6 دلیل برای اینکه کسب و کار شما به اپلیکیشن موبایل نیاز دارد

طراحی اپلیکیشن

علت نیاز کسب و کار به اپلیکیشن موبایل

اگر فکر می‌کنید که اپلیکیشن‌های موبایل فقط برای برندهای بزرگی مانند Walmart و Bank of America هستند، در اشتباه هستید. کسب‌وکارهای کوچک و متوسط ​​بیشتر و بیشتر از روند موبایل پیروی می‌کنند و درک می‌کنند که یک استراتژی مؤثر تلفن همراه چیزی بیش از یک وب‌سایت سازگار با موبایل را شامل می‌شود و کسب‌وکار آن‌ها به یک برنامه تلفن همراه نیاز دارد.
در واقع، این روزها متوجه خواهید شد که بسیاری از کسب و کارهای کوچکی که به طور مکرر با آنها در تعامل هستید، برنامه موبایل اختصاصی خود را دارند – خواه این کافی شاپ گوشه ای باشد یا مرکز اسپا زیبایی در مرکز شهر. این شرکت‌ها در زمینه ارتقای سطح بالاتر بازاریابی دیجیتال خود از این بازی جلوتر هستند.

اگر هنوز مطمئن نیستید که چرا کسی می‌خواهد اپلیکیشن تلفن همراه خود را بسازد، در اینجا شش مزیت برتر رفتن به این مسیر را زودتر از زودتر آورده‌ایم.

مزایای طراحی اپلیکیشن موبایل برای کسب و کار

1. همیشه در معرض دید مشتریان باشید

آمارها نشان می دهد که متوسط ​​بزرگسالان آمریکایی به طور متوسط ​​3 ساعت و 43 دقیقه را در دستگاه تلفن همراه خود می گذرانند. در حالی که احتمالاً تعداد انگشت شماری از برنامه ها بخش عمده ای از این استفاده را تشکیل می دهند، این واقعیت را تغییر نمی دهد که هر کاربر باید دستگاه خود را برای برنامه های مورد نظر خود باز کند، اسکرول کند و اسکن کند. «در راه بودن» می‌تواند یک مزیت برای شرکت شما باشد، زیرا ذهن ما به طور ناخودآگاه هر تصویر و متنی (یا نماد برنامه‌ای که به خوبی طراحی شده است!) که با آن روبرو می‌شود را ثبت می‌کند.

 

تیم وب نگاه در توسعه و طراحی اپلیکیشن موبایل iOS و اندروید تجربه دارد. بنابراین، اگر به دنبال طراحی اپلیکیشن موبایلی هستید که به کسب درآمد کمک می کند، با ایده اپلیکیشن خود با ما تماس بگیرید. دریافت مشاوره رایگان از کارشناسان ما را از دست ندهید.

09339017809

 

2. یک کانال بازاریابی مستقیم ایجاد کنید

برنامه‌ها عملکردهای زیادی دارند: می‌توانند اطلاعات عمومی، قیمت‌ها، فرم‌های رزرو، ویژگی‌های جستجو، حساب‌های کاربری، پیام‌رسان‌ها، فیدهای خبری و موارد دیگر را ارائه دهند.

طراحی اپلیکیشن

یکی از بزرگترین مزایای داشتن یک برنامه تلفن همراه این است که تمام اطلاعاتی که می خواهید به مشتریان خود ارائه دهید – از جمله فروش های ویژه و تبلیغات – دقیقاً در دسترس آنهاست. از طریق اعلان‌های فشار، به تعامل مستقیم نزدیک‌تر می‌شوید و می‌توانید به راحتی محصولات و خدمات خود را هر زمان که منطقی باشد به مشتریان یادآوری کنید.

3. برای مشتریان خود ارزش قائل شوید

وقتی در مورد اطلاعات موجود صحبت می کنیم، در مورد دیجیتالی کردن برنامه وفاداری که در دست دارید چطور؟ به جای چسبیدن به کارت قدیمی جمع آوری امتیاز، این امکان را برای مشتریان خود فراهم کنید که پاداش های خود را از طریق برنامه تلفن همراه خود دریافت کنند. نتیجه؟ دانلودهای بیشتر و بازگشت مشتریان بیشتر.

4. شناخت برند ایجاد کنید

یک اپلیکیشن موبایل برای کسب و کار شما می تواند تا حد زیادی به آگاهی از برند شما کمک کند. من می خواهم این موضوع را به دو جنبه تقسیم کنم که ترکیب آنها برنامه شما را به یک برنده واقعی تبدیل می کند:

نام تجاری. یک اپلیکیشن موبایل مانند یک تابلوی بیلبورد خالی است. شما می توانید آنچه را که می خواهید با آن انجام دهید. می توانید آن را شیک، باسن، کاربردی، جسورانه یا آموزنده بسازید. اما چیزی که واقعاً می‌خواهید انجام دهید این است که برنامه‌ای بسازید که دارای ویژگی‌هایی باشد که مشتریان شما آن را دوست داشته باشند و در عین حال دارای مارک تجاری و زیبایی باشد.
به رسمیت شناختن. هرچه بیشتر بتوانید مشتریان را با برنامه خود درگیر کنید، آنها زودتر تمایل به خرید محصول و/یا خدمات شما خواهند داشت. در تبلیغات به این “فرکانس موثر” می گویند: به عنوان یک قاعده کلی، شنیدن و/یا دیدن برند شما تقریباً 20 بار چیزی است که شما را واقعاً مورد توجه قرار می دهد.

5. تعامل با مشتری را بهبود بخشید

مهم نیست که گل می فروشید یا خدمات آبگرم، مشتریان شما به راهی برای رسیدن به شما نیاز دارند. داشتن یک ویژگی پیام رسانی (یا میز کمک) در برنامه شما واقعاً می تواند تفاوتی در نحوه ارتباط شما با مشتریان ایجاد کند. در مورد آن فکر کنید: برای مثال OpenTable، کل مدل کسب و کار خود را بر اساس این اصل ساخته است. به جای تماس با رستوران برای یک میز، می توانید آن را با کمتر از پنج کلیک روی پلت فرم آن رزرو کنید. حالا به این فکر کنید: چند مشتری ترجیح می دهند از طریق پیامک با شما ارتباط برقرار کنند تا از طریق تلفن؟

6. وفاداری مشتری را پرورش دهید

آخرین، اما نه کم‌اهمیت، مهم‌ترین دلیلی که چرا باید به فکر ساختن اپلیکیشن موبایل خود باشید، وفاداری مشتری است. با همه سر و صدایی که وجود دارد – بنرهای کنار جاده، بیلبوردها، علائم چشمک زن، آگهی های روزنامه، آگهی ها، کوپن ها، وب سایت ها، بنرهای وب سایت، تبلیغات فیس بوک و بازاریابی ایمیلی – به دلیل حجم عظیم تبلیغات اطرافمان، به تدریج تأثیر خود را بر مشتریان از دست می دهیم. همه.

زمان آن فرا رسیده است که به برقراری ارتباط واقعی و صمیمانه با مشتریان خود بازگردید و آنها را به دوستدار وفادار محصول و/یا خدمات خود تبدیل کنید. من نمی گویم که یک برنامه تلفن همراه کسب و کار شما را نجات می دهد، اما می تواند راهی برای نزدیک تر ماندن به مشتریان شما باشد و همیشه فقط یک “انگشت” با شما فاصله داشته باشد.

هنوز متقاعد شده اید؟ اکنون که مزیت های بی شمار اپلیکیشن موبایل کسب و کار خود را چشیده اید، از کجا می خواهید شروع کنید؟ شما دو گزینه دارید:

یک آژانس توسعه اپلیکیشن استخدام کنید، یا تیم توسعه اپلیکیشن داخلی خود را وارد کنید (بسته به میزان تاکیدی که می خواهید روی استراتژی موبایل خود داشته باشید).
از یکی از بسیاری از سازندگان اپلیکیشن موبایل موجود، مانند وب نگاه، برای ساخت اپلیکیشن موبایل خود بدون نگرانی در مورد کدنویسی و مسائل فنی استفاده کنید.

با این وجود، برنامه های موبایل تقریباً برای همه مشاغل استاندارد شده اند. انتخابی که امروز انجام می دهید پایه و اساس موفقیت آینده کسب و کار شما را تشکیل می دهد. این شما هستید که تصمیم می گیرید که آیا می خواهید یکی از اولین ها باشید.

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!