چگونه یک توسعه دهنده اپلیکیشن موبایل استخدام کنیم

طراحی اپلیکیشن

یکی از موثرترین راه‌ها برای رونق دادن به کسب‌وکارتان، ساختن یک اپلیکیشن موبایل قوی است که تصویر برند آن را منعکس کند و آن را متمایز کند. به این ترتیب یک اپلیکیشن موبایل موفق فراتر از اجرای یک فناوری قدرتمند است، بلکه شامل یک رویکرد بازاریابی متفکرانه نیز می شود.

اما چگونه می‌توان یک توسعه‌دهنده اپلیکیشن موبایل را استخدام کرد که بتواند این دو را داشته باشد: دانش عمیق فناوری تلفن همراه و درک وسیعی از استراتژی‌های بازاریابی؟ علاوه بر این، چه اقداماتی را می توانید برای بهترین استفاده از این همکاری انجام دهید؟

در این مقاله توضیح می‌دهیم که چگونه توسعه‌دهندگان برنامه‌های موبایلی مناسب را برای ساخت قوی‌ترین و جذاب‌ترین اپلیکیشن‌های موبایل استخدام کنیم و از چه قوانینی پیروی کنیم تا توسعه اپلیکیشن حتی سودمندتر شود.

از نوع برنامه ای که می خواهید بسازید، درک کاملی داشته باشید
اولین و مهم ترین قدم برای توسعه موثر اپلیکیشن موبایل، بررسی کامل نیازهای کسب و کار شماست. این به شما کمک می کند تا محصول خود را بهتر بشناسید و متوجه شوید که واقعاً به چه نوع توسعه دهندگان برنامه تلفن همراه نیاز دارید.

 

 

شرکت نرم افزاری وب نگاه در توسعه بیش از 3500 طراحی اپلیکیشن موبایل iOS و اندروید تجربه دارد. بنابراین، اگر به دنبال طراحی اپلیکیشن موبایلی هستید که به کسب درآمد کمک می کند، با ایده اپلیکیشن خود با ما تماس بگیرید. دریافت مشاوره رایگان از کارشناسان ما را از دست ندهید.

09339017809

 

 

 

نکات استخدام توسعه هنده موبایل

آیا برای گسترش کسب و کار فعلی خود به برنامه ای نیاز دارید یا می خواهید یک شرکت نوپا راه اندازی کنید – یک کسب و کار توسعه یافته تصویر برند خود را دارد و برنامه شما باید آن را منعکس کند، در حالی که یک شرکت تازه تاسیس باید تصویر برند و برنامه خود را از آن بسازد. خراش؛
برنامه آینده شما باید به کدام اهداف تجاری دست یابد و چگونه باید این کار را انجام دهد – این به شما کمک می کند تا روی عملکردهای کلیدی که باید در برنامه خود قرار دهید تمرکز کنید.
مخاطبان هدف شما چه کسانی هستند – با تعریف مخاطب هدف خود، می توانید بهتر درک کنید که چگونه کمپین های بازاریابی اپلیکیشن خود را راه اندازی کنید و چگونه محصول خود را پس از انتشار آن توسعه دهید.
توسعه دهندگان اپلیکیشن موبایل کدام قابلیت ها و فناوری های ضروری را باید در اپلیکیشن شما تعبیه کنند – این نکته نوع اپلیکیشن موبایلی را که باید ایجاد کنید و بودجه ای که در توسعه اپلیکیشن دخیل است را مشخص می کند.

تعیین تناسب بودجه توسعه دهنده

اکنون، همانطور که شرح مختصری از محدوده پروژه خود دارید، زمان آن رسیده که بازار را بررسی کنید.

بازار توسعه اپلیکیشن موبایل دارای طیف متنوعی از خدمات توسعه نرم افزار و افزایش کارکنان فناوری اطلاعات است. برای اینکه در آنها گیج نشوید و بهترین ارزش برای پول را پیدا کنید، باید اندازه تیم توسعه آینده خود و مدل تعامل پروژه خود را تعیین کنید.

برای این کار، می‌توانید بین استخدام یک تیم اختصاصی از توسعه‌دهندگان اپلیکیشن موبایل که برای یک شرکت فناوری اطلاعات کار می‌کنند یا جستجوی فریلنسرها در سایت‌های تخصصی یکی را انتخاب کنید.

هنگامی که توسعه دهندگان اپلیکیشن موبایل را از یک شرکت فناوری اطلاعات استخدام می کنید، تیمی از متخصصان را برای ارائه خدمات توسعه کامل آماده می کنید. این بدان معنی است که تیم پروژه توسعه برنامه را از شروع تا انتشار آن بر عهده خواهد گرفت. اگر چه، اگر تصمیم دارید اپلیکیشن موبایل موجود را بهبود ببخشید یا تیم خود را با استخدام چند متخصص تقویت کنید، شرکت های فناوری اطلاعات نیز این خدمات را با قیمت های مقرون به صرفه ارائه می کنند.

انتخاب فریلنسرها راه حل ارزان تری است که برای پروژه های کوچک و کوتاه مدت عالی عمل می کند. بسیاری از کارشناسان بسیار متخصص با تجربه در توسعه اپلیکیشن موبایل به صورت مستقل وجود دارند. اگرچه استخدام فریلنسرها برای پروژه های بلندمدت یا ساخت محصولات پیچیده ممکن است خطرات خرابی اپلیکیشن موبایل را افزایش دهد. این پروژه ها اغلب شامل درجه بالایی از سازماندهی هستند که می تواند برای فریلنسرها مشکل ساز باشد، به خصوص اگر می خواهید تیمی از متخصصان را جمع آوری کنید که قبلاً هرگز با یکدیگر کار نکرده اند.

