اپلیکیشن نمایندگان فروش شرکت استیل‌ریزان

اپلیکیشن نمایندگان فروش شرکت استیل‌ریزان

شرکت استیل ریزان یکی از بزرگترین کارخانجات ریخته‌گری و تولید قطعات صنعتی در کارخانجات سیمان، فولاد، نفت و گاز و پتروشیمی و راهسازی کشور می‌باشد.

نرم افزار تحت وب بهای تمام شده شرکت استیل ریزان با هدف سهولت در تعیین بهای تمام شده قطعات متناسب با مقدار و هزینه لحظه‌ای موارد اولیه، مواد ترکیبی، خدمات و … به صورت لحظه‌ای و اعلام به نمایندگان فروش توسط اپلیکیشن مربوطه توسط شرکت وب نگاه برنامه نویسی و راه اندازی شده است.

همچنین اتوماسیون اداری این شرکت نیز بعد از تحلیل و بررسی فرآیندهای داخلی شرکت و دفتر تهران، طراحی و برنامه نویسی شده است.

شرکت استیل ریزان با داشتن 34 سال سابقه در ریخته گری انواع فولادهای استینلس استیل – فولادهای نسوز- فولادهای ضد سایش- فولادهای آلیاژی و نیز چدن های آلیاژی با توان تولید 12500 تن قطعه در سال و تجهیزات شامل کوره های القائی و پنج دستگاه کوره عملیاتی حرارتی مجهز به سیستم های کامپیوتری و بزرگترین کوره عملیات حرارتی بخش خصوصی ایران، تجهیزات قالبگیری، ذوب ریزی و تمیزکاری، آزمایشگاههای مدرن کوانتومتری، اولتراسونیک، آزمایشگاه شیمی تر، متالوگرافی و خواص مکانیکی واحد طراحی و مهندسی مجهز به برنامه شبیه‌سازی، در زمینی به مساحت 58،500 متر مربع فعال می باشد .

steelrizan

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *