طراحی سایت شرکتی

طراحی سایت شرکتی

اگر شما صاحب یک موسسه و یا شرکت هستید، با داشتن سایت شرکتی می‌توانید محصولات و نمونه کارهای خود را به اشتراک گذاشته و به سرعت مخاطبان مورد نظر خود را پیدا کنید. در واقع طراحی سایت شرکتی باید یکی از اولین مراحل برای شروع کسب و کار شما باشد.

وب نگاه با داشتن تجربه‌های بی نظیر در طراحی سایت های شخصی، شرکتی، طراحی سایت هایی با قیمت مناسب توانسته مشتریان زیادی را به خود جذب کرده و خدمات دهی را به نحو احسنت به اتمام برساند.

مزایا طراحی سایت شرکتی

خدمات آنلاین
یکی از مهم‌ترین مزایای سایت شرکت این است که مشتریان 24 ساعت شبانه روز می‌توانند وارد سایت شده و از آن اطلاعات لازم را کسب کنند و حتی در صورت انتخاب محصول، آن را خریداری نماید.
همتراز بودن با رقیبان
در صورتی که صاحبان کار برای خود سایت شرکتی داشته باشند، در واقع از بازار جا مانده و ممکن است مشتریان خود را از دست داده و به سایت رقیبان وارد شوند.

هدف طراحی سایت شرکتی

  • آسان سازی خریدهای اینترنتی در سریع‌ترین زمان ممکن حتی از شرکت‌ها
  • ساخت وبسایت شرکتی به جای تبلیغات بنری با بازدهی بالا
  • کاهش مصرف کاغذ در تبلیغات شرکتی
  • اختصاص هزینه کمتر نسبت به تبلیغات
  • زمانی که صاحبان کار یک سایت شرکتی برای خود داشته باشند، در صورتی که کاربران محصولی را در گوگل سرچ کنند، در نتایج به سایت شما برمیخورند و وارد آن میشوند و این خود موجب افزایش بازدید سایت و خرید محصول میشود.

 

در این قسمت میتوانید مقاله مربوط به بهینه سازی سایت را مطالعه کنید.

ویژگی های سایت های شرکتی

یک سایت شرکتی باید بر اساس استاندارها و بر اساس نیاز شرکت طراحی شود. برخی از صفحاتی که هر سایت شرکتی باید داشته باشد در ادامه نقل شده است؛

  • صفحه تماس با ما

از جمله صفحات مهمی است که در جذب مخاطب تاثیر بسزایی دارد و  طراحی آن باید همراه با ظرافت و دقت زیادی برخوردار باشد.

  • طراحی شیک بر اساس روانشناسی رنگ ها

یکی از بخش‌های مهم در طراحی سایت استفاده از رنگ‌هاییست که از لحاط روانشناسی با نوع شرکت و مخاطبان آن هماهنگی داشته باشد.

  • شبکه های اجتماعی

همانطور که می‌دانید همه ما در شبکه‌های اجتماعی فعال هستیم پس چه بهتر که بتوان سیستم شبکه‌های اجتماعی را در سایت فعال کرد تا مخاطبان بیشتری به سایت ورود کنند.

  • اشتراک گذاری ویدیو

این گزینه برای افرادی که می‌خواهند نمونه کارهای خود را در اختیار مشتریان قرار دهند می‌توان آپشن بی نظیری باشد.

تمامی مراحل بالا به همراه دیگر اموری که برای طراحی سایت‌های شرکتی نیاز است را به عهده وب نگاه گذاشته و در سریع‌ترین زمان ممکن آن را تحویل بگیرید.

Webnegahcompanyمشاهده نوشته ها

وب نگاه با بیش از 20 سال فعالیت در حوزه برنامه نویسی و طراحی اپلیکیشن سعی دارد با نوشتن مقالات جذاب شما را بیشتر با این حوزه آشنا کند

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *