چگونه با فروش اپلیکیشن موبایل درآمد کسب کنیم؟


چگونه با فروش اپلیکیشن موبایل درآمد کسب کنیم؟

در گذشته، کسب‌وکارهای کوچک در مورد ساخت اپلیکیشن‌های خود، حتی اگر برای گسترش کسب‌وکارشان طراحی شده باشد، کمی شک داشتند. هزینه‌های بالای ساخت اپلیکیشن و مهارت‌های فنی مورد نیاز را به این موارد اضافه کنید و این شک و تردید فقط عمیق تر می‌شود. اگرچه این یک حدس و گمان نیست، زیرا یکی از نظرسنجی‌های انجام شده در سال 2016 نشان می‌دهد که در حال حاضر تنها حدود 20 درصد از مشاغل کوچک دارای اپلیکیشن هستند. با این حال، همه چیز تغییر کرده است زیرا هزینه طراحی اپلیکیشن به شدت کاهش یافته است و راه اندازی برنامه‌ها را بسیار آسان‌تر می‌کند و این منجر به ایجاد بازار قابل توجهی از فروش برنامه‌های تلفن همراه به ویژه برای کسانی که آن‌ها را می‌سازند، شده است.

اکثر جمعیت بزرگسال امروزه صاحب یک گوشی هوشمند هستند، به این معنی که تجارت ساخت و فروش اپلیکیشن های موبایل یک تجارت پرسود است و پتانسیل کاملی برای کسب درآمد دارد. با این حال، اگر قصد دارید آن را به کسب و کار خود تبدیل کنید، به غیر از مهارت های برنامه نویسی، باید برخی استراتژی های بازاریابی را نیز در نظر بگیرید تا بتوانید مشتریان بالقوه را پیدا کنید و سپس آنها را برای خرید برنامه ای که ایجاد کرده اید تشویق کنید. همچنین، در برخی از زمان‌ها باید بنشینید و بهترین راه برای کسب درآمد با اپلیکیشنی را که در حال ساخت هستید، بیابید.

هر چقدر هم که محیط برای کسب و کار اپلیکیشن سازی مساعد باشد، باز هم یک افسانه نیست. نیاز به یک برنامه خوب وجود دارد که شما را به هدف نهایی کسب درآمد با برنامه خود برساند. وب نگاه با تجربه خود در زمینه ساخت اپلیکیشن و فروش آنها به سایر کسب و کارها فهرستی از مواردی را گردآوری کرده است که به شما کمک می کند تا به عنوان یک کارآفرین اپلیکیشن، یک برنامه عملی واضح و سازنده برای کسب درآمد از برنامه هایی تهیه کنید که شما می سازید

وب نگاه در توسعه بیش از 3500 طراحی اپلیکیشن موبایل iOS و اندروید تجربه دارد. بنابراین، اگر به دنبال طراحی اپلیکیشن موبایلی هستید که به کسب درآمد کمک می کند، با ایده اپلیکیشن خود با ما تماس بگیرید. دریافت مشاوره رایگان از کارشناسان ما را از دست ندهید.

09339017809

1) به وضوح بیان کنید که چه چیزی شما را از رقابت متمایز می کند

اگر فکر می‌کردید تنها کسی هستید که کاری را که انجام می‌دهید انجام می‌دهید، به یک بررسی واقعیت بزرگ نیاز دارید. مهم نیست که در سناریوی بازار امروز چه کاری انجام می دهید، زمانی که می خواهید مقداری پول به دست آورید، رقابت سختی خواهید داشت. حتی ممکن است به‌عنوان فردی با ایده‌ای عالی شروع کرده باشید، اما طولی نمی‌کشد که رقبای قوی در اطراف شما ظاهر می‌شوند. با این حال، فقط به این دلیل که می‌دانید رقابت سختی برای اپلیکیشنی که در حال ساخت آن هستید وجود خواهد داشت، نباید اجازه دهید که مانعی در مسیر موفقیت شما باشد.

