بهترین و ساده ترین روش خواندن پیام های حذف شده واتساپ در اندروید و آیفون (بازیابی پیام‌های حذف شده )

طراحی اپلیکیشن

پیام حذف شده چیست؟

پیام ها را می توان از چت های فردی و گروهی حذف کرد و این ویژگی در تلفن های اندروید، iOS و ویندوز در دسترس است.

این هشدار همراه با این است که به گیرندگان گفته می شود که شما ماشه را از طریق یادداشتی که روی آن نوشته شده است “این پیام حذف شد” را فشار داده اید.

با این حال، پیام در تلفن شما ذخیره می شود و می توان با استفاده از ویژگی پشتیبان گیری WhatsApp آن را کشف کرد.

این ابزار هر روز ساعت 2 صبح از همه پیام‌های شما نسخه پشتیبان تهیه می‌کند، اگرچه این فرکانس را می‌توان فقط به صورت هفتگی یا ماهانه افزایش داد.

(شرکت طراحی اپلیکیشن وب نگاه، بهترین برنامه نویسان متخصص در حوزه iOS ، Android و وب را گرد هم آورده است، بنابراین می توانید پروژه خود را به تیم جوان ما بسپارید. تیم وب نگاه تمام تخصص لازم برای تولید و ساخت اپلیکیشن اندروید و IOS در زمینه های فروشگاهی، خبری و… دارد)
چگونه پیام های حذف شده را بخوانم؟

برای خواندن یک پیام حذف شده، واتس اپ را حذف نصب کنید و سپس آن را دوباره از فروشگاه برنامه دستگاه خود نصب کنید.

پس از ورود مجدد به سیستم، گزینه ای برای بازیابی چت ها از پشتیبان به شما داده می شود.

به سادگی گزینه بازیابی را انتخاب کنید و چت های شما بازیابی می شوند، از جمله پیام های حذف شده، که به گونه ای نشان داده می شوند که گویی هرگز حذف نشده اند.

حتی بدون استفاده از پشتیبان‌گیری، تعدادی از برنامه‌های شخص ثالث این فرصت را به شما می‌دهند که پیام‌های پاک شده WhatsApp را کشف کنید.

برنامه‌هایی مانند گزارش تاریخچه اعلان‌ها و گزارش اعلان‌ها همه اعلان‌های ذخیره‌شده در ثبت اعلان‌های ابزارتان را به شما نشان می‌دهند – از جمله اعلان‌های مربوط به چت‌های WhatsApp.

اما برنامه ها محدودیت های خود را دارند: برای خواندن اعلان باید با آن تعامل داشته باشید.

این بدان معناست که آن را از نوار اعلان یا پیام شناور بکشید.

همچنین، راه اندازی مجدد تلفن می تواند ثبت اعلان شما را بازنشانی کند و هرگونه احتمال جاسوسی از پیام های حذف شده را از بین ببرد.

خواندن پیام‌های پاک‌شده با کمک اپلیکیشن بازیابی پیام‌های حذف‌شده واتساپ

این یک فرآیند آزمایش شده و آزمایش شده است. برای خواندن پیام‌های حذف شده WhatsApp، باید یک برنامه شخص ثالث به نام WhatsRemoved+ را دانلود کنید. این برنامه برای دانلود در فروشگاه Google Play در دسترس است اما در فروشگاه App نیست. قابل ذکر است، برخی از برنامه های دیگر در فروشگاه Play موجود است که اطلاعات حذف شده را به شما نشان می دهد. برای کاربران آیفون، هیچ گزینه ای در دسترس نیست.

نحوه خواندن پیام حذف شده واتساپ با  WhatsRemoved

ابتدا باید برنامه WhatsRemoved+ را از فروشگاه Google Play دانلود کنید. قبل از دانلود برنامه، ابتدا گوشی را به شبکه وای فای وصل کنید. اندازه برنامه 4.90 مگابایت است.

پس از نصب برنامه WhatsRemoved+ روی گوشی، آن را باز کنید و شرایط و ضوابط را بپذیرید. قابل ذکر است که این برنامه حاوی تبلیغات است زیرا بدون هزینه است. برای اینکه برنامه کار کند، باید دسترسی به اعلان های تلفن را فراهم کنید. اگر با آن موافق هستید، روی گزینه YES کلیک کنید.

هشدار

WhatsRemoved+ از شما می پرسد که آیا باید فایل ها را ذخیره کند یا خیر. روی گزینه ای که ترجیح می دهید کلیک کنید. سپس شما را به صفحه ای می برد که تمام پیام های حذف شده WhatsApp را نشان می دهد. کافیست روی گزینه WhatsApp در کنار گزینه Detected در بالای صفحه کلیک کنید.

نحوه بازیابی پیام های پاک شده واتساپ در آیفون

اگر از واتس اپ استفاده می کنید، ممکن است تعجب کنید که چگونه پیام های حذف شده واتس اپ خود را بازیابی کنید. این برنامه راهی برای انجام آن ارائه می دهد، اما فقط با بازیابی اطلاعات شما از یک نسخه پشتیبان.

این فرآیند به نوع تلفنی که استفاده می‌کنید – و محل ذخیره داده‌های پشتیبان بستگی دارد. در اینجا نحوه انجام آن در اندروید یا آیفون آورده شده است.
پس از فعال کردن این تنظیمات، می توانید تمام پیام های حذف شده WhatsApp را بخوانید. پیام های حذف شده در زیر گزینه WhatsApp در برنامه WhatsRemoved+ ظاهر می شوند.

توجه: اینها برنامه های شخص ثالث هستند و مراقب باشید زیرا اغلب اطلاعات شخصی کاربران را که در دستگاه ذخیره شده است جمع آوری می کنند. اگر نگران داده های حساس خود هستید، با مسئولیت خود دانلود کنید.

سپس برنامه از شما می‌خواهد برنامه‌هایی را که می‌خواهید همه اعلان‌ها را ذخیره کند، انتخاب کنید. برای خواندن پیام های حذف شده واتس اپ کافی است گزینه واتس اپ را فعال کرده و سپس ادامه دهید. گزینه های دیگری مانند فیس بوک، اینستاگرام و موارد دیگر در دسترس هستند.
همانند اندرویدها، برای بازیابی پیام های خود در آیفون به یک نسخه پشتیبان نیاز دارید، اگرچه برخلاف اندروید، این نسخه پشتیبان از طریق iCloud تهیه می شود.

1. واتس اپ را حذف و سپس دوباره روی گوشی خود نصب کنید.

2. برنامه را باز کنید و شماره تلفن خود را تأیید کنید.

3. روی Restore ضربه بزنید تا فرآیند بازیابی اطلاعات خود از یک نسخه پشتیبان و بازگرداندن پیام های حذف شده شما آغاز شود.

برای اطلاع از تعرفه طراحی اپلیکیشن موبایل اندروید و ios با مشاورین ما تماس بگیرید.

 

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!