قرارگیری موتور جستجو: 9 پاسخ برای سئوی موثر


منظور از “قرار دادن موتور جستجو” چیست؟

اصطلاح بهینه سازی موتور جستجو اغلب به اختصار SEO و اقتباس از انگلیسی (Search Engine Optimization) است. همانطور که از نام آن پیداست، بهینه سازی برای موتورهای جستجو همه اقداماتی را توصیف می کند که هدف آنها حصول اطمینان از این است که صفحه اصلی در یک موتور جستجو رتبه بالاتری دارد و بنابراین توسط تعداد زیادی از کاربران نیز بازدید می شود.

با این حال، قبل از اینکه یک وب سایت بتواند به یک رتبه خوب در موتورهای جستجو دست یابد، ابتدا باید بهینه شود و سپس به طور منظم بررسی شود. بنابراین سئو برای بازاریابی آنلاین موفق ضروری است، زیرا بسیاری از مشتریان تنها از طریق حضور در رسانه ها به دست می آیند!

 

 

شرکت برنامه نویسی وب نگاه  در توسعه بیش از 3500 طراحی اپلیکیشن iOS و اندروید تجربه دارد. بنابراین، اگر به دنبال طراحی اپلیکیشن موبایل  هستید که به کسب درآمد کمک می کند، با ایده اپلیکیشن خود با ما تماس بگیرید. دریافت مشاوره رایگان از کارشناسان ما را از دست ندهید.

09339017809

 

 

 

 

رتبه بندی خوب در موتورهای جستجو چقدر مهم است؟

قرار دادن موتور جستجو رتبه وب سایت شما را در یک موتور جستجو مانند گوگل توصیف می کند. اگر اکنون وارد “Accommodation Berlin” شوید و هتل خود را در صفحه اول پیدا کنید، صفحه اصلی شما رتبه خوبی در موتور جستجو دارد. آن دسته از وب‌سایت‌هایی که در رتبه‌های بالاتر یافت می‌شوند، بیشتر بازدید می‌شوند و بنابراین نظرات مشتریان بیشتری را دریافت می‌کنند.

این بررسی ها در کنار بسیاری از عوامل دیگر نقش مهمی در قرارگیری موتورهای جستجو دارند. آنها به عنوان چهره یک شرکت یا محصول در نظر گرفته می شوند و بنابراین تا حد زیادی مسئول تصمیمات خرید هستند. بنابراین، هرچه رتبه موتور جستجو بالاتر باشد، وب سایت از محبوبیت بیشتری برخوردار است.

 

چگونه می توانم موقعیت خود را در موتورهای جستجو (در اینجا: گوگل) بهبود بخشم؟

 

شروع، ایجاد یک وب سایت است که باید با مقررات حفاظت از داده ها مطابقت داشته باشد و رمزگذاری شده و به خوبی توسعه یابد. محتوای با کیفیت بالا که برای گروه هدف جذاب است، به همان اندازه مرتبط است. بنابراین باید به خواسته ها و نیازهای افرادی که می خواهید با وب سایت خود به آنها رسیدگی کنید توجه ویژه ای داشته باشید.

موقعیت در موتورهای جستجو نه تنها به محتوای وب سایت بلکه به ظاهر و کاربر پسند بودن آن نیز اشاره دارد. به عنوان مثال، از طریق “پروتکل های https”، نظرات مثبت مشتریان، کیفیت وب سایت و محتوای کلی (= متن ها، پیشنهاد وب سایت) به امنیت توجه می شود. برای بهبود رتبه موتور جستجو، ابتدا باید نکات ذکر شده را در نظر بگیرید و منتظر بمانید و ببینید آیا چیزی تغییر می کند یا خیر. با رعایت اقدامات ذکر شده می توانید به فکر درج آگهی یا گزینه های دیگر باشید.

 

 

شرکت نرم افزاری وب نگاه به عنوان یکی از شرکت های نرم افزاری با بیش از 20 سال سابقه فعالیت در حوزه برنامه نویسی ، فعالیت خود را به صورت تخصصی در برنامه نویسی و ارایه‌ی راهکارهای نرم افزاری مبتنی بر وب متمرکز نمود . جهت اطلاع از تعرفه طراحی و طراحی اپلیکیشن موبایل و مشاوره رایگان با ما تماس حاصل نمایید.

 

 

 

آیا سئو فقط برای شرکت های بزرگتر مفید است؟

نه، قطعاً نه – کاملاً برعکس: شرکت‌های کوچک تا متوسط ​​به طور خاص به سود بالایی از بهینه‌سازی موتورهای جستجو با کیفیت بالا می‌رسند. به خصوص برای شرکت‌های محلی و منطقه‌ای، این حوزه حضور آنلاین باید از اهمیت بالایی برخوردار باشد، زیرا: اقدام محلی و تفکر جهانی یک تعامل مهم برای هر شرکتی است، مهم نیست چقدر بزرگ باشد یا چه محصولات/خدماتی ارائه می‌دهد!

 

سئوی موثر

 

کلمات کلیدی چیست؟

کلمات کلیدی آن دسته از کلماتی هستند که کمک قابل توجهی به یافتن یک صفحه می کنند. رایج ترین راه برای یافتن پاسخ یا یک وب سایت خاص در شبکه جهانی وب، وارد کردن یک یا چند کلمه کلیدی است. این کلمات کلیدی در اصطلاحات فنی به عنوان کلمات کلیدی شناخته می شوند و باید از قبل بهینه سازی شوند.

