصال اینترنتی در دسترس نیست. با یک اپلیکیشن موبایل، آنها می توانند خدمات خود را گسترش دهند و این ارزش افزوده جدید را به مشتریان خود ارائه دهند و مزیت رقابتی دیگری را به آنها ارائه دهند. تجربه کاربری بدون شک هدف اصلی ساخت یک اپلیکیشن موبایل برای تجارت است. این گونه است که شرکت ها به روشی ساده و با حداقل تلاش با مشتریان خود ارتباط برقرار می کنند.

ایجاد مانع ورود به بازار

اگر محصول یا خدمات خود را از طریق یک اپلیکیشن در دسترس مشتریان خود قرار دهید، هر استارت آپ جدیدی که وارد بازار شما می شود باید همین کار را انجام دهد. به این ترتیب شما موانع ورود را بالا می برید و از موقعیت رقابتی خود در بازار محافظت می کنید.

 

ارائه خدمات منحصر به فرد

یک اپلیکیشن موبایل برای کسب و کار شما این فرصت را به شما می دهد تا خدمات خود را به روش های جدید و رقابتی ارائه دهید. یک برنامه به کاربران خود اجازه می دهد تا به سرعت محصول رقیب را اسکن کنند و یکی از محصولات جایگزین آن را پیدا کنند که با مشخصات محصول اسکن شده مطابقت دارد. این ویژگی اپلیکیشن به شرکت‌ها اجازه می‌دهد تا با تلاش بسیار کم، کسب‌وکار را از رقبای خود دور کنند و مستقیماً قیمت‌ها و کیفیت محصول خود را به چالش بکشند.

 

برای شرکت ها چه چیزی باید با برنامه در نظر گرفته شود؟

هر کسی که به دنبال رشد مشتری خود است، باید به این فکر کند که چگونه استفاده از اپلیکیشن‌های موبایل در فروشگاه می‌تواند تعامل شما با مشتریانتان را افزایش دهد. خریداران بالقوه راحتی و تجربه آشنا و ساده اپلیکیشن مانند را دوست دارند. این برنامه همچنین لوگوی شرکت را روی صفحه اصلی دستگاه تلفن همراه آنها قرار می دهد.

به نظر می رسد دستگاه های تلفن همراه جهانی هستند. با خدمات ترجمه، مشتریان می توانند متون برنامه خود را در هر نقطه از جهان به روز نگه دارند. یکی از زمینه‌هایی که در آن تفاوت‌های منطقه‌ای وجود دارد، استفاده از اندروید در مقابل اپل است. در سطح جهانی، میانگین توزیع حدود 86 درصد اندروید و 14 درصد iOS است. در کشورهای در حال توسعه، درصد دستگاه های اندرویدی به دلیل هزینه کمتر بسیار بالاتر است. به طور کلی، اکثر شرکت‌ها هم برنامه‌های iOS و هم اندروید را ایجاد می‌کنند، اما نمایه مشتری شما ممکن است نشان دهد که یک پلتفرم نسبت به دیگری مناسب‌تر است. 

 

بیشتر بخوانید8 بازی موبایلی آرام‌بخش برای بازی وقتی می‌خواهید استراحت کنید

 

نتیجه

اپلیکیشن‌های موبایل برای کسب‌وکارها مزایای متعددی را ارائه می‌کنند. در دنیایی که به سرعت در حال رشد آنلاین است، این مزایای برنامه های تلفن همراه به طور فزاینده ای آشکار می شوند. سوال دیگر این نیست که “آیا کسب و کار من به یک برنامه تلفن همراه نیاز دارد؟”، بلکه “چگونه می توانم یک برنامه برای کسب و کار خود ساخته باشم؟”

 

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!