طراحی سایت حرفه ایی

صفر تا صد طراحی سایت برای ساخت یک وب سایت جذاب

ایجاد یک وب سایت ساده تر از آن چیزی است که بسیاری تصور می کنند. ایجاد یک وب سایت شیک با طراحی تجربه کاربری بی عیب و نقص و برنامه های وب کاربردی نسبتاً دشوار است. نگران نباشید، زیرا توسعه دهندگان برنامه و متخصصان پلت فرم کسب و کار ما اینجا هستند تا به شما کمک کنند. در زیر، نگاهی سریع به نحوه ساخت یک وب سایت واقعا جذاب ارائه می دهیم.

با استقبال از چالش شروع کنید

ساختن یک وب سایت از ابتدا نباید شما را بترساند. شما به راحتی می توانید وب سایتی ایجاد کنید که بازدیدکنندگان آنلاین خود را در زمان بسیار کمی جذب کند. خودتان را در این پروژه سرمایه گذاری کنید یا به متخصصان تکیه کنید و به بازدیدکنندگان آنلاین خود سایتی همهجانبه ارائه خواهید کرد که بازدیدکنندگان را ترغیب می کند تا به مشتریان پولی تبدیل شوند که برای سال های آینده وفادار هستند. ساخت یک وب سایت با یک سیستم مدیریت محتوا مانند Wix یا WordPress شروع می شود. در مورد گزینه های مختلف برای ایجاد یک سایت تحقیق کنید، یکی را بر اساس آن انتخاب کنید و زمینه برای وب سایت جدید شما فراهم می شود تا تأثیری پاک نشدنی بر همه بازدیدکنندگان بگذارد.

تیم وب نگاه در توسعه بیش از 3500 طراحی اپلیکیشن موبایل iOS و اندروید تجربه دارد. بنابراین، اگر به دنبال طراحی اپلیکیشن موبایلی هستید که به کسب درآمد کمک می کند، با ایده اپلیکیشن خود با ما تماس بگیرید. دریافت مشاوره رایگان از کارشناسان ما را از دست ندهید.

09339017809

نام دامنه را انتخاب کنید

نام دامنه شما در موفقیت سایت شما نقش اساسی دارد. نام دامنه آدرس وب سایت است، به این معنی که آدرس آنلاینی که در نوار آدرس برای گشت و گذار در وب به صفحه اصلی شما وارد می شود. قبل از انتخاب نام دامنه بهینه برای کسب و کار خود، طولانی و سخت فکر کنید. بهترین نام های دامنه به راحتی قابل یادآوری هستند، نسبتا کوتاه هستند و می توان آنها را بدون مشکل تلفظ کرد. مهمتر از همه، نام دامنه ای که انتخاب می کنید باید با کسب و کار شما مرتبط باشد، بنابراین ثابت می کند که بسیار خاطره انگیزتر است.

مطمئن شوید که پسوندی مانند «com» یا «org» را انتخاب کنید که قابل تشخیص باشد و اعتماد را برانگیزد، در مقابل «biz» غیرحرفه‌ای. نام دامنه را پس از بررسی عدم استفاده از آن خریداری کنید و مال شما خواهد بود. با این حال، باید توجه داشت که شرکت میزبانی که انتخاب می‌کنید ممکن است یک دامنه بدون هزینه به عنوان جزئی از برنامه میزبانی فراگیر نیز داشته باشد، بنابراین قبل از اینکه نام دامنه را به تنهایی ایمن کنید، دقت لازم را انجام دهید.

طرح میزبانی را انتخاب کنید

ارائه‌دهنده خدمات میزبانی سایتی را که شما می‌سازید روی سرور خود ذخیره می‌کند تا برای وب‌گردها قابل مشاهده و دسترسی باشد. اگر قصد ندارید اطلاعات مالی یا شخصی را ذخیره کنید، یک برنامه مشترک اولیه کافی است. قبل از تعهد به یک ارائه دهنده خدمات میزبانی، هزینه های تمدید، هزینه های ثبت نام و کیفیت پشتیبانی فنی را صفر کنید.

یک هویت بصری ایجاد کنید

کمی وقت بگذارید تا به طراحی سایت خود فکر کنید. در مورد بهترین تصاویر، رنگ ها و سایر اجزای بصری که توجه بازدیدکنندگان آنلاین را به خود جلب می کند، فکر کنید. قالب‌های وب‌سایتی مانند آن‌هایی که توسط Wix ارائه شده را بررسی کنید، به آخرین روند طراحی نگاهی بیندازید و نقطه شروعی در زمینه زیبایی‌شناسی سایت خود خواهید داشت.

محتوا را آماده کنید

سایت شما به محتوای صفحه برای تکمیل طراحی بصری نیاز دارد. محتوای طوفان فکری را برای صفحه اصلی، صفحات خدمات، صفحه تماس، وبلاگ و سایر اجزای سایت خود ایجاد کنید. این محتوا را برای موتورهای جستجو بر اساس کلمات کلیدی مرتبط، عبارات کلیدی و شناسه‌های محلی بهینه کنید و ارتباط با مخاطبان هدفتان بسیار آسان‌تر خواهد بود.

نقشه سایت را تعریف کنید

نقشه سایت شماتیک معماری وب سایت است. نقشه سایت باید شامل صفحاتی باشد که قصد ایجاد آنها را دارید و همچنین نحوه اتصال آنها. نقشه سایت را از قبل برنامه ریزی کنید و یک راهنمای کلی خواهید داشت که ناوبری سایت را تسهیل می کند و یک تجربه مرور یکپارچه و لذت بخش را ارائه می دهد. هر صفحه باید یک منوی وب سایت داشته باشد تا انتقال آسان از یک صفحه به صفحه دیگر را تسهیل کند.

سایت را برند کنید

فراموش نکنید که لوگوی شرکت خود را به صفحه اصلی و سایر صفحات اضافه کنید. افزودن لوگو به هر صفحه باعث می شود تا مشتریان شرکت شما را بسیار آسان تر به خاطر بسپارند و برند آن را بیش از پیش تقویت می کند.

فراموش نکنید که درباره ما و صفحات تماس را اضافه کنید

صفحه درباره ما شما فرصتی طلایی برای بیان داستان منحصر به فرد شرکت شما و جزئیات ارزش پیشنهادی منحصر به فرد شما است. از سیستم مدیریت محتوا استفاده کنید تا این صفحه را به همراه صفحه تماس اضافه کنید که شماره تلفن، آدرس ایمیل شما را به همراه فرم تماس ارائه می‌کند و این مرحله برای تجارت شما آماده می‌شود تا بازدیدکنندگان را به مشتریان پولی تبدیل کند.
امروز با وب نگاه تماس بگیرید

تیم توسعه نرم افزار ما اینجاست تا به شما کمک کند از حضور خود در وب نهایت استفاده را ببرید. ما برنامه‌های وب، برنامه‌های تلفن همراه را توسعه می‌دهیم و طرح‌های تجربه کاربری بی‌نقص را پیاده‌سازی می‌کنیم تا به مشتریانی مانند شما کمک کنیم درآمد را به حداکثر برسانند. امروز با ما تماس بگیرید تا در مورد خدمات و فرآیند منحصر به فرد ما برای توسعه برنامه و پلت فرم بیشتر بدانید. می توانید با تکمیل فرم تماس آنلاین ما یا تماس با ما با شماره زیر تماس بگیرید:

09339017809

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!