این به نوبه خود به معنای استفاده از کلمات کلیدی است که بیشترین حجم جستجو را دارند. بنابراین اگر در وین کفش می فروشید و کلمه کلیدی “Shoes Vienna” را بهینه کرده اید، مشتریان شما را در رتبه های بالای موتور جستجوی مربوطه خواهند یافت. این تضمین می کند که مشتریان زمانی که به دنبال چیزی هستند از وب سایت شما بازدید می کنند، که می تواند فروش را به میزان قابل توجهی افزایش دهد.
حجم جستجوی بالا نشان می دهد که یک کلمه کلیدی چند بار در یک ماه جستجو می شود. به منظور پرداختن به مشتریان (جدید) تا حد امکان، انواع مختلفی از جستجو باید در لیست کلمات کلیدی گنجانده شود. برای مثال، در مورد مغازه‌ها، هتل‌ها یا رستوران‌ها، مناسب است که شهرهای نزدیک را نیز در ارتباط با یک کلمه کلیدی درج کنید.

وقتی صحبت از بهینه سازی موتورهای جستجو می شود، انتخاب کلمات کلیدی مناسب اولویت اصلی است. ثابت شده است که وب سایت ها زمانی که عنوان، عنوان یا URL آنها حاوی کلمات کلیدی باشد رتبه بالاتری دارند. اما مراقب باشید: زیاده روی نکنید! کیفیت قبل از کمیت هنوز خود را ثابت کرده است و به حرفه ای بودن یک صفحه اصلی اشاره می کند!

 

بهینه سازی درون صفحه و خارج از صفحه چیست؟

بهینه سازی روی صفحه در درجه اول شامل محتوای یک وب سایت – به طور دقیق تر همه متون است. اینها توسط موتور جستجوی مربوطه تجزیه و تحلیل می شوند و سپس ارزیابی دریافت می کنند. در اینجا می‌خواهیم بفهمیم کدام وب‌سایت‌ها اطلاعات واقعاً مرتبطی را برای کاربر ارائه می‌دهند و کدام‌ها به سادگی قابل استفاده نیستند. عواملی مانند زمان بارگذاری، کاربر پسند بودن، تصاویر و لینک های داخلی و خارجی نیز تحلیل می شوند.

از طرف دیگر، بهینه سازی خارج از صفحه، با اصطلاحاً بک لینک، یعنی مراجع برگشتی سروکار دارد. اینها پیوندهایی از سایر صفحات اصلی هستند که به وب سایت مربوطه منتهی می شوند و به عنوان توصیه ارزیابی می شوند. این نقاط همچنین توسط خود موتورهای جستجو در قرار دادن موتورهای جستجو ادغام می شوند.

طراحی واکنشگرا چیست؟

 

یک صفحه اصلی در به اصطلاح طراحی واکنشگرا با دستگاه تلفن همراه مربوطه، به عنوان مثال گوشی هوشمند یا تبلت سازگار است، و بنابراین می تواند بدون هیچ مشکلی توسط دستگاه های مختلف استفاده شود. این به مشکل قبلی طراحی ها و اندازه های سازگار با کامپیوتر پایان داد. این حرکت نه تنها به دلیل تغییر تکنولوژی، بلکه به دلیل رضایت مشتری نیز باید انجام می شد.

هر چه یک وب سایت جذاب تر باشد و استفاده از آن واضح تر و آسان تر باشد، احتمال مراجعه افراد به آن و صرف وقت بیشتر در آن بیشتر می شود. این به این معنی است: هرچه کاربر پسند بودن وب سایت شما بیشتر باشد، افراد مدت بیشتری در آنجا می مانند و از پیشنهاد شما مطلع می شوند.

بهینه سازی موتور جستجو چقدر هزینه دارد؟

هیچ قیمت جامعی برای موضوع پیچیده سئو وجود ندارد. هزینه بهینه سازی موتور جستجو به عوامل زیادی بستگی دارد: آیا بیشتر آن را خودتان انجام می دهید؟ آیا تبلیغات اضافی اجرا می کنید؟

با این حال، در اینجا به ویژه توصیه می شود که از هزینه ها یا تلاش برای دستیابی به نتیجه نهایی خوب دوری نکنید. هنگامی که یک آژانس سئو حرفه ای پیدا کردید که شرکت شما و نیازهای شما را می شناسد، باید تجزیه و تحلیل جامع هزینه را شروع کنید.

 

 

 

بیشتر بخوانیدیک برنامه موبایل برای راه حل خانه هوشمند: نکات و دستورالعمل ها

 

 

 

 

چه کسی به بهینه سازی موتور جستجو نیاز ندارد؟

با بهینه سازی موتورهای جستجو، شما عمدتاً می خواهید با استفاده از کلمات کلیدی، کاربران جدیدی را به یک وب سایت جذب کنید. صفحات اصلی معروف مانند کلوب ها، دولت فدرال یا مدارس اغلب در خط مرورگر وارد می شوند، به این معنی که قرار دادن موتور جستجو بی ربط است. وب سایت های ذکر شده به اصطلاح وب سایت های غیر تجاری هستند که در خدمت ارائه اطلاعات به یک گروه هدف بسته هستند و هیچ گونه منفعت اقتصادی را دنبال نمی کنند.

 

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!