برعکس، این ممکن است در واقع فرصتی برای شما باشد تا راهی برای متمایز کردن خود بیابید و به مردم بفهمانید که چه چیزی باعث جدایی کسب و کار شما و شما از میلیون‌ها نفر دیگر می‌شود و سپس از این تفاوت برای تبلیغ تجارت خود استفاده کنید. می توانید با شناسایی رقبا یا بازیکنان بزرگ در زمینه ای که وارد آن می شوید شروع کنید و لیستی از خدماتی که آنها برای مشتریان خود ارائه می دهند تهیه کنید. گام بعدی در نظر گرفتن موارد زیر است:

آیا رقبای شما بیش از یک نوع بسته ارائه می دهند، و در صورت ارائه، از چه چیزی تشکیل شده است؟
رقبای شما چه نوع ساختار قیمت گذاری را ارائه می دهند؟
رقبای شما چه نوع ویژگی هایی را در محصولات خود ارائه می دهند؟
آیا رقبای شما از هر نوعی پشتیبانی پس از فروش ارائه می دهند؟

هنگامی که پاسخ این سؤالات و داده های معنادار را پیش روی خود دارید، اکنون زمان آن رسیده است که آن را با قیمتی که برای محصول خود تعیین کرده اید، ویژگی های آن مقایسه کنید، و سپس سعی کنید متوجه شوید که در چه زمینه هایی تفاوت دارید. دیگران. اکنون که می‌دانید در کجا ایستاده‌اید، می‌توانید این تفاوت‌ها را بر اساس میزان سودی که می‌توانند برای شما به ارمغان بیاورند رتبه‌بندی کنید. تنها تفاوتی که حداکثر سود را برای شما به ارمغان می آورد، به مزیت شما تبدیل می شود. هنگامی که می‌خواهید یک مزیت رقابتی را ارزیابی کنید، سه عامل مهم زیر را در نظر بگیرید:
آیا شما صادق هستید؟

طراحی اپلیکیشن موبایل

مهم است که شما مزیت رقابتی خود را ایجاد نکنید. آنچه را که حقیقت دارد بگویید و با دروغ گفتن به رقبای خود آبروی آنها را بد نکنید.
آیا می توانید آن را ثابت کنید؟

این امتداد نکته اول است، زیرا اگر قرار است به چیزی مباهات کنید، ممکن است بتوانید آن را ثابت کنید!
آیا ارزشی برای مشتریان بالقوه به ارمغان می آورد؟

اگر محصولی که قصد راه اندازی آن را دارید هیچ ارزشی به زندگی مشتریان اضافه نمی کند، آنها برای آن هزینه ای پرداخت نمی کنند.

نکته ای که باید به خاطر داشته باشید این است که قیمت محصول شما به عنوان یک مزیت رقابتی محسوب نمی شود، با این حال، اگر نمی توانید راهی برای متمایز کردن خود از رقبای خود بر اساس ویژگی ها یا خدمات پیدا کنید، باید این کار را با منحرف کردن توجه خود انجام دهید. به دنبال رقابتی باشید که اندازه خاصی دارند، یا جستجوی خود را محدود کنید و آن را به یک صنعت خاص محدود کنید. همیشه راهی وجود خواهد داشت که با تعریف مزیت رقابتی خود، کسب و کار خود را از سایرین متمایز کنید.

هنگامی که مزیت رقابتی خود را مشخص کردید، مطمئن شوید که این مزیت به طور برجسته در تمام مطالب تبلیغاتی شما، در همه زمینه های فروش یا هر راه مهم دیگری به نمایش گذاشته شده است. این مزیت رقابتی است که به شما کمک می کند از بقیه افراد جدا شوید.

