نکاتی برای شرکت در کلاس های آنلاین+ 8 استراتژی برای موفقیت

کلاس های آنلاین

در گذشته، کسب مدرک دانشگاهی به معنای حضور فیزیکی در کلاس‌های حضوری بود که اغلب برای افراد حرفه‌ای یا افرادی که برنامه‌های پیچیده‌ای داشتند، چالش‌هایی ایجاد می‌کرد. اکنون، به لطف پیشرفت‌های فناوری، یافتن یک برنامه تحصیلی که انعطاف‌پذیری لازم را ارائه می‌دهد، چه از طریق کلاس‌های حضوری سنتی، یادگیری آنلاین یا ترکیبی از این دو، آسان‌تر از همیشه است.

دوره های آنلاین مزایای زیادی دارد. آنها به شما این امکان را می دهند که در هر زمان، هر کجا و هر طور که برای شما بهترین کار را داشته باشد، یاد بگیرید، و در عین حال با ایجاد تعادل بین تعهدات کاری و خانوادگی، گرفتن مدرک را آسان تر می کند. و بدون نیاز به حضور در کلاس‌ها، یادگیری آنلاین به شما امکان می‌دهد به برنامه‌های درجه برتر در سراسر کشور دسترسی داشته باشید که در غیر این صورت ممکن است غیرقابل دسترس یا بسیار ناخوشایند باشند.

کلاس‌های آنلاین می‌توانند چالش‌های منحصربه‌فردی را به همراه داشته باشند، اما اگر آماده نباشید. اما اگر مهارت‌هایی را برای یادگیری آنلاین مؤثر توسعه دهید، متوجه می‌شوید که دوره‌ها می‌توانند جایگزین بسیار خوبی برای محیط کلاس درس سنتی باشند. در اینجا چند نکته برای موفقیت در یادگیری آنلاین آورده شده است تا مطمئن شوید که بیشترین ارزش را از کلاس بعدی خود خواهید گرفت.

 

 

شرکت برنامه نویسی وب نگاه  در توسعه بیش از 3500 طراحی اپلیکیشن موبایل iOS و اندروید تجربه دارد. بنابراین، اگر به دنبال طراحی اپلیکیشن موبایلی هستید که به کسب درآمد کمک می کند، با ایده اپلیکیشن خود با ما تماس بگیرید. دریافت مشاوره رایگان از کارشناسان ما را از دست ندهید.

09339017809

 

 

نکاتی برای شرکت در کلاس های آنلاین

اگر قصد گذراندن دوره‌های آنلاین کالج را دارید (یا قبلاً در یک برنامه ثبت‌نام کرده‌اید)، نکات و توصیه‌های زیر می‌تواند به شما کمک کند تا با چالش‌های منحصربه‌فرد آن‌ها مقابله کنید تا بیشترین بهره را از برنامه آنلاین خود ببرید.

1. با یک دوره آنلاین مانند یک دوره “واقعی” رفتار کنید.

وقتی نوبت به کلاس‌های آنلاین می‌رسد، باید نظم و انضباط را داشته باشید که بنشینید و بگویید: “من روی این کار خواهم کرد” و همچنین تعهد به دنبال کردن آن را داشته باشید. اگرچه می‌توانید در مورد اینکه چه زمانی کار خود را در طول هفته تکمیل می‌کنید انعطاف‌پذیر باشید، نمی‌توانید آن را برای مدت نامحدودی به تعویق بیندازید.

یکی از ساده‌ترین راه‌ها برای اطمینان از پیگیری این است که به یاد داشته باشید که برای شرکت در این دوره آنلاین هزینه می‌کنید، همانطور که برای یک کلاس سنتی و حضوری پرداخت می‌کنید. اگر می‌خواهید ارزش واقعی را از کلاس خود کسب کنید، باید «خود را نشان دهید». با کلاس های آنلاین خود به همان روشی رفتار کنید که با کلاس حضوری – یا بهتر از آن، یک شغل – رفتار می کنید و شروع درستی خواهید داشت.

کلاس های آنلاین
2. خودتان را مسئول بدانید

در ابتدای ترم هدف تعیین کنید و هر هفته با خودتان چک کنید. در یک محیط کلاس درس سنتی، شما اغلب یادآورهای شفاهی یا بصری مربوط به سررسید آینده یک تکلیف را دریافت خواهید کرد. اما بدون اینکه یک استاد به طور فعال به شما یادآوری کند، این شما هستید که باید مطمئن شوید که زمان کافی برای تکمیل کار اختصاص داده اید تا یک روز قبل از موعد مقرر، کار را شروع نکنید.

اگر در مسئول دانستن خود مشکل دارید، با یک همکلاسی همکلاسی خود جفت شوید یا از یک همسر یا دوست کمک بگیرید تا به عنوان یک شریک مسئولیت پذیر بررسی کنید. با سازماندهی، فعال بودن و خودآگاه بودن، می توانید از کلاس آنلاین خود بیشترین بهره را ببرید، حتی زمانی که زندگی خارج از مدرسه به آشوب تبدیل می شود.

 

بیشتر بخوانید: تعیین اهداف برای بهبود شغل خود

 

 

3. مدیریت زمان را تمرین کنید.

انعطاف پذیری برای ایجاد برنامه زمانی خود اغلب یکی از بزرگترین جذابیت های شرکت در کلاس های آنلاین است. اما اگر مهارت های مدیریت زمان را نداشته باشید، این آزادی می تواند مضر باشد. بدون آنها، ممکن است به راحتی متوجه شوید که قبل از کلاس ها در حال انباشته شدن هستید یا تکالیف زیر مجموعه را تحویل می دهید.

اگرچه نحوه مدیریت زمان شما به برنامه، سبک یادگیری و شخصیت شما بستگی دارد، در اینجا چند نکته ارزشمند جهانی وجود دارد که به شما کمک می کند مهارت های مدیریت زمان خود را تمرین کرده و بهبود بخشد:

در ابتدای ترم به برنامه درسی نگاه کنید و تکالیف اصلی را یادداشت کنید. آنها را در تقویمی که مرتباً بررسی می کنید علامت بزنید تا بدانید در هفته های آینده چه حجم کاری در راه است. فراموش نکنید که تعهدات قبلی را که ممکن است با برنامه منظم مطالعه شما تداخل داشته باشد، در نظر بگیرید، مانند عروسی ها یا تعطیلات، بنابراین می توانید زمان کافی برای تکمیل تکالیف به خود اختصاص دهید.
یک برنامه هفتگی ایجاد کنید که از آن پیروی می کنید و هر هفته ساعات خاصی را برای خواندن، تماشای سخنرانی ها، انجام تکالیف، مطالعه و شرکت در انجمن ها تعیین کنید. متعهد شوید که دوره آنلاین خود را بخشی از روال هفتگی خود قرار دهید و یادآوری هایی را برای تکمیل این وظایف برای خود تنظیم کنید.
وقتی روی تکالیف خود کار می کنید، سعی کنید زمان را مسدود کنید، قبل از اینکه به کار بعدی بروید، زمان مشخصی را برای هر کار اختصاص دهید و یک تایمر تنظیم کنید تا شما را پاسخگو نگه دارد.
در طول ترم به صورت دوره ای بررسی کنید و به نحوه گذراندن وقت خود نگاه کنید. از خود بپرسید: چقدر زمان را به درس خواندن و تکالیف اختصاص می دهم؟ آیا من مرتباً زمان انجام کارها را دست کم می‌گیرم و مجبورم می‌کنم شب‌های قبل از امتحانات را درگیر کنم؟ کمی خود اندیشی و سازگاری می تواند کمک زیادی به شما کند.

4. یک فضای مطالعه منظم ایجاد کنید و سازماندهی کنید.

یک محیط آموزشی اختصاصی برای مطالعه راه اندازی کنید. با تکمیل مکرر کار خود در آنجا، شروع به ایجاد یک روال خواهید کرد. چه فضای کاری شما میز آشپزخانه، یک کتابخانه یا غرفه گوشه ای در یک کافی شاپ محلی باشد، مهم است که تعیین کنید چه نوع محیطی برای شما مناسب است. برای کشف اینکه کدام نوع تنظیم بهره وری شما را افزایش می دهد، آزمایش کنید. هر کجا که انتخاب کردید، مطمئن شوید که دسترسی به اینترنت پرسرعت وجود دارد تا سعی نکنید یک دوره آنلاین را از طریق اتصال عقب مانده بگذرانید.

تنظیم یک محل کار یا دفتر معمولی نیز به شما کمک می کند تا سازماندهی کنید. دانستن دقیق محل زندگی تاریخ‌ها، فایل‌ها، فرم‌ها، برنامه‌های درسی، کتاب‌ها و تکالیف مهم، به شما کمک می‌کند تا در مسیر رسیدن به اهداف خود قرار بگیرید. هنگام تنظیم فضای مطالعه، مطمئن شوید که:

اتصال به اینترنت پرسرعت داشته باشید
کتب، مواد و نرم افزارهای مورد نیاز دوره را داشته باشید
هدفون برای گوش دادن به سخنرانی ها یا بحث ها داشته باشید (به ویژه در فضاهای مشترک مهم است)

5. عوامل حواس پرتی را از بین ببرید.

از نتفلیکس گرفته تا رسانه‌های اجتماعی گرفته تا غذاهایی که در پوست انباشته می‌شوند، با حواس‌پرتی‌های زیادی مواجه خواهید شد که به راحتی می‌توانند مطالعه شما را از مسیر خارج کنند. بهترین دانش آموزان آنلاین می دانند چگونه این حواس پرتی را کاهش دهند و زمانی را برای تمرکز اختصاص دهند.

اینکه این حواس‌پرتی‌ها چقدر چالش برانگیز خواهند بود، به شخصیت و موقعیت منحصربه‌فرد شما بستگی دارد. برخی ممکن است متوجه شوند که می توانند با گوش دادن به موسیقی خانه های پر سر و صدا را تنظیم کنند. دیگران ممکن است انتخاب کنند که از یک کافی شاپ یا کتابخانه محلی کار کنند تا تمایل خود را برای انجام چند کار در خانه از بین ببرند. در نهایت، شما باید استراتژی را پیدا کنید که بهترین کار را برای شما داشته باشد.

صرف نظر از جایی که برای کار انتخاب می کنید، برای جلوگیری از از دست دادن تمرکز هر بار که پیام متنی یا اعلان ظاهر می شود، تلفن همراه خود را خاموش کنید. و اگر هنوز در مقاومت در برابر وسوسه چک کردن ایمیل خود یا گشت و گذار در وب مشکل دارید، یک مسدود کننده وب سایت را دانلود کنید.

6. دریابید که چگونه بهترین یاد می گیرید

هنگامی که مشخص کردید کجا می آموزید، به این فکر کنید که چه زمانی و چگونه بهترین کار خود را انجام می دهید. اگر اهل صبح هستید، ابتدا برای مطالعه وقت بگذارید. بیشتر از یک جغد شب؟ یک یا دو ساعت بعد از شام را کنار بگذارید تا با رایانه خود راحت باشید. اگر بچه ها به توجه صبح و عصر شما نیاز دارند، سعی کنید یک جلسه مطالعه در اواسط روز در حالی که آنها در مدرسه هستند تشکیل دهید. فنجان قهوه معمولی خود را دم کنید، در لیست پخش خود قرار دهید و هر کاری که برای ورود به منطقه و شروع به کار نیاز دارید انجام دهید.

همه به یک شکل یاد نمی گیرند، بنابراین به این فکر کنید که چه نوع اطلاعاتی به شما کمک می کند تا مفاهیم جدید را به بهترین شکل درک کنید و استراتژی های مطالعه مرتبط را به کار بگیرید. برای مثال، اگر یادگیرنده بصری هستید، متن سخنرانی های ویدیویی را برای مرور چاپ کنید. با گوش دادن بهتر یاد بگیرید؟ مطمئن شوید که برای پخش و پخش مجدد تمام محتوای دوره های صوتی و تصویری در برنامه خود زمان اختصاص داده اید.

7. فعالانه شرکت کنید.

برای کمک به درک بهتر مطالب درسی و تعامل با همکلاسی های همکلاسی، در انجمن آنلاین دوره شرکت کنید. این ممکن است شامل اظهار نظر در مورد مقاله یک همکلاسی در یک میز گفتگو یا ارسال یک سوال در مورد پروژه ای باشد که روی آن کار می کنید. آنچه را که سایر دانشجویان و استادتان می گویند را بخوانید و اگر سوالی دارید، توضیح بخواهید.

اطمینان حاصل کنید که تا آنجایی که می توانید هر چند وقت یکبار بررسی می کنید. انعطاف‌پذیری یادگیری آنلاین به این معنی است که اگر 30 دقیقه قبل از برنامه‌های شام وقت دارید، می‌توانید پاسخ بحث را در برنامه خود متمرکز کنید. هدفی تعیین کنید که هر روز موضوعات بحث کلاس را بررسی کنید.

و اگر احساس کردید عقب افتاده اید، صحبت کنید. منتظر نمانید تا یک تکلیف تقریباً به دلیل پرسیدن سؤال یا گزارش مشکلات باشد. به استاد خود ایمیل بزنید و در درخواست کمک فعال باشید.

8. از شبکه خود استفاده کنید.

کلاس های آنلاین ممکن است گاهی اوقات به شما این احساس را بدهد که خودتان در حال یادگیری هستید، اما این نمی تواند دور از واقعیت باشد. اکثر دوره های آنلاین بر اساس مفهوم همکاری ساخته شده اند، با اساتید و مربیان که فعالانه تشویق می کنند که دانش آموزان برای تکمیل تکالیف و بحث در مورد درس ها با یکدیگر همکاری کنند.

با معرفی خود و شرکت در تابلوهای گفتگوی آنلاین با دانش آموزان دیگر ارتباط برقرار کنید. همتایان شما می توانند منبع ارزشمندی در هنگام آماده شدن برای امتحانات یا درخواست بازخورد در مورد تکالیف باشند. از مراجعه به آنها برای ایجاد یک گروه مطالعه مجازی نترسید. این احتمال وجود دارد که آنها به اندازه شما قدردان آن باشند.
تمرین کامل می کند

کلاس های آنلاین یک گزینه عالی برای کمک به شما برای کسب مدرکی است که برای تحقق اهداف خود نیاز دارید. اگرچه آنها چالش های منحصر به فرد خود را دارند، اما پیروی از توصیه های بالا می تواند به شما کمک کند حتی در هرج و مرج ترین مواقع موفق باشید.

Webnegahcompanyمشاهده نوشته ها

وب نگاه با بیش از 20 سال فعالیت در حوزه برنامه نویسی و طراحی اپلیکیشن سعی دارد با نوشتن مقالات جذاب شما را بیشتر با این حوزه آشنا کند

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!