4 روش موثر برای استفاده از طراحی های UI برای افزایش تجربه کاربر

طراحی اپلیکیشن موبایل

می‌توانید وب‌سایت‌های بی‌شماری را در اینترنت پیدا کنید که به خوبی کار می‌کنند و بازگشت سرمایه باورنکردنی ایجاد می‌کنند. اما آیا می دانید چه چیزی باعث محبوبیت این وب سایت ها می شود؟ این تجربه کاربری عالی است که کاربران را مجبور می کند بارها و بارها از آن بازدید کنند. همه وب سایت ها تجربه کاربری عالی را به یک شکل ارائه نمی دهند. برخی از وب سایت ها برای پیمایش بسیار آسان هستند، برخی برای استفاده بسیار جالب هستند، برخی اطلاعات را به شیوه ای جالب ارائه می دهند و غیره. به گفته بسیاری از شرکت های طراحی وب سایت در کورک، UI وب سایت (طراحی واقعی که کاربران با آن تعامل خواهند داشت) بیشترین تأثیر را بر تجربه کاربر دارد. حتی در چندین نظرسنجی، مشخص شده است که هرچه کاربران احساس راحتی و رضایت بیشتری داشته باشند، احتمال اینکه دوباره و دوباره از وب سایت بازدید کنند، بیشتر می شود. به خواندن ادامه دهید تا در مورد چهار هک طراحی رابط کاربری بدانید که به بهبود تجربه کاربر کمک می کند.

شرکت برنامه نویسی وب نگاه در توسعه و طراحی اپلیکیشن موبایل iOS و اندروید تجربه دارد. بنابراین، اگر به دنبال طراحی اپلیکیشن موبایلی هستید که به کسب درآمد کمک می کند، با ایده اپلیکیشن خود با ما تماس بگیرید. دریافت مشاوره رایگان از کارشناسان ما را از دست ندهید.

09339017809

بهبود تجربه کاربری با استفاه از ui

افزایش سرعت بارگذاری صفحه

زمانی که وب سایت شما برای بارگذاری و اجرا صرف می کند، عنصر مهمی از تجربه کاربر است. در حالی که اکثر طراحان وب سایت به نشان دادن مهارت بصری خود توجه بیشتری می کنند، حقیقت این است که اکثر بازدیدکنندگان وب سایت سرعت بارگذاری صفحه را بر طراحی ترجیح می دهند. در چندین نظرسنجی مشخص شده است که بیش از 50 درصد از کاربران اینترنت عاشق بازدید از وب سایت هایی هستند که بارگذاری آنها کمتر از 2 ثانیه طول می کشد. اگر وب سایت شما بیشتر از این زمان ببرد، نه تنها کاربران شما را ناامید می کند، بلکه کیفیت تجربه کاربری را نیز کاهش می دهد. بنابراین، باید مطمئن شوید که بارگذاری یا باز شدن وب سایت شما کمتر از 2 ثانیه طول می کشد.

طراحی اپلیکیشناستفاده از فضای سفید

استفاده از فضای سفید در طراحی وب اغلب نادیده گرفته می شود، اما بخش مهمی از هر طراحی رابط کاربری موثر است. اکثر متخصصان تازه کار یا افرادی که ایده روشنی در مورد طراحی وب ندارند فکر می کنند که استفاده از فضای سفید کاملاً بیهوده است. اما، در واقعیت، زمانی که از فضای سفید به درستی استفاده شود، می تواند ظاهر، ظاهر و تجربه کاربری یک وب سایت را به طرز چشمگیری تغییر دهد. این به ارائه اطلاعات به شیوه ای مناسب کمک می کند و به بازدیدکنندگان اجازه می دهد بدون هیچ گونه حواس پرتی مطالب را بخوانند و سایر اجزای وب سایت را کشف کنند. جدای از این، همچنین کاربران را راهنمایی می کند که بدانند هنگام بازدید از وب سایت شما کجا توقف کنند و چه چیزی را بخوانند.

ارائه اطلاعات به روشی کوتاه، ساده و واضح

محتوا روح هر وب سایتی است. اما به این معنی نیست که سایت خود را با پاراگراف و متن طولانی پر کنید. امروزه، بازدیدکنندگان عجله دارند و دوست دارند اطلاعاتی را که به دنبال آن هستند بخوانند و از محتوایی که به نظر بی ربط به نظر می رسد، چشم پوشی می کنند. سعی کنید از استفاده از متون طولانی و نوشته های تبلیغاتی خودداری کنید. هنگام طراحی یک وب سایت برای امروز، محتوای ساده، مختصر و کمتر قطعا برای کسب و کار شما مفید خواهد بود.

تمام درهم ریختگی های بصری را برش دهید

نحوه ظاهر وب سایت شما در دنیای بازاریابی آنلاین اهمیت زیادی دارد. به عنوان یک مالک وب سایت، باید توجه بازدیدکنندگان خود را به عنوان یک منبع با ارزش برای درگیر کردن آنها در وب سایت خود برای مدت طولانی در نظر بگیرید. همیشه به خاطر داشته باشید که بازدیدکنندگان ترجیح می دهند به جای توجه کامل به همه چیز در صفحه، فقط اطلاعات مهم را اسکن کنند. قرار دادن اطلاعات بیش از حد نه تنها باعث سرخوردگی یا سردرگمی بازدیدکنندگان شما می شود، بلکه کیفیت تجربه کاربری را نیز کاهش می دهد. به عبارت ساده، سعی کنید طراحی وب سایت خود را برای بازدیدکنندگان ساده و آسان نگه دارید. توصیه می شود برای طراحی وب سایت با کیفیت در چوب پنبه به یک شرکت طراحی وب حرفه ای مراجعه کنید.

شرکت های مختلفی در کورک حضور دارند که خدمات طراحی وب سایت را ارائه می دهند. برای دریافت طراحی وب سایت با کیفیت برتر در خدمات کورک باید به یک شرکت برنامه نویسی و طراحی سایت با تجربه و مشهور وب نگاه مراجعه کنید.

Webnegahcompanyمشاهده نوشته ها

وب نگاه با بیش از 20 سال فعالیت در حوزه برنامه نویسی و طراحی اپلیکیشن سعی دارد با نوشتن مقالات جذاب شما را بیشتر با این حوزه آشنا کند

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!