طراحی اپلیکیشن موبایل اندروید و ios 

طراحی اپلیکیشن موبایل : امروزه با توسعه‌ی دنیای فناوری، ساخت اپلیکیشن ‌های متنوع بسیار مورد استقبال قرار گرفته است. برنامه‌هایی که به راحتی و با چند اشاره انگشت بسیاری از نیازهای امروزی افراد را برآورده می‌کنند. با توجه به سرعت توسعه این اپلیکیشن‌ها و استفاده بهتر از آنها لازم است با اطلاعاتی در این زمینه آشنا شوید. اپلیکیشن موبایل یا اپ موبایل همان نرم افزارهای گوشی‌های هوشمند هستند که در توسط برنامه نویسان اپ تولید شده و قابلیت اجرا در گوشی های هوشمند را دارند.

طراحی اپلیکیشن موبایل

طراحی اپلیکیشن اندروید و iOS

امروزه به دلیل رواج استفاده از گوشی های هوشمند بازار طراحی اپلیکیشن موبایل (طراحی اپلیکیشن اندروید و iOS ) بسیار داغ است که با در نظر گرفتن روند رو به رشد استفاده از این نرم افزارها احتمال می رود موارد استفاده از آن ها در آینده ی نزدیک بسیار بیشتر از امروز نیز باشد. با ورود به بازار اپلیکیشن موبایل خواهید دید که انتخاب نوع پلتفرم آن دارای اهمیت زیادی است؛ زیرا این امر در جذب بازار، هزینه ی تولید، کیفیت کار، استقبال کاربران و … تاثیر مستقیم دارد. بر همین اساس شرکت طراحی اپلیکیشن در تهران پروژه ی خود را به صورت طراحی اپ اندروید و iOS آغاز می کند. با ساخت یک اپ موبایل اندروید و ios برای کسب و کار خود می‌توانید قدمی بزرگ به سمت موفقیت برداشته و آینده ی شغلی خود را تضمین نمایید.

شرکت برنامه نویسی وب نگاه متشکل از کادر مجرب و خوش ذوق آماده ارائه خدمات در زمینه طراحی اپ موبایل، طراحی وب سایت  و سئو می باشد. برای مشاوره رایگان و دریافت راهکارهای هوشمندانه در جهت توسعه کسب و کار خود با کارشناسان وب نگاه تماس حاصل فرمایید.

طراحی اپلیکیشن موبایل وب نگاه

 

اپلیکیشن موبایل چیست؟ 

گستردگی دانش بشر و نیاز به به روزرسانی کسب و کارها از طراحی وب سایت فراتر رفته و بسیاری از کسب و کارهای بزرگ به فکر طراحی اپلیکشن یا نرم افزار برای موبایل با انواع سیستم عامل… بیفتند. پشتیبانی اکثریت کمپانی های سازنده موبایل از سیستم عامل‌های اندرویدی و ios صاحبان مشاغل را به این فکر واداشته تا با طراحی اپلیکیشن اندروید و ios  کسب و کار خود را هر چه بیشتر از طریق طراحی اپ در دید عموم قرار دهند. باتوجه تخصصی و همه گیر بود این دانش طبیعی است که تعرفه و قیمت آن نیز نسبت به سایر برنامه نویسی های مطرح بالاتر باشد.

تنوع تعرفه طراحی اپلیکیشن اندروید به وضوح با یک جست‌‌و‌جوی ساده قابل ملاحظه و ملموس است. نکاتی که در براورد قیمت طراحی اپلیکشن اندروید و ios موثر هستند شامل مواردی از جمله زمانبر بودن و حجم پروژه ، نوع سیستم عامل مورد نظر ، مهارت و تجربه موسسه یا شرکت طراحی اپلیکیشن در تهران و غیره می باشد.

 

طراحی اپلیکیشن اندروید

 

طراحی و ساخت اپلیکیشن اندروید

استفاده از گوشی های اندرویدی در بین افراد بسیار رایج است، به همین علت طراحی اپ اندورید به عنوان دغدغه ی اصلی شرکت‌های طراحی اپلیکیشن موبایل شناخته می شود. طراحی اپ اندروید برای کسب و کارها به دلیل تنوع گوشی هایی که از این سیستم عامل پشتیبانی می‌کنند، می‌تواند مهم باشد زیرا در افزایش متقاضیان و همچنین در ارتباط پیوسته تر شما با آن‌ها موثر خواهد بود. در عصر حاضر در طول روز چندین اپ اندروید ساخته می شود اما آنچه در طراحی اپلیکیشن اندروید حائز اهمیت است ویژگی های این سیستم عامل است که می تواند موجب جذب کاربران شود.

