وقت آن است که از جیمیل دور شوید

جیمیل

تصور کنید یک روز صبح روی رایانه خود می پرید و ناگهان متوجه می شوید که حساب Google خود را قفل کرده اید. تو تحریم شدی این فقط حساب ایمیل شما نیست که به آن دسترسی ندارید – همه چیزهایی است که به آن مرتبط هستند. همه حساب‌های مرتبط با گوگل با ورود به سیستم شما در وب‌سایت‌های دیگر، درایو گوگل، احراز هویت 2 عاملی ایمیل شما (از جمله خود رسانه، که به جای پرداختن به گذرواژه‌ها، پیوند ورود به سیستم ایمیلی را برای شما ارسال می‌کند)، حساب YouTube شما، خریدهای انجام‌شده در Google پخش، ویدیوها و عکس‌ها در عکس‌های Google. لیست ادامه دارد.
ایمیل شما این روزها فقط یک نقطه تماس نیست. به طور جدایی ناپذیری با هویت آنلاین شما مرتبط است

باور نمی کنید ممکن است برای شما اتفاق بیفتد؟ در اینجا داستانی در reddit از کاربری است که دستگاه تلفن خریداری شده توسط Google خود را پس داده است. آنها دستگاه تلفن خریداری شده توسط گوگل را پس دادند، اما به دلیل اشتباه احتمالی در فرآیند RMA، بخشی از سیستم آنها تشخیص نداد که دستگاه بازگردانده شده است. بازپرداخت هزینه کارت اعتباری بعدی، حساب را به‌عنوان تقلبی بالقوه علامت‌گذاری کرد که باعث ممنوعیت بعدی شد. اگرچه نمی‌توانیم صحت داستان را به طور کامل تأیید کنیم، اما مطمئناً می‌توانیم حداقل به عنوان یک علامت هشدار توجه کنیم.

هویت آنلاین شما نباید یک نقطه شکست داشته باشد. اگر کسب و کار خود را از طریق یک حساب کاربری رایگان جیمیل انجام می دهید، دو برابر می شود.

شرکت برنامه نویسی وب نگاه  در توسعه بیش از 3500 طراحی اپلیکیشن موبایل iOS و اندروید تجربه دارد. بنابراین، اگر به دنبال طراحی اپلیکیشن موبایلی هستید که به کسب درآمد کمک می کند، با ایده اپلیکیشن خود با ما تماس بگیرید. دریافت مشاوره رایگان از کارشناسان ما را از دست ندهید.

09339017809

خب جایگزینش چیست؟

نام دامنه خود را بخرید و آن را با یک میزبان ایمیل تنظیم کنید

اگر از رابط جیمیل استفاده می کنید و همچنان می خواهید از آن استفاده کنید، می توانید! می توانید یک حساب Google Workspace راه اندازی کنید و google را به عنوان میزبان ایمیل خود داشته باشید. اگر مشکلی پیش آمد، می توانید با تغییر رکوردهای MX نام دامنه خود، به سرعت به یک میزبان جدید تغییر دهید. گزینه های خوب و مقرون به صرفه زیادی وجود دارد.

و اگر هنوز از حساب Google خود برای ورود به وب‌سایت‌ها و سرویس‌های دیگر استفاده می‌کنید، آن‌ها را کنار بگذارید و یک ایمیل ورود به سیستم اختصاصی ایجاد کنید — به طوری که بدون در نظر گرفتن اینکه چه اتفاقی برای حساب Google شما می‌افتد، همچنان به آن خدمات دسترسی داشته باشید. و اگر قبلاً این کار را نکرده اید، از یک مدیر رمز عبور مانند Bitwarden of 1Password استفاده کنید.

بیشتر بخوانید: مقدمه ای بر ردیابی رتبه موبایل

ویرایش: من یک قطعه پیگیری نوشتم که چگونه می توان ایمیل نام دامنه خود را برای هر کسی که علاقه مند به انجام این کار است تنظیم کرد.

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!