یک شرکت توسعه نرم افزار چه کاری انجام می دهد؟


شرکت نرم افزاری چیست؟

شکی نیست که نرم افزار هسته اصلی نحوه عملکرد تقریباً هر کسب و کار است. اگر چیزی وجود داشته باشد که تقریباً هر سازمانی برای اجرای خود به آن نیاز دارد، آن نرم افزار است. به همین دلیل است که بسیاری از شرکت‌ها روی راه‌حل‌های سفارشی سرمایه‌گذاری می‌کنند تا به آنها در ساده‌سازی فرآیندها و بهبود عملیات روزمره کمک کنند.

برخی از مردم می دانند که شرکت های توسعه نرم افزار می توانند به آنها در ایجاد راه حل های مورد نیاز کمک کنند. با این حال، وضوح کمتری در مورد اینکه این شرکت ها چه می کنند و چگونه کار را انجام می دهند وجود دارد.

این مقاله روند را شرح می دهد و به شما می گوید که در یک شرکت توسعه نرم افزار به دنبال چه چیزی باشید.

شرکت نرم افزاری وب نگاه در توسعه و طراحی اپلیکیشن موبایل iOS و اندروید تجربه دارد. بنابراین، اگر به دنبال طراحی اپلیکیشن موبایلی هستید که به کسب درآمد کمک می کند، با ایده اپلیکیشن خود با ما تماس بگیرید. دریافت مشاوره رایگان از کارشناسان ما را از دست ندهید.

09339017809

شرکت‌های توسعه نرم‌افزار، برنامه‌ها، چارچوب‌ها یا سایر اجزای نرم‌افزاری را برای کسب‌وکارها یا مصرف‌کنندگان طراحی، توسعه و نگهداری می‌کنند.

برای درک عمیق تر از آنچه این فرآیند شامل می شود، اجازه دهید با صحبت در مورد توسعه نرم افزار شروع کنیم. توسعه نرم‌افزار فرآیندی است که شامل تصور، مشخص کردن، طراحی، برنامه‌نویسی، مستندسازی، آزمایش و رفع اشکال است که در ایجاد و نگهداری برنامه‌ها، چارچوب‌ها یا سایر اجزای نرم‌افزار نقش دارد.

یک شرکت توسعه نرم افزار همه این قطعات را در کنار هم قرار می دهد. این شامل همه چیز از مفهوم نرم افزار تا تجلی نهایی نرم افزار است – تحقیق، توسعه جدید، نمونه سازی اولیه، اصلاح، استفاده مجدد، مهندسی مجدد، تعمیر و نگهداری و موارد دیگر.

هر شرکتی برای کار با مشتریان مدل و فرآیند تعامل خود را خواهد داشت. با این حال، قبل از شروع یک پروژه با یک شرکت توسعه نرم افزار، مهم است که دقیقاً آنچه را که آنها انجام می دهند، درک کنید.

شرکت توسعه نرم افزار

یک شرکت توسعه نرم افزار چه می کند؟

در میان بسیاری از خدماتی که آنها انجام می دهند، ما می توانیم این فرآیند را به چهار مرحله تقسیم کنیم.

1. شناسایی نیاز

ابتدا، یک شرکت توسعه نرم افزار تلاش خواهد کرد تا اهمیت نرم افزاری را که قرار است ایجاد کند، درک کند. چه چیزی آن را مهم می کند؟ چه ویژگی هایی باید گنجانده شود؟ این نرم افزار چه تاثیری روی کاربران خواهد داشت؟

2. توسعه نرم افزار

در مرحله بعد، شرکت پیش خواهد رفت و نرم افزار را طراحی و توسعه خواهد داد تا با معیارهایی که آنها شناسایی کرده و نیازهای کاربران را برآورده کند. محصولاتی که روی آنها کار می کنند ممکن است شامل راه حل های دسکتاپ، برنامه های کاربردی تلفن همراه، محصولات SaaS و موارد دیگر باشد.

3. تست و تضمین کیفیت

اگر یک شرکت نرم افزاری از متدولوژی چابک پیروی کند، ممکن است آزمایش و تکرار را بخشی از فرآیند توسعه قرار دهد. برخی از شرکت ها از این روش پیروی نمی کنند و در پایان آزمایشات خود را انجام می دهند.

در هر صورت، زمانی که شرکت نرم‌افزار توسعه را کامل کرد، آن را آزمایش می‌کند تا اطمینان حاصل شود که همانطور که باید کار می‌کند و کاربران به نتایج دلخواه خواهند رسید. آنها همچنین از این زمان برای شناسایی هر گونه بازخورد و رفع اشکالاتی که ممکن است در طول فرآیند کشف کنند استفاده خواهند کرد.

 

 

4. آزادسازی و نگهداری

در نهایت شرکت این محصول را عرضه خواهد کرد. در این مرحله محصول برای کاربران آماده است و سازمان ها می توانند از نرم افزار سفارشی خود استفاده کنند. یک شرکت توسعه نرم افزار همچنین ممکن است شامل تعمیر و نگهداری یا پشتیبانی مداوم باشد تا اطمینان حاصل شود که محصول همیشه همانطور که باید کار می کند.