2) وب سایت خود را بسازید

در عصر حاضر، برای هر کسب و کاری غیرممکن است که بدون ساختن یک وب سایت برای خود کارآمد باشد و اگر خط کسب و کار شما در مورد برنامه های تلفن همراه است، یکی از پیشرفته ترین محصولات دیجیتال در سناریوی فعلی – یک وب سایت یک وب سایت مطلق است. باید! در دنیای کنونی ساخت یک وب سایت آسان و مقرون به صرفه است و هر کسی می تواند یک وب سایت حرفه ای طراحی کند و میزبانی کارآمد آن را داشته باشد. با این حال، اگر در مورد طراحی و میزبانی وب سایت خود مطمئن نیستید، می توانید هر یک از پلتفرم های پیشرو مانند WordPress، Squarespace، Strikingly، Wix و غیره را انتخاب کنید.

چه تصمیم به طراحی و میزبانی وب سایت خود داشته باشید یا از یکی از پلتفرم هایی که قبلاً ذکر کردیم استفاده کنید، هدف اصلی شما باید حرفه ای جلوه دادن وب سایت و سازگاری با دستگاه های تلفن همراه باشد. برخی از مؤلفه های برجسته تری که باید در وب سایت خود بگنجانید عبارتند از:

پیشنهادات

هر زمان که بازدیدکننده ای در وب سایت شما وجود داشته باشد، ابتدا خدمات یا محصولات مختلفی را که شما برای آنها پیشنهاد می کنید بررسی می کند. اطلاعات واضح و حیاتی را در پاراگراف های کوتاه قرار دهید که سپس می تواند به بخش های دیگر وب سایت پیوند داده شود، جایی که می توانید تمام جزئیات و اطلاعات را به طور عمیق داشته باشید.
داستان خود را بگویید

طبیعی است که افرادی که تصمیم به خرید از شما دارند بخواهند کمی در مورد شما و شرکت یا برند بدانند. بهتر است یک بخش درباره ما داشته باشید که به شما، برند شما، ارزش های آن و افراد کلیدی در سازمان شما را معرفی کند و به خریداران احتمالی کمک کند تا کمی راحت تر با شما ارتباط برقرار کنند.

پول مهم است

هیچ کس دوست ندارد صفحات و صفحات اطلاعات را برای رسیدن به اطلاعات قیمت جستجو کند، و به خصوص نمی خواهند هر بار که می خواهند از قیمت هر چیزی که از شما می خرند با شما تماس بگیرند. اگر گزینه‌های قیمت‌گذاری متفاوتی دارید، نکات مهمی را ذکر کنید و به همه اطلاع دهید که قرار است برای چه چیزی و چقدر بپردازند.

توصیفات و نظرات

همه به دنبال توصیه‌ها می‌گردند و وقتی بازدیدکنندگان می‌بینند که مشتریان قبلی شما چقدر خوشحال هستند، احساس مثبتی پیدا می‌کنند و تشویق می‌شوند از شما خرید کنند. ممکن است زمانی که تازه شروع به کار می کنید انجام این کار برای شما ممکن نباشد، اما در برنامه بلندمدت خود فضایی را برای این کار در نظر بگیرید.

اطلاعات تماس

این جنبه دیگری است که مشتریان شما نمی خواهند ساعت ها به دنبال آن بگردند. اطلاعات تماس خود از جمله شماره تلفن، آدرس ایمیل و پیوندهایی به نمایه های حرفه ای پروفایل های رسانه های اجتماعی شرکت خود را در وب سایت خود نمایش دهید. اگر دفتری دارید که در ساعات عادی اداری باز است، ادامه دهید و آدرس دفتر خود را نیز قرار دهید.

فرم جذب

آدرس های ایمیل را با استفاده از هر یک از ابزارهای آنلاین ضبط کنید. پس از اینکه توانستید تعداد زیادی بازدیدکننده را به وب سایت خود جذب کنید. اگرچه دکمه‌های «ثبت‌نام» و «اکنون اشتراک» به خوبی کار می‌کنند، اما می‌توانید برخی از تغییرات مانند «بیشتر بدانید» و «ببینید چگونه کار می‌کند» و غیره را امتحان کنید تا بفهمید چه چیزی برای شما بهترین است.

3) بازاریابی موثر را به کار بگیرید

تکنیک های بازاریابی موثر مستحق یک مقاله یا شاید یک کتاب به تنهایی هستند، با این حال، وقتی موضوعی به این وسیعی را پوشش می دهیم، می خواهیم اصول اولیه را لمس کنیم تا بتوانید آنها را بسازید.
سئو

سئو یا بهینه سازی برای موتورهای جستجو بیش از یک کلمه کلیدی ساده، یکی از مهم ترین و ارزنده ترین ابزار بازاریابی برای هر کسب و کاری است که نیاز به ایجاد حضور آنلاین خود دارد. با این حال سئو بسیار پیچیده تر از به کار بردن چند کلمه کلیدی برای تقویت محتوای شماست. این شامل جذب پیوندها و قابل مشاهده شدن در پاسخ به سؤالات مربوطه است. صفحه کسب و کار من در گوگل خود را بسازید، کلمات کلیدی را که مصرف کنندگان هدف شما ممکن است جستجو کنند شناسایی کنید، و عمیق تر به دنیای در حال تکامل SEO بروید تا به رتبه بندی کسب و کار شما کمک کند و آن را برای جهان بیشتر دیده شود.

بازاریابی محتوا

برای SERP یا صفحات نتایج موتور جستجو، گوگل حدود 200 عامل را در نظر می گیرد. اینکه اخیراً محتوای شما منتشر شده است و محتوای شما چقدر مفید و با چه کیفیتی است – تنها دو مورد از این عوامل هستند. بازاریابی محتوا تکنیکی است که در آن با به اشتراک گذاری دوره ای محتوای مفید و با کیفیت با مخاطبان هدف، کسب و کار خود را بازاریابی یا تبلیغ می کنید. این پتانسیل را دارد که دید کسب و کار شما را افزایش دهد و شما را به عنوان مرجعی برای احترام و اعتبار در صنعت خود معرفی کند.

از رسانه های اجتماعی استفاده کنید

این در واقع باید در بالای لیست باشد! چه کسی امروز یک حساب رسانه اجتماعی ندارد؟ مانند هر جنبه دیگری از بازاریابی، بازاریابی رسانه های اجتماعی نیز به استراتژی مناسب نیاز دارد. تا جایی که ممکن است اطلاعات بیشتری در مورد خودتان در تمام کانال های محبوب رسانه های اجتماعی منتشر کنید و فعال باشید. وقتی در کانال‌های رسانه‌های اجتماعی خود پاسخگو هستید، به مشتریان خود اطلاع می‌دهید که به آنها اهمیت می‌دهید و به وعده‌های خود عمل می‌کنید.

برای تبلیغات پرداخت کنید

هیچ ناهار رایگان در این دنیا وجود ندارد – ممکن است برای شما کلیشه ای به نظر برسد، اما این مانع از واقعی بودن آن نمی شود! وقتی برای تبلیغ شرکت، نام تجاری، محصول یا خدمات خود هزینه می‌کنید، با کمک به جدا ماندن از بقیه و کمک به شما در حفظ ذهن مخاطب آینده، همه آن‌ها را به راحتی در معرض دید مخاطبان مرتبط قرار می‌دهید. مشتریان بازاریابی پولی شامل SEM، تبلیغات بنری، تبلیغات رسانه های اجتماعی و موارد دیگر است! با این حال، زمانی که برای چیزی پول می پردازید، مهم است که مراقب بازدهی باشید که از آن دریافت می کنید.

4) آن را خوب بفروشید

بنابراین شما یک وب‌سایت شگفت‌انگیز راه‌اندازی کرده‌اید و به شما کمک می‌کند تا تعداد زیادی سرنخ را به دست آورید، اما کار شما به همین جا ختم نمی‌شود. شما باید این سرنخ ها را از طریق فروش پرورش دهید. واقعیت این است که نه همه مشتریان هدف در وب سایت شما قرار می گیرند و نه همه آنها در معرض تلاش های شما در بازاریابی دیجیتال قرار می گیرند. برای اطمینان از اینکه از این مشتریان پول نقد می کنید موارد زیر را در نظر بگیرید.

از طریق ایمیل، افراد برتر را پرورش دهید

یک کمپین ایمیل استراتژیک راه اندازی کنید. هنگامی که مردم آدرس های ایمیل خود را پشت سر گذاشتند، باید یک کمپین خودکار پرورش پیشرو متشکل از:

حدود 3 تا 4 ایمیل در مدت دو تا سه هفته ارسال شد.
یک تا دو صفحه فرود که منحصراً مختص کمپین هستند

پیام اول باید یک پیام خوشامدگویی باشد که شما و خدمات شما را معرفی می کند، پیام بعدی باید دارای مقداری ارزش و اطلاعات با یک CTA باشد که آنها را به یک صفحه فرود خاص و غیره پیوند می دهد.
از تلفن خوب استفاده کنید

تعجب آور است که چقدر تعداد کمی از مردم واقعاً در برقراری تماس تلفنی خوب عمل می کنند، به خصوص زمانی که تماس تلفنی عملاً یک فروش است! شما باید حرفه ای باشید، اما مانند یک روبات در حال خواندن یک فیلمنامه ظاهر نشوید. گاهی اوقات فروش محصول شما از طریق یک تماس تلفنی غیرممکن است، پس از آن یک جلسه تعیین کنید! مودب باشید و از آنها برای زمانی که صرف صحبت کردن با شما کردند، صرف نظر از معنای این گفتگو تشکر کنید.

ملاقات حضوری

این می تواند کمی ترسناک باشد، حتی بیشتر از یک تماس تلفنی، به خصوص اگر به آن عادت نداشته باشید. آماده باشید، با مقدار مناسبی از تحقیقات پس زمینه در مورد مشتری بالقوه و به نکات کلیدی مانند اینکه برنامه ای که ساخته اید می تواند به کسب و کار آنها کمک کند، مزایای منحصر به فردی که برای آنها مفید است و اینکه چگونه یک برنامه برای آنها معجزه می کند، توجه کنید. خط پایین. واضح، واضح و مطمئن باشید. بگذارید آنها نیز صحبت کنند و با اطمینان پاسخ دهید.

5) بی شرمانه در تبلیغ خود افراط کنید

یک پیرمرد، اما قطعاً خوب! هنر خودفروشی هرچه بازار در حال توسعه است، ظریف‌تر و ظریف‌تر می‌شود. در وب سایت ها، بسیار رایج است که توسعه دهندگان پیوندی به نمونه کارها یا وب سایت خود بگذارند. به همین ترتیب، فروشندگان برنامه‌های موبایل باید با هر اپلیکیشنی که می‌سازند به عنوان وسیله‌ای برای بازاریابی خود و جذب مشتریان بیشتر رفتار کنند. برای هر یک از الگوهای خود پیوندی بگذارید تا مشتریان جدید بتوانند هر زمان که خواستید با شما تماس بگیرند!

6) پشتیبانی پس از فروش

به عنوان یک فروشنده، شغل شما و رابطه‌ای که با مشتری خود دارید به فروش ختم نمی‌شود. با تلاش زیاد است که فروش را تکمیل می‌کردید، اما اگر مشتریان شما و برنامه را در عرض چند ماه رها کنند چه سودی برای شما خواهد داشت؟ با کمک به آنها در بازاریابی اپلیکیشن، کمک به افزایش تعداد دانلودها، آموزش استفاده از پلتفرم و به روز رسانی محتوا در زمان نیاز، توصیه به آنها در مورد زمان و مواردی که به عنوان اعلان فشار ارسال کنند، به مشتریان خود یک پشتیبانی پس از فروش نمونه ارائه دهید. و از طریق خبرنامه‌های آموزنده، آنها را با آخرین دانش صنعت به روز نگه دارید.

Webnegahcompanyمشاهده نوشته ها

وب نگاه با بیش از 20 سال فعالیت در حوزه برنامه نویسی و طراحی اپلیکیشن سعی دارد با نوشتن مقالات جذاب شما را بیشتر با این حوزه آشنا کند

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!