نمونه کارها را بررسی کنید

همانطور که اندازه تیم و مدل مشارکت را تعیین کرده اید، گام بعدی تهیه لیستی از نامزدهای بالقوه است. سایت‌ها و پروفایل‌های توسعه‌دهندگان موبایل را بررسی کنید و نمونه کارها را بررسی کنید.

سبد کار باید شامل محصولات مشابهی باشد که می خواهید بسازید. هنگامی که برنامه های منطبق با راه حل خود را پیدا کردید، باید:

به مشخصات برنامه توسعه یافته نگاه کنید.
برنامه های موجود در گجت خود را دانلود کنید و بررسی کنید که آیا نرم افزار کار می کنند و در بین کاربران محبوب هستند یا خیر.
علاوه بر این، پشته فناوری شرکت‌های منتخب، خدماتی که ارائه می‌دهند و ویژگی‌هایی که می‌توانند در محصول شما داشته باشند را بررسی کنید. به عنوان مثال، اگر نیاز به توسعه یک اپلیکیشن موبایل برای بانکداری دیجیتال دارید، شرکت کاندید باید تجربه زیادی در کار با خدمات فین‌تک و بانکداری به‌عنوان پلتفرم داشته باشد.

همچنین، مطالعات موردی نامزدها را بررسی کنید، حتی اگر آنها به پروژه و سال ها تجربه شما مرتبط نباشند. این به شما کمک می کند تا درک کنید که شرکت چه مدت خدمات خود را ارائه می دهد و آیا در بازار موفق بوده است یا خیر.

 

طراحی اپلیکیشن

منابع را بخواهید

گام بعدی تهیه فهرست کوتاهی از شرکت های منتخب است. تمام کاندیداهایی که انتخاب کرده اید را بررسی کنید و یک لیست 5 برتر از بهترین ها تهیه کنید. اکنون زمان تماس با آنها فرا رسیده است.

قبل از اولین تماس، فهرستی از سوالاتی که می‌خواهید توضیح دهید تهیه کنید. اینها می توانند سوالاتی در Tech-stack باشند که شرکت های فناوری اطلاعات می توانند برای ساخت اپلیکیشن شما، تیمی از متخصصان با رزومه و نمونه کارها، ابزارهای ارتباطی و مراجع ارائه دهند.

ارجاعات و توصیه های مشتریان قبلی می تواند بینش ارزشمندی در مورد سبک کار و صلاحیت تیم در شرکت های IT انتخاب شده به شما ارائه دهد. می توانید با مشتریان قبلی تماس بگیرید و از آنها بازخورد بخواهید یا توصیفات را در سایت های تخصصی فناوری اطلاعات مانند UpWork، Clutch، Github، LinkedIn بیابید.

کسی را انتخاب کنید که بتوانید با او رابطه برقرار کنید
توسعه اپلیکیشن موبایل معمولا یک فرآیند طولانی است. بسته به پیچیدگی پروژه، تعداد توسعه دهندگان در تیم شما، ویژگی هایی که می خواهید اضافه کنید و عوامل دیگر، ممکن است از چند ماه تا یک سال طول بکشد. به این ترتیب، ارتباطات یکی از عناصر کلیدی است که توسعه موفقیت آمیز اپلیکیشن موبایل و شرایط کاری مطلوب را تعیین می کند.

برای داشتن روابط حرفه ای قوی در تیم توسعه اپلیکیشن موبایل آینده خود، باید شرکتی را انتخاب کنید که با آن احساس راحتی می کنید. برای این شما می توانید:

با هر یک از اعضای تیمی که در تیم خود استخدام می کنید، مصاحبه چهره به چهره داشته باشید.
اگر یک شرکت توسعه برنامه تلفن همراه از راه دور دارید، برای ارتباط آفلاین بلادرنگ به آنها مراجعه کنید.
در فرآیند توسعه شرکت کنید و از مدیران پروژه و اعضای تیم سوال بپرسید.
مدیران شرکت باید آماده باشند تا به زبان ساده توضیح دهند که روند توسعه اپلیکیشن چگونه پیش می رود و مسائل کاری را مودبانه و دوستانه حل کنند.

 

بیشتر بخوانید:  بهترین مرورگرها برای حفظ حریم خصوصی

 

نتیجه

استخدام توسعه دهندگان مناسب اپلیکیشن موبایل یکی از اجزای اساسی ایجاد موفقیت آمیز اپلیکیشن است. یک شخص یا یک شرکت اشتباه انتخاب شده می تواند هزینه و زمان زیادی برای شما داشته باشد. بنابراین، باید قبل از اولین تماس با توسعه دهندگان برنامه های بالقوه خود، به خوبی آماده شوید.

برای این کار، می‌توانید پروژه آینده خود را مرور کنید، توسعه‌دهندگان تلفن همراه را با پشته فناوری مناسب بیابید، تجربه توسعه‌دهندگان و شرکت‌های فناوری اطلاعات و خدماتی که ارائه می‌دهند را بررسی کنید.

این آماده سازی کامل شما را از خطرات احتمالی و هزینه های غیرمنتظره پس از راه اندازی پروژه توسعه اپلیکیشن موبایل خود نجات می دهد.

 

Webnegahcompanyمشاهده نوشته ها

وب نگاه با بیش از 20 سال فعالیت در حوزه برنامه نویسی و طراحی اپلیکیشن سعی دارد با نوشتن مقالات جذاب شما را بیشتر با این حوزه آشنا کند

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!