شرکت برنامه نویسی

شرکت برنامه نویسی (Programming company) وب نگاه

شرکت برنامه نویسی وب نگاه با تکیه بر تجربه خود در زمینه پیاده سازی و طراحی اپلیکیشن موبایل، نرم افزار تحت وب و سایت، با بهره گیری از کارشناسان خبره در امور تحلیل و طراحی سیستم و برنامه نویسی، با استفاده از تکنولوژی و متودولوژی روز دنیا ایده‌های شما مشتریان عزیز را در کمترین زمان و هزینه به برنامه‌های کاربردی تبدیل می‌کند.

جهت دریافت مشاوره در زمینه طراحی اپلیکیشن و سایت به صورت تخصصی با شماره زیر تماس حاص فرمائید

اپلیکیشن موبایل
برنامه نویسی اختصاصی

مزایای اجرای تولید نرم‌افزار توسط شرکت برنامه نویسی وب نگاه

 • استفاده از متخصصین مجرب در پیاده‌سازی
 • مشاوره‌ی رایگان قبل، حین و بعد از ارائه‌ی سرویس
 • هزینه بسیار مناسب نسبت به سایر ارائه‌دهندگان
 • پیاده‌سازی بر روی انواع ساختارهای کسب و کار
 • تدوین استانداردهای ارتباط و وفادارسازی مشتریان
 • حفظ محرمانگی اطلاعات
 • گارانتی و خدمات پس از فروش
 • بهره‌مندی از پشتیبانی سرویس
 • رعایت اصول مهندسی در طراحی
 • استفاده از آخرین تکنولوژی‌های روز دنیا
 • تعیین سیاست‌های مهم امنیتی
 • مستندسازی دقیق و حرفه‌ای

شرکت برنامه نویسی در تهران

بدون همراهی تکنولوژی در دنیا، هر تجارتی محکوم به شکست خواهد شد. بنابراین همواره سعی ما بر آن است تا با آخرین فناوری‌های روز و تکنولوژی‌های مطرح جهانی هم‌راستا شویم. این نه صرفاً برای شما، بلکه به‌روز بودن علاوه بر بهبود کارآیی ما، سبب بهینه‌تر شدن پروژه‌های ارائه‌شده و توسعه‌ی سریع‌تر و ایمن‌تر آنها خواهد شد. بنابراین ما در تولید نرم‌افزارها، از جدیدترین و به روز ترین زبان های برنامه نویسی، ابزارها و تکنولوژی‌ها استفاده خواهیم کرد.

بهترین شرکت برنامه نویسی

 

اگر یک پروژه برنامه نویسی اختصاصی دارید به احتمال زیاد از اهمیت زیادی برای شما برخوردار است و برای به سرانجام رساندن آن باید هزینه نسبتا زیادی انجام دهید. در این هنگام انتخاب بهترین شرکت برنامه نویسی از اهمیت زیادی برخوردار است. فاکتورهای زیادی در این مورد دخیل است که مهم‌ترین آن عبارت اند از دارا بودن کادری مجرب و متخصص و سابقه کاری مناسب و استفاده از تکنولوژی‌های به روز و …. در حال حاضر شرکت نرم افزاری وب نگاه بهترین شرکت برنامه نویسی در تهران به حساب می‌آید و توانسته رضایت حداکثری مشتریانش را جلب کند.

خدمات برنامه نویسی

شرکت وب نگاه سعی دارد با استفاده از بهرین و مجرب‌ترین نیروهای متخصص به کامل‌ترین شکل ممکن خدمات برنامه نویسی را به شما مشتریان عزیز ارائه کند. وب نگاه برای ارائه خدمات برنامه نویسی بر حسب پروژه شما از زبان‌های برنامه نویسی و فریمورک‌های مختلفی استفاده می‌کند

Back-end:
python
.net
laravel
javascript
php
ruby
node.js
Application:
android
ios
swift
kotlin
flutter
react-native
Front-end:
React
jquery
vue.js
angular
nuxt.js
next.js
redux.js
Database:
mongoDB
mysql
sqllite
Posrgresql
Sqlserver
 
 

مراحل تولید نرم افزار در  شرکت برنامه نویسی وب نگاه

پس از تعیین تحلیل و ارزیابی و ارایه‌ی مستندات و پیش‌نیازها، مراحل و دیاگرام تولید نرم‌افزار، در یک فرآیند مهندسی‌شده در 5 مرحله‌ی زیر برنامه ریزی می شود.این پنج مرحله همواره در یک چرخه مستمر قرار دارند تا حیات تولید نرم‌افزار را تضمین کنند..

