اپلیکیشن آموزش زبان انگلیسی نوگولرن

اپلیکیشن آموزش زبان انگلیسی نوگولرن

نوگولرن، اولین اپلیکیشن آموزش زبان انگلیسی ویدئو محور در ایران در سال 1398 به همت جمعی از متخصصین، صاحب نظران و کارشناسان آموزش زبان انگلیسی با هدف ایجاد دسترسی علاقه مندان به یادگیری زبان انگلیسی به آموزش مستمر، پایدار و مقرون به صرفه در هر کجا از کشور پهناور ایران طراحی و تولید شد.

یه آموزشگاه به وسعت ایران

در طراحی آموزشی نوگولرن نهایت تمرکز بر روی بومی سازی مدل آموزش زبان انگلیسی گذاشته شده تا زبان آموز ایرانی بتواند به راحتی و بدون نیاز به کتاب، استاد، یه کلاس به صورت کاملا خودخوان، مسیر طولانی و پرهزینه یادگیری زبان انگلیسی را در کوتاه‌ترین زمان و کمترین هزینه طی کند.

پر سرعت و مقرون به صرفه

نوگولرن یک جایگزین برای روش‌های سنتی آموزش است و تمام آموزش مورد نیاز زبان آموز در قالب ویدئو‌های تعاملی آموزشی در یک پروسه کاملا هوشمند و یک طرح درس مستمر آموزشی به شکلی طراحی شده که کاربر خود را در یک محیط آموزشی واقعی احساس کرده و می‌تواند از سطح مبتدی شروع و تا سطوح بالاتر قدم به قدم پیشرفت کند.

پروسه آموزشی مستمر، هوشمند، تعاملی

نوگولرن تنها اپلیکیشن آموزش زبان انگلیسی در ایران است که زبان آموز از طریق آن بدون نیاز به کلاس رفتن یا صرف هزینه برای استاد میتواند هر چهار مهارت خود را به صورت موازی بالا ببرد. در واقع نقطه قوت و وجه تمایز نوگولرن با اپلیکیشن های زبان انگلیسی مشابه، ارائه طرح درس مستمر آموزشی است که در کنار محیط کاربری ساده میتوتند مسیر زبان آموز را در رسیدن به اهداف آموزشی هموار کند.

آموزش فقط با یک دفتر و خودکار

کاربران با هر سطحی از زبان و با هر نیاز زبانی میتوانند از بخشهای مختلف اپلیکیشن نهایت استفاده را ببرند. دوره زبان کاربردی برای مکالمه, به همراه دوره جامع گرامر و دوره های تخصصی لیسنینگ,ریدینگ, رایتینگ و واژگان هر نیازی را پاسخگو هستند به نحوی که زبان آموز با نصب اپلیکیشن و خرید دوره مورد نظر به هیچ مواد آموزشی خارج از اپلیکیشن نیاز نخواهد داشت.

نوگولرن با بیش از 400 ویدئو آموزشی و بیش از ده هزار تست هوشمند، با برخورداری از یک طرح درس منحصر به فرد در کنار استفاده از تکنولوژی هوشمند آموزشی یه انتخاب هوشمند برای کسانی است که میخواهند یک آموزش با کیفیت و پایدار را به کمترین هزینه تجربه کنند.

شرکت نرم افزاری وب نگاه مفتخر است با همکاری تیم آموزشی و حرفه ای نوگولرن، طراحی اپلیکیشن نوگولرن که یکی از بهترین اپلیکیشن‌های آموزش زبان انگیسی بوده و دارای امکانات ویژه و مفیدی می‌باشد را بر عهده گرفته است.