اکثر شرکت های توسعه نرم افزار این فرآیند اساسی را دنبال می کنند. با این حال، برخی از شرکت ها آنچه را که پس از کار بر روی پروژه های مختلف می آموزند، پیاده سازی می کنند تا فرآیند خود را اصلاح کنند و برای هر مشتری یکپارچه کنند.

خط آخر: شرکت های توسعه نرم افزار راه حل هایی را ایجاد می کنند که به نیازهای مشتریان خود نیاز دارند. آنها اغلب در صنایع یا مشاغل مختلف تخصص دارند و بینشی در مورد نیازهای مشتریانشان برای موفقیت دارند.

 

 

یک شرکت توسعه نرم افزار چه خدماتی ارائه می دهد؟

بسیاری از شرکت های توسعه نرم افزار نیز خدمات مشاوره و استراتژی را خارج از فرآیند توسعه و تحویل نرم افزار ارائه می دهند. به عنوان مثال، در اینجا در Unosquare، ما مشاوره پروژه‌های فناوری و استراتژی‌های تحول دیجیتال را برای کمک به کسب‌وکارها برای برنامه‌ریزی پروژه‌های خود و تسریع فرآیند تحول دیجیتال ارائه می‌دهیم.

مهندسان توسعه نرم‌افزار ما با چارچوب چابک توزیع‌شده، چشم‌انداز خارجی، چابکی و درک مورد نیاز برای نوآوری واقعی را فراهم می‌کنند. خدماتی مانند این برای شرکت هایی که برای اجرای پروژه ها یا رسیدن به اهداف تحول دیجیتال خود به کمک نیاز دارند ایده آل است.

چگونه یک شرکت توسعه نرم افزار مناسب برای پروژه خود انتخاب کنید

در حالی که برخی از شرکت های توسعه نرم افزار ادعا می کنند که می توانند هر پروژه ای را انجام دهند، اینطور نیست. اگر به دنبال یک شرکت توسعه نرم افزار برای پروژه خود هستید، باید بر روی یافتن شرکتی تمرکز کنید که بتواند برای نیازهای خاص شما خدمات ارائه دهد.

شرکت توسعه نرم افزار مناسب، نرم افزار منحصر به فردی ایجاد می کند که برای کسب و کار شما کار می کند و نیازهای خاص شما را برآورده می کند. قبل از انتخاب یک شرکت توسعه نرم‌افزار، در زمینه‌های کاری آن‌ها تحقیق کنید تا مشخص کنید آیا آنها تخصص مورد نظر شما را دارند یا خیر.

در حالی که برخی از پروژه ها را می توان به سرعت تکمیل کرد، اکثر پروژه های توسعه نرم افزار سفارشی چندین ماه طول می کشد تا تکمیل شوند. بنابراین، بسیار مهم است که شرکتی را پیدا کنید که با آن احساس راحتی کنید. این فقط در مورد کد نیست. این در مورد فرآیند از ابتدا تا انتها و نحوه عملکرد محصول نهایی برای شما است.

به یاد داشته باشید: هر شرکتی نقاط قوت خود را دارد. برخی از شرکت ها توانایی کار بر روی پروژه های حساس به زمان را خواهند داشت. دیگران ممکن است سطحی از تخصص را در فضای شما به ارمغان بیاورند که نتوانید آن را در شرکت های دیگر پیدا کنید. مهم است که قبل از انتخاب در مورد فرآیند توسعه نرم افزار به عنوان یک کل و اینکه چه چیزی برای سازمان شما بهتر کار می کند فکر کنید.

به کمک یک شرکت توسعه نرم افزار نیاز دارید؟

ما نیاز به شفافیت، کارایی و مهمتر از آن تحویل را درک می کنیم. ما نه تنها بر روی یافتن بهترین استعدادها در جهان تمرکز لیزری داشته‌ایم، بلکه یک روش مدیریت تحویل را نیز گرد هم می‌آوریم که چشم و گوش شما در سازمان ما باشد. به شیوه ای سریع، شفاف و کارآمد، ما خدمات توسعه نرم افزار چابک و تکمیل کننده استعدادها را برای تیم ها ارائه می دهیم.

با بیش از 2000 پروژه با موفقیت انجام شده، بیش از 600 مهندس و بیش از 120 تیم توزیع شده، وب نگاه یکی از شرکت های پیشرو در توسعه نرم افزار است. ما می دانیم که برای برآوردن و فراتر رفتن از نیازهای پروژه چه چیزی لازم است. آیا می خواهید درباره کارهایی که شرکت برنامه نویسی ما می‌تواند برای شرکت شما انجام دهد بیشتر بدانید؟

 

Webnegahcompanyمشاهده نوشته ها

وب نگاه با بیش از 20 سال فعالیت در حوزه برنامه نویسی و طراحی اپلیکیشن سعی دارد با نوشتن مقالات جذاب شما را بیشتر با این حوزه آشنا کند

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!