 • مرحله‌ی برنامه‌ریزی Planning
 • مرحله‌ی طراحی گرافیکی UI Design
 • مرحله‌ی پیاده‌سازی و اجرا Implementation
 • مرحله‌ی تست Testing
 • مرحله‌ی انتشار Release

زمان بندی اجرای پروژه

هیچ پروژه‌ای بدون تعیین زمان‌بندی دقیق هرگز به اتمام نمی‌رسد. در کارگروه اجرایی ما، برنامه‌ریزی زمانی تولید نرم‌افزار به بهترین وجه ممکن صورت می‌گیرد. این زمان‌بندی ابتدا در مرحله‌ی مطالعه پروپوزال و بر اساس پلن پیشنهادی تخمینی بوده اما پس از تایید و اجرایی‌شدن، در نرم‌افزار مدیریت ‌پروژه به‌صورت واقعی درج و تمامی فازها و وظایف آن به‌خوبی کنترل می‌شود. این موضوع کمک می‌کند تا ضمن رعایت زمان‌بندی، طرفین از تاخیرات و یا تعجیلات احتمالی مطلع شوند. برنامه‌ی زمان‌بندی برای سبک، سنگین‌ کردن پارامتر‌های اصلی پروژه از قبیل هزینه، محدوده و محتوای کار، کیفیت، زمان، ریسک و… بسیار ضرورت دارد و به مدیر پروژه و مشتریان کمک می‌کند تا بین چگونگی و ترتیب انجام فعالیت‌های پروژه تصمیم‌گیری کند و میزان انعطاف‌پذیری زمان اجرای پروژه را بر مبنای منابعی که در دسترس دارد محاسبه، و ریسک‌های سرمایه‌گذاری در پروژه را کاهش دهد.
وجود برنامه زمان‌بندی با رویکردی سیستماتیک، مسیر اجرای پروژه را روشن می‌کند. برنامه‌ی زمانی ارایه شده بر اساس بسته‌ی پیشنهادی بوده و بی‌تردید نسبت به حجم کار، نیاز و گستردگی و پیچیدگی پروژه، افزایش خواهد یافت که مراتب پس از توافق طرفین ارائه خواهد شد. برنامه‌ی زمانبندی، شاخصی برای سنجش پیشبرد پروژه طبق یک برنامه‌ی مدون است که منجر به شناسایی مشکلات و موانع احتمالی بر سر راه پروژه شده و ارائه‌ی سریع راه‌حل را ممکن می‌سازد. همچنین این موضوع مهم، مسئولیت‌پذیری و پاسخگویی را در تمامی سطوح سازمان و پروژه افزایش خواهد داد.
برنامه زمان‌بندی توالی زمانی فعالیت‌های پروژه را در طول اجرای آن فراهم می‌کند و به همه‌ی اعضای تیم پروژه در درک پیش نیاز‌های لازم جهت تحقق وقایع کلیدی پروژه کمک می‌کند. علاوه بر آن، ابزاری‌است که به کمک آن می‌توان بودجه‌ی مورد نیاز پروژه را برآورد نمود و خط مبنایی برای بودجه پروژه (بر مبنای زمان) ایجاد کرد.

شرکت برنامه نویسی وب نگاه متشکل از کادر مجرب و خوش ذوق آماده ارائه خدمات در زمینه طراحی اپ موبایل  می باشد. برای مشاوره رایگان و دریافت راهکارهای هوشمندانه در جهت توسعه کسب و کار خود با کارشناسان وب نگاه مشورت نمایید.

مدیریت پروژه و فرآیند انجام کار شرکت برنامه نویسی وب نگاه

 

ما براساس یک سیستم مدیریت پروژه (Project Management) پیش خواهیم رفت. در واقع مدیر پروژه می‌تواند در هر مقطع زمانی اشخاص مسئول در رابطه با فعالیت‌ها را شناسایی کند و میزان درگیری‌شان با پروژه را بسنجد. او می‌تواند بررسی کند که آیا بیش از حد به یک شخص مسئولیت تخصیص شده است و یا می‌تواند به فعالیت خود بدون مشکلی ادامه دهد. به علاوه مدیران می‌توانند با کمک گانت چارت در مورد انجام کارها به صورت موازی و یا متوالی تصمیم‌گیری کنند.
گانت چارت (Gantt Chart) یا نمودار گانت، ابزاری برای مدیریت پروژه است و به ساده‌سازی پروژه‌های پیچیده کمک می‌کند و برای برنامه‌ریزی، پیگیری و کنترل پروژه مورد استفاده قرار می‌گیرد.

استفاده از گانت چارت، یک چشم‌انداز مطلوب از مراحل و نحوه‌ی فعالیت حرفه‌ای ما را در راستای پیاده‌سازی پروژه به شما ارایه می‌کند.
بر همین اساس، از لحظه‌ی تدوین سند پروپوزال، پیشرفت گام‌های بعدی تدوین خواهد شد و به دقت گام‌های کلی در هر مرحله، تنظیم و شرح‌داده شده تا آسوده‌خاطر باشید که ما دارای یک تایم‌لاین (برنامه‌ی ‌زمان‌بندی‌ شده) از‌ پیش ‌طراحی‌ شده، معین و مهندسی‌ شده هستیم و از مرحله‌ی نخست تا هر مرحله‌ای، مستندات و گزارش مرتبط را به سمع و نظرتان خواهیم رساند.

بزرگترین شرکت برنامه نویسی

در آخر باید بگوییم اگر می‌خواهید پروژه برنامه نویسی خود را به یک شرکت بسپارید حتما از شرکتی معتبر استفاده کنید زیرا کاری بسیار حساس و تخصصی است. بهترین گزینه برای شما در حال حاضر بزرگترین شرکت برنامه نویسی یعنی وب نگاه است که سالهاست به صورت تخصصی فعالیت دارد.

برآورد هزینه‌ی دقیق پروژه

هزینه‌ی نهایی اجرای یک پروژه‌ی تولید نرم‌افزار، اگر بر اساس پلن پیشنهادی ما نباشد، منوط به بررسی دقیق آیتم‌های موثر در قیمت تمام‌شده، تحلیل کلیه‌ی نیازمندی‌های تکمیل‌ شده کارفرما در پرسش‌نامه‌های دیگر خواهد بود و بر اساس آن، هزینه‌های نهایی محاسبه خواهد شد.
بی‌شک اطلاع دارید که هزینه‌ی این خدمات مبتنی بر حجم و گستردگی پروژه و افزایش ظرفیت توسعه ی کار و برخی موارد دیگر است. همچنین شما می‌توانید با اخذ مشاوره‌های رایگان و تخصصی ما بهترین انتخاب را در پیاده‌سازی ایده‌های خود داشته باشید.
کارشناسان ما همواره آماده‌ی ارایه مشاوره‌های لازم جهت انعقاد هرگونه قراردادی به‌شکل دو سر برد هستند زیرا باور داریم برنده شده هر طرف به طرف دیگر بستگی دارد. ضمن آنکه در هر برهه‌ای تجارب خود را در خصوص راهکارهای مفید در تجربه‌ کاربری جهت ساده‌سازی فرآیندها و بهبود مستمر در اختیار شما قرار خواهیم داد.

حفظ محرمانگی و عدم افشای اطلاعات

حفظ محرمانگی داده‌ها، ایده‌ها و کلیه‌‌ی اطلاعات شما در حین اجرا و یا پس از اتمام کار مهم‌ترین بخش از فعالیت حرفه‌ای ماست که کاملاً به آن مقید هستیم. بنابراین با آسودگی خاطر، تمامی آنچه را که برای پیشبرد موفق پروژه در ذهن و در دسترس دارید ارایه کنید.
<span “>ما پس از عقد قرارداد، کلیه‌ی تعهدنامه‌های عدم افشای اطلاعات را مهر و امضا کرده و خود را مقید و ملتزم به رعایت آن خواهیم نمود. زیرا باور داریم اگر اعتمادی از سوی مشتری نباشد، هیچ کاری به نحو احسن انجام نخواهد گرفت.
<span “>لذا در تمامی مراحل (ارائه‌ی پروپوزال، عقد قرارداد، اتمام کار، پشتیبانی، خدمات پس از فروش و…) کلیه‌ی داده‌های شما از قبیل: اسناد و اطلاعات محرمانه در تعهدنامه شامل هر نوع داده، محصولات فناوری، سخت‌افزار یا نرم‌افزار، اسناد طبقه‌بندی شده یا نشده به صورت کلی یا جزئی، هر نوع سند قرارداد و تفاهم‌نامه، مشخصات فنی تجهیزات، مشخصات اطلاعاتی پرسنل، اطلاعات مالی، هر نوع اطلاعات پرسنلی (اعم از اطلاعات هویتی، تحصیلی، خانوادگی و غیره)، اشکال و انواع اطلاعات سازمانی، مهندسی، فنی، علمی، تجاری یا مالی از جمله نامه‌ها، الگوها، نقشه‌ها، برنامه‌ها، طرح‌ها و روش‌ها، ابزارها، تکنیک‌ها، فرآیندها، کدها، فهرست‌های تجهیزات، لیسانس تجهیزات و نرم‌افزارهای اختصاصی کارفرما، روش‌های انجام کار، اطلاعات شناخت و دیگر اطلاعات داده شده که به صورت اختیاری یا بدون اختیار، از کارفرما در اختیار مجری قرار داده شده باشد (مگر مواردی که غیرمحرمانگی آن به طور واضح ذکر گردد) شامل قرارداد محرمانگی و عدم افشای اطلاعات خواهد بود.

تست نرم افزار و بهبود ارایه خدمات

پروژه‌های فناوری اطلاعات و تجارت مبتنی بر دیجیتال، همگی دارای یک ماهیت چندگانه از خدمات سخت‌افزاری و نرم‌افزاری هستند و هر خدمتی نیز از هرگونه اشکال و خطایی در ظاهر، کد، عملکرد و… عاری نیست. کنترل خدمت به فرآیند ارزیابی یک خدمت به منظور اطمینان از عملکرد صحیح آن در رویدادهای مختلف و در دوره استفاده از آن، گفته می‌شود.

به‌عبارت دیگر برای یافتن ایرادات احتمالی در حین ثبت، رسیدگی، پیگیری، ارجاع و ارایه و برای عملکرد درست، صحیح و بهینه آن در طول اجرا، باید از نظارت و کنترل استفاده کرد. هر چقدر خدمت بتواند با رویدادهای مختلف به صورت مطلوب‌تر و قابل پذیرش‌تری چه از نظر عملکرد و چه از راحتی کاربر داشته باشد می‌توان انتظار داشت دارای عملکرد بهتری می‌باشد.

کنترل خدمت:
1- آزمون عملكرد و کارایی: بررسی و تست عملکرد سیستم و تطابق آن با نیازهای اولیه
2- آزمون واسط كاربر: بررسی و تست رابط کاربری سیستم توسط یک یا چند کاربر تستی
3- آزمون تحمل بار: شامل استفاده فعال همزمان از حداقل 10 جلسه یا تقاضا ،كاركرد سیستم با استفاده از حداكثر گنجایش پایگاه اطلاعاتی
4- آزمون امنیت: بررسی پایداری و امنیت اطلاعات موجود در پایگاه داده ها را در مقابل دسترسی‌های غیر مجاز مطابق با نظام كاربری تعریف شده
5- آزمون تحمل خرابی: تست مقاومت در برابر خرابی‌های عمدی یا غیر عمدی توانایی بازگشت به حالت پایدار و تحمل نرخ قطع ناگهانی برق، قطع اتصالات شبكه، اشكالات سیستم عامل، عدم تنظیم مناسب پارامترهای داخلی، دستكاری عمدی در سیستم فایلهای فیزیكی پایگاه داده و….
6- آزمون بازیابی: تست و بررسی نمونه‌های پشتیبان گیری از بانک اطلاعاتی و بازگردانی آن
7- آزمون به‌روزرسانی: ارائه‌ی نمونه تغییرات اولیه به عنوان نخستین ویرایش (به روز رسانی) و تست ارائه‌ی روزرسانی