طراحی سایت اختصاصی


 

افرادی که کسب و کار خود را به صورت حرفه ای شروع کرده اند، معمولا به دنبال شرکت طراحی سایت اختصاصی و ساخت یک وب سایت حرفه ای و اختصاصی می باشند تا بتوانند بهتر با مشتریان خود در ارتباط بوده و در دنیای امروزه حضوری آنلاین داشته باشند.

شرکت وب نگاه با داشتن تجربه چندین ساله در زمینه انواع طراحی سایت،طراحی سایت شرکتی، طراحی سایت فروشگاهی، سئو و بهینه سازی سایت، طراحی اپلیکیشن موبایل، طراحی نرم افزار با برنامه نویسی  و …. توانسته بهترین زمینه را برای رونق و پیشرفت چشمگیر انواع کسب و کارهای آنلاین ایجاد کند و در شادی شما نیز سهیم باشد.

 

طراحی سایت اختصاصی

مزایای طراحی سایت اختصاصی و حرفه ای

 

یک قالب آماده قابلیت‌های زیادی به شما ارائه نمی‌کند و نمی‌توانید خلاقیت خود را در طراحی آن به کار گیرید. با طراحی سایت اختصاصی، چه در مورد محتوا و چه در مورد گرافیک سایت، با ایجاد ظاهر و ویژگی‌های به خصوص خود در میان رقبا می‌درخشید و بهتر در ذهن مخاطب ماندگار می‌شوید. همچنین به دلیل طیف گسترده‌تر امکانات نسبت به محدودیت‌های قالب‌ها، سایت یا خدمات مورد نظر بیشتر به آن‌چه در ذهن دارید نزدیک خواهد شد و نیازهای شما و مخاطب را به بهترین شکل رفع خواهد کرد.

در پیشرفت و به روز شدن هر کار آنلاین داشتن وب سایت لازم است اما باید بدانید که ممکن است شما تنها با داشتن سایت معمولی به نتیجه مورد نظر نرسید. بنابراین داشتن وب سایت حرفه‌ای که مختص با کسب و کار شما باشد، می‌تواند تاثیر فوق العاده‌ای در پیشرفت آن داشته باشد.

تکنولوژی‌های وب نگاه در طراحی وب اپلیکیشن اختصاصی

Back-end:
Asp.net Core
Laravel
Node.JS
Front-end:
Jquery
VueJS
HTML5
CSS
 
Database:
MongoDB
Mysql
PostgreSQL
SQLServer
 
 
OpenSource:
 
 
 
 
 

نمونه پروژه برنامه نویسی اختصاصی تحت وب

سوالات متداول پیرامون هزینه طراحی سایت اختصاصی

در طراحی وب سایت به طور قطع میتوان گفت، قیمت طراحی سایت حرفه ای، شخصی و … چقدر میباشد. در ادامه عاملی که در تعرفه طراحی وب سایت تاثیر دارند بیان شده است؛

هزینه طراحی و ساخت سایت بر اساس چه فاکتورهایی براورد میشود؟

طراحی سایت اختصاصی توسط شرکت وب نگاه به صورت کاملا حرفه ای و توسط تیم با تجربه انجام می شود که جهت به دست آوردن قیمت طراحی سایت اختصاصی، شرکتی و … میتوانید از تیم وب نگاه مشاوره تلفنی رایگان بگیرید و یا به صورت حضوری در یک جلسه مشاوره از تمامی قیمت‌ها بر اساس سلیقه و فاکتورهایی که مد نظر شماست اطلاع پیدا کنید.

قیمت طراحی سایت فروشگاهی چطور حساب میشود ؟

به این دلیل که فروشگاه های آنلاین باید دارای قابلیت ها و ویژگی های بیشتری باشند، قیمت طراحی سایت فروشگاهی نسبت به دیگر سایت ها ممکن است بیشتر باشد.

هزینه طراحی سایت وردپرسی

بر اساس اینکه شما بخواهید چه نوع سایت، با چه قابلیت و مشخصاتی طراحی کنید، قیمت های طراحی سایت متفاوت میباشد. طراحی سایت با وردپرس با توجه به اینکه دارای قالب های هزینه بری هستند و افزونه های مهم وردپرس و اختصاصی که در سایت استفاده می شوند نیز رایگان نمی‌اشد، قیمت‌های متنوعی دارند.

زمان لازم برای طراحی سایت اختصاصی چقدر است؟

در صورتی که بخواهید طراحی سایت حرفه ای را به از صفر تا صد به شرکت طراحی سایت وب نگاه بسپارید، ممکن است بین 30 تا 40 روز زمان ببرد.

دسته بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *