شرکت برنامه نویسی (Programming company)

شرکت برنامه نویسی در تهران

شرکت برنامه نویسی وب نگاه همواره سعی دارد با بررسی دقیق اهداف کسب و کار و نیازهای فعالیت تجاری یا غیر تجاری شما و استفاده از بهترین و خبره ‌ترین نیروی های فنی و استفاده از جدیدترین و کاربردی‌ترین تکنولوژی‌ها و اراپه راهکارهای نوین و جدید و خلاقانه بیزینس شما را ارتقا دهد.

تیم برنامه نویسی و مدیران فنی ما همواره به دنبال این هدف هستند که با استفاده از فناوری‌های جدید و ایده‌های خلاقانه خود را به روز نگه دارند و پروژه‌های شما را به بهترین نحو به سرانجام برسانند.

تیم متخصص ما آمماده است است تا با بهترین کیفیت و مناسب‌ترین قیمت ایده‌های شما را به واقعیتی در دنیای اینترنت و دیجیتال تبدیل کند. فعالیت و تخصص اصلی شرکت برنامه نویسی وب نگاه در زمینه‌های زیر است:

 • طراحی و توسعه وب سایت های پویا و واکنشگرا
 • ساخت اپلیکیشن های موبایل اندروید و iOS
 • توسعه نرم افزارهای کاربردی و سفارشی
 • سئو و بهینه سازی وب سایت برای موتورهای جستجو
 • خدمات پشتیبانی و نگهداری وب سایت و اپلیکیشن

۱۰ دلیل برای انتخاب شرکت برنامه نویسی ما

 • تیم متخصص و با تجربه
 • تعهد به کیفیت محصول خروجی
 • خلاقیت و نوآوری
 • ارتباط شفاف با مشتری
 • قیمت‌های مناسب
 • تمرکز بر روی نیازهای شما
 • تعهد به deadlines
 • پشتیبانی قوی بعد از فروش
 • سابقه اثبات شده
 • تعهد به اخلاق حرفه‌ای

اصول و خطی مشی شرکت برنامه نویسی ما

شرکت برنامه نویسی ما اصولی مشخصی دراد و سعی دارد با رعایت این موارد رضایت حداکثری مشتریان را جلب کند. برخی از این موارد عبارت‌اند از :

 

ما فقط پروژه هایی را می پذیریم که از توانایی انجام آنها به بهترین شکل ممکن اطمینان داریم.

ما در مورد هزینه ها و زمان بندی پروژه ها با مشتریان خود شفاف خواهیم بود.

ما از اطلاعات محرمانه مشتریان خود محافظت خواهیم کرد.

ما به طور مرتب با مشتریان خود در ارتباط خواهیم بود و آنها را از پیشرفت پروژه مطلع خواهیم کرد.

ما در صورت بروز هرگونه مشکل، به سرعت برای حل آن اقدام خواهیم کرد.

ما در قبال ارائه ی خدمات با کیفیت بالا به مشتریان خود پاسخگو خواهیم بود.

ما ریسک های مرتبط با فعالیت خود را به طور فعال شناسایی، ارزیابی و مدیریت خواهیم کرد.

وظایف شرکت برنامه نویسی

هنگامی که قصد عقد قرارداد با یک شرکت برنامه نویسی برای انجام پروژه برنامه نویسی اختصاصی و یا طراحی نرم افزار دارید باید خیالتان از بابت محفوط ماندن اطلاعات و دیتا باید راحت باشد. شرکت‌های برنامه نویسی وظیفه دارند تمامی اطلاعات و ایده‌هایی که از مشتری می‌گیرند نزد خود محفوظ نگه دارند و به هیچ عنوان از آن سواستفاده نکنند و در اختیار دیگران قرار ندند.
شرکت وب نگاه با امضای تعهد عدم افشای اطلاعات پیش از عقد قرارداد رسمی خیال شما را کاملا از این بابت آسوده می‌کند.

موارد بیشتر

شرکت برنامه نویسی وب نگاه

شرکت برنامه نویسی وب نگاه با تکیه بر تجربه خود در زمینه پیاده سازی و طراحی اپلیکیشن موبایل، نرم افزار تحت وب و سایت، با بهره گیری از کارشناسان خبره در امور تحلیل و طراحی سیستم و برنامه نویسی، با استفاده از تکنولوژی و متودولوژی روز دنیا ایده‌های شما مشتریان عزیز را در کمترین زمان و هزینه به برنامه‌های کاربردی تبدیل می‌کند.<

بهترین شرکت برنامه نویسی

اگر یک پروژه برنامه نویسی اختصاصی دارید به احتمال زیاد از اهمیت زیادی برای شما برخوردار است و برای به سرانجام رساندن آن باید هزینه نسبتا زیادی انجام دهید. در این هنگام انتخاب بهترین شرکت برنامه نویسی از اهمیت زیادی برخوردار است. فاکتورهای زیادی در این مورد دخیل است که مهم‌ترین آن عبارت اند از دارا بودن کادری مجرب و متخصص و سابقه کاری مناسب و استفاده از تکنولوژی‌های به روز و …. در حال حاضر شرکت نرم افزاری وب نگاه بهترین شرکت برنامه نویسی در تهران به حساب می‌آید و توانسته رضایت حداکثری مشتریانش را جلب کند.

خدمات برنامه نویسی

شرکت وب نگاه سعی دارد با استفاده از بهرین و مجرب‌ترین نیروهای متخصص به کامل‌ترین شکل ممکن خدمات برنامه نویسی را به شما مشتریان عزیز ارائه کند. وب نگاه برای ارائه خدمات برنامه نویسی بر حسب پروژه شما از زبان‌های برنامه نویسی و فریمورک‌های مختلفی استفاده می‌کند

مدیریت پروژه و فرآیند انجام کار شرکت برنامه نویسی وب نگاه

ما براساس یک سیستم مدیریت پروژه (Project Management) پیش خواهیم رفت. در واقع مدیر پروژه می‌تواند در هر مقطع زمانی اشخاص مسئول در رابطه با فعالیت‌ها را شناسایی کند و میزان درگیری‌شان با پروژه را بسنجد. او می‌تواند بررسی کند که آیا بیش از حد به یک شخص مسئولیت تخصیص شده است و یا می‌تواند به فعالیت خود بدون مشکلی ادامه دهد. به علاوه مدیران می‌توانند با کمک گانت چارت در مورد انجام کارها به صورت موازی و یا متوالی تصمیم‌گیری کنند. گانت چارت (Gantt Chart) یا نمودار گانت، ابزاری برای مدیریت پروژه است و به ساده‌سازی پروژه‌های پیچیده کمک می‌کند و برای برنامه‌ریزی، پیگیری و کنترل پروژه مورد استفاده قرار می‌گیرد. استفاده از گانت چارت، یک چشم‌انداز مطلوب از مراحل و نحوه‌ی فعالیت حرفه‌ای ما را در راستای پیاده‌سازی پروژه به شما ارایه می‌کند. بر همین اساس، از لحظه‌ی تدوین سند پروپوزال، پیشرفت گام‌های بعدی تدوین خواهد شد و به دقت گام‌های کلی در هر مرحله، تنظیم و شرح‌داده شده تا آسوده‌خاطر باشید که ما دارای یک تایم‌لاین (برنامه‌ی ‌زمان‌بندی‌ شده) از‌ پیش ‌طراحی‌ شده، معین و مهندسی‌ شده هستیم و از مرحله‌ی نخست تا هر مرحله‌ای، مستندات و گزارش مرتبط را به سمع و نظرتان خواهیم رساند آموزش در اولین فرصتی که بتوان دمویی از نرم افزار ارایه داد، آموزش کاربری آن نیز شروع خواهد شد تا کارفرمای محترم بتواند تست‌های خود را نیز انجام داده و صحت عملکرد نرم افزار را بسنجد. پس از تکمیل نرم افزار نیز در صورت نیاز، آموزش های لازم به کارشناسان کارفرما ارایه خواهد شد. گارانتی، توسعه و پشتیبانی در مرحله تست نرم افزار، تمامی فرآیندها در هر کدام از بخش های نرم افزار مورد بررسی قرار گرفته و تمامی نواقص احتمالی و باگ ها توسط تیم فنی برطرف می گردد. سپس با تایید کارفرما، راه اندازی نهایی انجام خواهد شد. با این حال پس از راه اندازی، به مدت سه ماه نرم افزار شامل گارانتی می باشد. بدین معنی که هر گونه باگ و خطایی که در آن مشاهده شود، به صورت رایگان برطرف خواهد شد. اعلام خطاها و باگ ها از طریق سیستم تیکتینگ انجام شده و کارشناسان در کوتاهترین زمان ممکن موضوع را بررسی نموده و از طریق تیکتینگ، اطلاع‌رسانی خواهند نمود. برای موفقیت هر نرم افزار، باید به صورت پیوسته رفتار کاربران و استراتژی رقبا توسط کارشناسان متخصص مورد رصد قرار گرفته و گزارشات کاربردی جهت تصمیم گیری مدیران ارایه دهند. یکی از اهداف این گزارشات تعیین فازهای توسعه نرم افزار بوده که با جزئیات مشخص می نماید در هر فاز، چه امکانی تغییر یافته و یا امکان جدید دیگری ایجاد شود. به دلیل است که در تمامی اپلیکیشن ها و نرم افزارهای موفق در سطح جهانی، شاهد ارایه نسخه های جدید هستیم. شرکت وب نگاه در مرحله توسعه نرم افزار نیز کنار کارفرمای محترم قرار گرفته و همانند فاز تولید نرم افزار، به صورت تخصصی تغییرات مد نظر کارفرما را اجرایی خواهد کرد. در کنار توسعه نرم افزار، باید به پایداری آن نیز اهمیت داده شود. از جمله رصد دوره ای منابع Server، ترافیک مورد استفاده، استراتژی پشتیبان گیری (Backup) و سایر مواردی که لازم است برای پایداری یک سیستم مد نظر  گیرد که این امور توسط تیم DevOps وب نگاه انجام خواهد شد.