طراحی اپلیکیشن شبیه دیجی کالا

ساخت اپلیکیشن شبیه دیجی کالا

بعد از موفقیت‌های فوق العاده دیجی کالا و تبدیل شدن به عنوان یکی از مرجع‌های خرید و فروش آنلاین بسیاری از افراد به فکر ساخت اپلیکیشن شبیه دیجی کالا شدند. اگر شده با کمک گرفتن از شرکت نرم افزاری وب نگاه اقدام به ساخت یک اپلیکیشن شبیه دیجی کالا کنید گویی یک فروشگاه در جیب خود دارید و هر لحظه هر کالا خواستید می‌توانید به آن اضافه کنید تا مشتریانتان آن را مشاهده کنند. اگر بتوانید کسب و کار خود را وارد فضای مجازی کنید یعنی یک اپلیکیشن و سایت اختصاصی داشته باشید شک نکنید فروش چند برابری نسبت به فروش فیزیکی خواهید داشت.

مرحله بعد طراحی اپلیکیشن موبایل و وبسایت بررسی روش‌های دیده شدن آن است. یکی از راه‌های موجود استفاده از تبلیغات گوگل و یا به اصطلاح گوگل ادز است به طوری که انتخاب می‌کنید با کدام کلمات در رتبه‌های بالایی گوگل قرار گیرید. روش‌های دیگری هم وجود دارد مانند تبلیغات بنری در وبسایت‌های پربازدید. همنین گوگل پلی و اپ استور گزینه‌های بسیار مهمی هستند که به هیچ وجه نباید آنها غافل شد. اینها فقط بخشی از روش‌هایی هستند که از طریق آنها باعث دیده شدن اپ خود خواهید شد.

طراحی اپلیکیشن مشابه دیجی کالا

اپلیکیشن خود را سفارش دهید

برای دریافت مشاوره و ثبت درخواست طراحی اپلیکیشن مورد نظر خود، با کارشناسان شرکت وب نگاه تماس بگیرید.

امکانات اپلیکیشن شبیه دیجی کالا

 1. مدیریت موجودی کالا
 2. دسته بندی محصولات
 3. درج ویژگی محصول
 4. امکان ثبت نظر و کامنت
 5. بخش فروش ویژه
 6. انتشار اخبار و مقالات
 7. چت آنلاین
 8. تعریف انواع روش پرداخت
 9. پساخت حساب کاربری
 10.  اعمال کد تخفیف
 11. اضافه کردن کالا به علاقه مندی

 

مخاطبان اپلیکیشن مشابه دیجی کالا

می‌توان گفت تمام افراد جامعه مخاطبان این اپلیکیشن‌ها هستند و همین موضوع طراحی اپلیکیشن مشابه دیجی کالا را بسیار مقزونه به صرفه می‌کند. همه افراد جامعه همه روزه کالاهای مختلفی را بر اساس نیازشان خریداری می‌کنند و همانطور که گفته شد امروزه ترجیح اکثر افراد خریدهای اینترنتی است. در ضمن کاسبان هم برایشان بسیار راحتتر و مقرون به صرفه‌تر است کالاهایشان در بستر فضای مجازی و وبسایت و اپلیکیشن‌ها به فروش برسانند. پس در نتیجه تقریبا تمام افراد جامعه جز مخاطبان این اپ‌ها هستند.

امکانات اپلیکیشن مشابه دیجی کالا

طراحی اپلیکیشنی شبیه دیجی کالا

نکته مثبتی که برای طراحی اپلیکیشن شبیه دیجی کالا وجود دارد این است که شما با دو سبک پلن بیزینسی می‌توانید کسب درآمد کنید. هم می‌توانید کالاهای خود را بفروشید و از این طریق کسب درآمد کنید هم می‌توانید فروشندگان دیگر را دعوت کنید تا در وبسایت و اپلیکیشن شما اقدام به فروش کالاهای شما کنند. روش دوم اخیرا با محبوبیت بالاتری رو به رو بوده است. دلیلش هم این است که دردسرهای کمتری دارد و در ضمن مشتری چون کالاهای متنوع‌تر و بیشتری در لحظه مشاهده می‌کند بیشتر به این سبک اپلیکیشن‌ها علاقه مند است.