اینستاگرام ویژگی «آخرین بازدید» به سبک واتساپ را اضافه می‌کند: در اینجا نحوه غیرفعال کردن آن آمده است

طراحی اپلیکیشن موبایل

درست زمانی که فکر می‌کردید از نشانگرهای تهاجمی Last Active واتس اپ و فیس بوک مسنجر آزاد هستید، اینستاگرام خودش بی سر و صدا این “ویژگی” را در برنامه خود قرار داده است.

اگر انگشت خود را به سمت پیام‌های مستقیم بکشید، چند مُهر زمانی عجیب را مشاهده خواهید کرد که به شما می‌گوید آخرین بار چه زمانی دنبال‌کننده‌ای که با او چت کرده‌اید، از برنامه بازدید کرده است. بدتر از آن این است که اینستاگرام آن را به طور پیش فرض روشن کرده است.

خوشبختانه، اگر همچنان می‌خواهید حریم خصوصی داشته باشید، به راحتی می‌توانید ویژگی Last Seen اینستاگرام را غیرفعال کنید و در اینجا نحوه انجام آن آورده شده است.

 

شرکت وب نگاه در توسعه و طراحی اپلیکیشن موبایل iOS و اندروید تجربه درخشانی دارد. بنابراین، اگر به دنبال طراحی اپلیکیشن موبایلی هستید که به کسب درآمد کمک می‌کند، با ایده اپلیکیشن خود با ما تماس بگیرید. دریافت مشاوره رایگان از کارشناسان ما را از دست ندهید.

09339017809

 

نحوه غیرفعال کردن آخرین بازدید اینستاگرام

 

طراحی اپلیکیشن موبایل

1. اینستاگرام را باز کنید و روی پروفایل خود ضربه بزنید.

2. روی سه خط افقی در سمت راست بالای صفحه ضربه بزنید و سپس «تنظیمات» را انتخاب کنید.

3. روی Privacy ضربه بزنید.
4. به پایین بروید و «وضعیت فعالیت» را پیدا کنید.
5. نمایش وضعیت فعالیت» را خاموش کنید.

غیرفعال کردن فعال بودن به این معنی است که در حالی که حریم خصوصی خود را باز می‌گردانید، نمی‌توانید ببینید چه زمانی فالوورهای دیگر در برنامه دیده شده‌اند.

معرفی مانیتور فعالیت اینستاگرام یکی از ویژگی‌های فهرستی از ویژگی‌هایی است که همیشه طولانی‌تر می‌شود که این برنامه را بسیار شبیه فیسبوک می‌کند.

در سال 2016، اینستاگرام شروع به سازماندهی فیدها خارج از ترتیب زمانی کرد و سال بعد ویدیوی زنده را اضافه کرد. جای تعجب نیست که محبوب‌ترین ویژگی‌های این شرکت از فیس بوک گرفته نشده است. اینستاگرام قبلاً مجموعه‌ای از ویژگی‌های غیرقانونی اسنپ چت را معرفی کرده است – مانیتور فعالیت یکی از آنها نیست – مانند استوری اینستاگرام و فیلترهای اسنپ چت اینستاگرام.

 

بیشتر بخوانید: چگونه پیام های دایرکت اینستاگرام را بدون دیده شدن بخوانیم

 

Webnegahcompanyمشاهده نوشته ها

وب نگاه با بیش از 20 سال فعالیت در حوزه برنامه نویسی و طراحی اپلیکیشن سعی دارد با نوشتن مقالات جذاب شما را بیشتر با این حوزه آشنا کند

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!