در ساخت اپ اندورید باید کاربری مناسب آن مد نظر باشد تا بتواند نیازهای کاربران را به خوبی پوشش دهد. ناوبری مناسب در این اپ ها می تواند امکان استفاده ی راحت تر کاربران را فراهم آورده و در نتیجه می تواند مخاطبان زیادی را جذب کند. استفاده از المان های گرافیکی جذاب و رنگ های متنوع باعث می شود تا فضای اپ شما زیباتر بوده و کاربر به خوبی با آن ارتباط برقرار نماید.

طراحی اپلیکیشن سفارش غذا

یکی از اپلیکیشن‌های محبوب در هر نقطه‌ی دنیا، اپلیکیشن های آنلاین سفارش غذا هستند. با طراحی اپلیکیشن سفارش آنلاین غذا که هریک قابلیت‌های متنوع و جذاب‌تری دارند، کاربران می توانند رستوران های اطراف خود را جست و جو کرده و سفارش خود را به صورت آنلاین ثبت نمایند. اپلیکیشن رستوران نرم افزارهایی هستند که با جستجوی مناطق اطراف کاربر، تمامی رستوران‌های به ثبت رسیده را بر روی صفحه نمایشگر کاربران لیست می‌کنند. با توجه به استقبال زیادی که از این برنامه‌ها به عمل آمده است، طراحی اپلیکیشن سفارش آنلاین غذا بسیار مورد توجه قرار گرفته است. با کمک این اپلیکیشن‌ها تعامل بین رستوران‌ها و مشتریان منظم‌تر و بهتر شده است.

 

طراحی اپلیکیشن سفارش غذا

 

تعرفه طراحی اپلیکیشن موبایل

در سفارش طراحی اپلیکیشن موبایل یکی از معیارهای مهم هزینه ساخت اپلیکیشن می باشد. البته آن چه برای شرکت طراحی اپلیکیشن موبایل و سفارش دهنده در درجه ی اول دارای اهمیت است، کیفیت و کاربردی بودن اپ موبایل می باشد ولی از اهمیت هزینه طراحی آن هم نمی توان به راحتی گذشت. در شرکت‌ طراحی اپلیکیشن در تهران برای تعیین هزینه‌ی تعرفه ی اپلیکیشن اندرویدی هیچ برنامه ی مالی مشخصی وجود ندارد؛

زیرا انتظارات و اهداف کارفرما از سفارش طراحی اپ موبایل متفاوت است و هزینه ها هم متناسب با آن‌ها متغییر خواهد بود. به عنوان مثال هدف از سفارش طراحی اپلیکیشن سفارش غذا، تبلیغ رستوران و غذاهای آن است و نیاز به استفاده از عوامل بصری جذاب و بخش های مختلف دارد که در نتیجه آن هزینه های طراحی اپ نیز بیشتر خواهد بود. از جمله ی مواردی که بر تعیین میزان تعرفه طراحی اپلیکیشن موبایل تاثیر دارد می توان به عوامل زیر اشاره نمود.

 

ویژگی ها و قابلیت های اپلیکیشن

توسعه دهندگان برنامه ی نرم افزاری در طراحی اپ، ویژگی ها و قابلیت هایی که مد نظر کارفرما می باشد را بررسی کرده و طبق آن هزینه های ناشی از طراحی اپلیکیشن را به وی اعلام می نمایند. به دلیل این که اهداف و قابلیت های اپلیکیشن های مختلف، متفاوت است هزینه ساخت آن ها هم بالطبع با هم فرق خواهد داشت. برای مثال هدف کارفرما از سفارش ساخت اپلیکیشن فروشگاهی اندورید یا ساخت اپلیکیشن آگهی متفاوت بوده و در هر کدام از آنها در تعداد بخش ها و همچنین تعداد کلید و دکمه های بخش های مختلف با هم فرق دارند. این عوامل تعیین کننده ی هزینه طراحی اپلیکیشن بوده و وجود تفاوت ها باعث تفاوت در این هزینه ها خواهد شد.

 

سفارشی سازی طراحی بصری

یکی دیگر از عوامل تعیین کننده ی هزینه ها در طراحی اپلیکیشن، اندازه ی صفحه نمایش می باشد. به دلیل این که ایجاد یک صفحه نمایش خاص در طراحی اپ اندروید یک عمل تخصصی و سفارشی به حساب می آید، و در هزینه های طراحی تاثیر گذاشته و آن را افزایش می دهد. البته این بخش از کار در طراحی اپلیکیشن های iOS به دلیل ساختار منظم آن دارای هزینه ی کمتری می باشد.

