سئو کلاه خاکستری و تکنیک های آن

سئو کلاه خاکستری

برای آموزش سئو و فعالیت در این حوزه نیاز دارید تا اطلاعات خود را درباره تکنیک‌های سئو سایت افزایش دهید. در این مبحث قصد داریم تا درباره سئو کلاه خاکستری صحبت کنیم. اگر مطالب سایت وب نگاه را درباره سئو کلاه سفید و تکنیک‌های سئو کلاه سیاه مطالعه کرده باشید، باید بگویم SEO Grey Hat به یک سری تکنیک‌هایی گفته می‌شود که بین این دو قرار گرفته است.
 SEO Grey Hat به تکنیک‌هایی از سئو گفته می‌شود که با توسط گوگل غیرقانونی شمرده شده اما مورد جریمه واقع نمی‌شود. مگر اینکه در مواردی گوگل برخی از روش‌های سئو کلاه خاکستری را شناسایی و آن‌ها را مورد جریمه قرار دهید. در ادامه شما را با تکنیک‌های سئو کلاه خاکستری آشنا خواهیم نمود.

اهمیت Grey hat Seo

برای اینکه سایت شما مورد جریمه گوگل قرار نگیرید باید اطلاعات خود را در مورد  SEO Grey Hat افزایش داده و طبق یک استراتژی دقیق، سایت خود را بهینه سازی کنید.

عدم درک صحیح از روش SEO Grey Hat ممکن است سایت شما را مورد جریمه سنگین گوگل قرار دهد و ترافیک بسیاری را که داشتید از دست بدهید. زمانی تکنیک سئو کلاه خاکستری با موفقیت انجام می‌شود که در ابتدا دانش خود را در مورد این روش افزایش دهید سپس متناسب با حوزه کسب و کار خود یک استراتژی هوشمندانه پیاده سازی کنید.

تکنیک های سئو کلاه خاکستری

دامنه های منقضی شده

دامنه‌های منقضی شده مرتبط با حوزه کسب و کار خود را خریداری کنید و از آن‌ها به چند صفحه از سایت خود لینک دهید. توجه داشته باشید هاست خریداری شده این دامنه‌ها باید متفاوت باشد. هم چنین دامنه‌ها را با اسامی و مشخصات مختلف ثبت کنید.

طراحی مجدد سایت

بسیار تاکید شده است که با طراحی مجدد سایت می‌توانید در سئو سایت موفق‌تر باشید زیرا با طراحی مجدد به گوگل می‌فهمانیم که کدها تغییر کرده است.

کامنت گذاری

در کامنت گذاری‌ها نیز می‌توانید از سایت‌های خوب و با کیفیت لینک بگیرید و رتبه سایت رابهبود ببخشید.

لینک از شبکه های اجتماعی دیگر

این کار کار اخلاقی محسوب نمی‌شود اما اگر با اکانت‌های متفاوت بتوانید از شبکه‌های اجتماعی لینک بگیرید می‌توانید در رتبه سایت خود موفق‌تر عمل کنید.

Webnegahcompanyمشاهده نوشته ها

وب نگاه با بیش از 20 سال فعالیت در حوزه برنامه نویسی و طراحی اپلیکیشن سعی دارد با نوشتن مقالات جذاب شما را بیشتر با این حوزه آشنا کند

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *