سئو کلاه خاکستری و تکنیک های آن

سئو کلاه خاکستری

برای آموزش سئو و فعالیت در این حوزه نیاز دارید تا اطلاعات خود را درباره تکنیک های سئو سایت افزایش دهید. در این مبحث قصد داریم تا درباره سئو کلاه خاکستری صحبت کنیم. اگر مطالب سایت وب نگاه را درباره سئو کلاه سفید و تکنیک های سئو کلاه سیاه مطالعه کرده باشید، باید بگویم  SEO Grey Hat به یک سری تکنیک هایی گفته می شود که بین این دو قرار گرفته است.
 SEO Grey Hat به تکنیک هایی از سئو گفته می شود که با توسط گوگل غیرقانونی شمرده شده اما مورد جریمه واقع نمی شود. مگر اینکه در مواردی گوگل برخی از روش های سئو کلاه خاکستری را شناسایی و آن ها را مورد جریمه قرار دهید. در ادامه شما را با تکنیک های سئو کلاه خاکستری آشنا خواهیم نمود.

اهمیت Grey hat Seo

برای اینکه سایت شما مورد جریمه گوگل قرار نگیرید باید اطلاعات خود را در مورد  SEO Grey Hat افزایش داده و طبق یک استراتژی دقیق، سایت خود را بهینه سازی کنید.

عدم درک صحیح از روش  SEO Grey Hat ممکن است سایت شما را مورد جریمه سنگین گوگل قرار دهد و ترافیک بسیاری را که داشتید از دست بدهید. زمانی تکنیک سئو کلاه خاکستری با موفقیت انجام می‌شود که در ابتدا دانش خود را در مورد این روش افزایش دهید سپس متناسب با حوزه کسب و کار خود یک استراتژی هوشمندانه پیاده سازی کنید.

تکنیک های سئو کلاه خاکستری

دامنه های منقضی شده

دامنه های منقضی شده مرتبط با حوزه کسب و کار خود را خریداری کنید و از آن ها به چند صفحه از سایت خود لینک دهید. توجه داشته باشید هاست خریداری شده این دامنه ها باید متفاوت باشد. هم چنین دامنه ها را با اسامی و مشخصات مختلف ثبت کنید.

طراحی مجدد سایت

بسیرا تاکید شده است که با طراحی مجدد سایت میتوانید در سئو سایت موفق تر باشید زیرا با طراحی مجدد به گوگل میفهمانیم که کدها تغییر کرده است.

کامنت گذاری

در کامنت گزاری ها نیز میتوانید از سایت های خوب و با کیفیت لینک بگیرید و رتبه سایت رابهبود ببخشید.

لینک از شبکه های اجتماعی دیگر

این کار کار اخلاقی محسوب نمیشود اما اگر با اکانت های متفاوت بتوانید از شیکه های اجتماعی لینک بگیرید میتوانید در رتبه سایت خود موفق تر عمل کنید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.