5 روش برتر برای هوشمند بودن در فضای مجازی

طراحی اپلیکیشن موبایل

به ماه آگاهی سایبری 2021 خوش آمدید! این ترن هوایی یک سال در امنیت سایبری بوده است، با استقبال نیروی کار از یک مدل ترکیبی، بیماری همه گیر کووید به طور مداوم در حال تحول و دنیای تجارت و فناوری همیشه در نوسان است.

برای کمک به شروع این ماه به سبک، NTT Application Security با خلاصه ای از پنج اقدام برتر AppSec که شما و سازمانتان می توانید در حال حاضر انجام دهید تا سایبری هوشمند شوید و وضعیت امنیتی خود را تقویت کنید، در حالی که سال 2021 را با قدرت به پایان می رسانیم و جسورانه وارد آن می شویم، ارائه شده است. 2022.

شرکت نرم افزاری وب نگاه در توسعه و طراحی اپلیکیشن موبایل iOS و اندروید تجربه خوبی دارد. بنابراین، اگر به دنبال طراحی اپلیکیشن موبایلی هستید که به کسب درآمد کمک می‌کند، با ایده اپلیکیشن خود با ما تماس بگیرید. دریافت مشاوره رایگان از کارشناسان ما را از دست ندهید.

09339017809

زمان هوشمند شدن است

اولین گام برای روشنگری امنیت سایبری این است که به اطراف خود نگاه کنید و از همه منابع موجود برای جلوتر ماندن از منحنی استفاده کنید و به شما کمک کند تا از آخرین اخبار و روندها مطلع شوید. در حالی که ما اینجا در NTT Application Security به وبلاگ امنیت سایبری خود کمک می کنیم، بسیاری از همکاران ما نیز از پادکست و سری کاغذ سفید AppSec Stats Flash ما ارزش زیادی کسب می کنند.

آیا نیاز به فراتر رفتن از امنیت برنامه و ورود به تصویر بزرگتر دارید؟ مشکلی نیست برخی از وب‌سایت‌های مورد علاقه ما، کل حوزه اخبار و تحلیل‌های امنیت سایبری را پوشش می‌دهند
وقتی صحبت از روندها شد، وقت آن است که به یک روند خوب که بد رفته است رسیدگی کنید. در حالی که در مفهوم اصلی «تغییر به چپ»، برای تأکید بر تست امنیت برنامه‌های کاربردی در حال توسعه، هدف مثبتی وجود داشت، ما این نتیجه را در اصلاح بیش از حد مشاهده کرده‌ایم که در آن نقض‌ها حتی شایع‌تر و خطرناک‌تر می‌شوند. یکی از تحقیقات اخیر امنیت سایبری ما نشان داد که 50 درصد از برنامه‌های کاربردی در تمام صنایع بزرگ حداقل یک آسیب‌پذیری جدی، باز و قابل بهره‌برداری دارند.

اگر هدف از تست امنیت اپلیکیشن ایجاد آینده دیجیتالی عاری از نقض است، زمان آن فرا رسیده است که از رویکرد DAST-first استفاده کنید که از تست امنیت اپلیکیشن پویا برای دفاع از برنامه‌های شما در جایی که نقض‌ها رخ می‌دهد – در زمان تولید، استفاده کنید!

یک وضعیت امنیتی قوی، اولین DAST، کل سطح حمله را در نظر می‌گیرد، آزمایش امنیت برنامه‌های کاربردی پویا را در بر می‌گیرد و بینش‌های DAST را برای افزایش کارایی SAST و تجزیه و تحلیل ترکیب نرم‌افزار یکپارچه می‌کند.

برای آشنایی با نحوه اتخاذ رویکرد DAST-first به AppSec خود، مقالات سفید و وبینارهای ما را در صورت تقاضا بررسی کنید: DAST to the Future، A AppSec Modern AppSec and Making It All Work.

دارایی های خود را پوشش دهید

در مورد سطح حمله، بسیار مهم است که کمی کوچک‌نمایی کنید و دید شفافی از دارایی‌های دیجیتال سازمان خود داشته باشید. از این گذشته، نمی‌توانید چیزی را که نمی‌دانید مالک آن هستید، ایمن کنید.

NTT Application Security برای درک درستی از دارایی‌های سازمان و محل سکونت آن‌ها، اکیداً توصیه می‌کند که یک راه‌حل Attack Surface Management را پیاده‌سازی کنید. منابعی مانند مدیریت سطح حمله خودمان، که از طریق مشارکت با Bit Discovery که در اوایل سال جاری ایجاد شد، امکان پذیر شد، از پایگاه داده های گسترده و صدها منبع شخص ثالث برای ایجاد فهرستی جامع از سطح حمله، به سرعت و به صورت خودکار استفاده می کنند.

داشبورد مدیریت سطح حمله به‌دست‌آمده به تیم امنیتی شما اجازه می‌دهد تا تأیید کند که چه دارایی‌ها و برنامه‌هایی در مقابل حمله آسیب‌پذیر هستند و بینش‌های عملی در مورد نحوه اولویت‌بندی دفاع شما ارائه می‌کند.

بیشتر بخوانید: چرا کسب و کار شما به اپلیکیشن موبایلی خودش نیاز دارد

بزرگ فکر کن

در حالی که داشتن دید واضحی از سطح حمله شرکتتان عالی است، فقط در شبکه خود متمرکز نشوید. به تمام مکان‌هایی که نرم‌افزار شما به بقیه جهان اینترنت متصل می‌شود فکر کنید و در مورد دفاع از آن نقاط ورودی فعال باشید.

برنامه ها به ندرت در خلاء کار می کنند و اغلب از رابط های برنامه نویسی برنامه (API) برای اتصال با سایر برنامه ها در سراسر اینترنت استفاده می کنند، که برنامه ها را با عملکردهای باورنکردنی برای اشتراک گذاری و یکپارچه سازی داده ها توانمند می کند، اما همچنین خطر نقض را به طور تصاعدی افزایش می دهد.

امنیت API بسیار مهم است، اما اغلب یک مرحله را برای اطمینان از اینکه این برنامه‌ها و APIها می‌توانند هدف خود را برآورده کنند و در عین حال اطلاعات مشتری و اختصاصی را ایمن نگه می‌دارند، از دست می‌دهند. خوشبختانه، فناوری‌های امنیتی جدید API در حال ظهور هستند که تست‌های امنیتی سریع، خودکار و دقیق را با ادغام مستقیم در پلتفرم‌های توسعه API مانند Postman ارائه می‌کنند.
با یک دوست تماس بگیرید

 

طراحی اپلیکیشن

 

با همه این منابع و روش‌ها برای هوشمند شدن سایبری، مهم است که به یاد داشته باشید که شما به تنهایی در نبرد امنیت سایبری نمی‌جنگید. توصیه نهایی هوشمند سایبری ما این است که با کارشناسان امنیت سایبری همکاری کنید تا به تکمیل تیم خود کمک کنید تا بتوانید بر شایستگی‌های اصلی و اهداف تجاری خود تمرکز کنید.

چه در حال ایجاد اولین استراتژی امنیتی خود باشید یا یک طرح موجود را به سرعت افزایش دهید، یک سازمان خدمات حرفه ای امنیت سایبری قوی می تواند به شما کمک کند تا یک برنامه AppSec را با اطمینان و کارآمد ایجاد و اجرا کنید.

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!