 

بسترهای نرم افزاری

منظور از بستر سازی نرم افزاری این است که اپلیکیشن مورد نظر شما بر اساس کدام زبان برنامه نویسی طراحی خواهد شد. در طراحی و ساخت اپلیکیشن، زبان برنامه نویسی بر اساس بازار کار و همچنین شرایط مورد نظر انتخاب شده و تعیین می شود که اپلیکیشن برای سیستم عامل اندورید باید طراحی شود و یا iPad و … . هزینه ی طراحی اپلیکیشن اندورید و iOS به دلیل این که هر دو پلتفرم به صورت ترکیبی مورد استفاده قرار می گیرد، نسبت به سایر اپ ها دارای هزینه ی نسبتاً بیشتری خواهد بود.

 

سفارش طراحی اپلیکیشن

طراحی اپلیکیشن اندروید و  ios یکی از بازارهای داغ و پرطرفدار در دنیای تکنولوژی است. امروزه برای انجام جزئی‌ترین فعالیت‌ها اپلیکیشن‌های متفاوتی طراحی شده است. استفاده از این برنامه ها بسیاری از کارهای پرداخت، سفارش و … را با سرعت بیشتر پیش می‌برد. در ایران نیز شرکت‌های بسیاری در زمینه طراحی و ساخت اپلیکیشن خدماتی فعالیت می‌کنند. این شرکت‌ها از بهترین و دقیق‌ترین برنامه نویسان اپ بهره‌مند هستند و یکی از بهترین شرکت های طراحی اپلیکیشن در تهران، شرکت وب نگاه است.

برای سفارش طراحی اپلیکیشن اندروید معمولا سوالات زیادی برای مشتریان پیش می‌آید. یکی از این سوالات، هزینه ساخت اپلیکیشن و محاسبه هزینه‌های مربوط به آن است. تعرفه طراحی اپلیکیشن اندروید و ای او اس با توجه به حوزه کاری و امکانات مورد نیاز متغیر است، بنابراین برای اطلاع از تعرفه طراحی اپلیکیشن اندروید و ای او اس نیاز است تا خدمات و امکانات مورد نظر خود را با برنامه نویسات اپ وب نگاه در میان بگذارید. ما با ارائه راهکارهای هوشمندانه کسب و کار شما را رونق می بخشیم.

برای محاسبه هزینه ساخت اپلیکیشن با شرکت طراحی سایت وب نگاه تماس حاصل فرمایید تا با توجه به نیاز و امکانات مد نظر شما هزینه طراحی اپ موبایل را برای شما در قالب پیش فاکتور رسمی ارسال نمایند.

مزایای طراحی اپلیکیشن

راحتی تعامل با مشتری

یکی از مهم ترین فواید طراحی اپلیکیشن راحت ساختن ارتباط با مشتری میباشد. در برنامه های کاربردی صاحبان کا می توانند نوتیفیکیشن را فعال کرده تا در سریعترین زمان ممکن پاسخ مشتریان را بدهند. این مزیت باعث ایجاد مشتریان وفادار میشود. 

راحتی قابلیت دسترسی 

از دیگر فواید طراحی اپلیکیشن موبایل این است که دسترسی به کسب و کار را برای کاربران راحت تر می سازد. حتی در اپلیکیشن ها میتوان برخی از تخفیف ها را برای برخی مشتریان ایجاد کرد که رابطه بین برنامه کاربردی و مشتریان را قوی تر سازد.

ارزش قائل شدن برای مشتریان

اپ های موبایل همیشه موجب وفاداری مشتریان میشوند. اگر امکانات خاصی مانند پاداش دادن برای هر کاربر را برای مشتریان در نظر داشته باشید این وفاداری روز به روز افزایش پیدا میکند. 

برندسازی

یکی از راه های موثر در برندسازی ایجاد اپ موبایل است. با ایجاد لوگوی زیبا برای برنامه و تنظیم آن در هنگام ورد، باعث میشود همیشه در ذهن مخاطبان باقی بماند و حتی در صورت راضی بودن آن را به دیگران تبلیغ کنند. 

خدمات منحصر به فرد و پرداخت

با توجه به اینکه رقابت در برخی از حوزه ها سخت تر است، میتوانید برای ورود به این چالش طراحی اپلیکیشن را در نظر داشته باشید. برای کاربر پسند بودن برنامه های کاربردی در صورت فروش محصول، پیشنهاد میشود حتما گزینه پرداخت را فعال کنید.

چرا وب نگاه

چرا وب نگاه ؟

تیم حرفه ای و جوان

تیم وب نگاه با بهره گیری از افراد متخصص و جوان آماده ارائه خدمات متنوع و به روز در زمینه های طراحی اپ موبایل، طراحی سایت، سئو و برنامه نویسی به مشتریان می باشد.

لبخند مشتریان

شرکت طراحی اپلیکیشن وب نگاه همواره در تلاش بوده تا رضایت و لبخند مشتریان را جلب نماید و این امر در سایه ارائه خدمات نوین و متنوع تیم وب نگاه محقق شده است.

مشاوره رایگان و اختصاصی

شرکت وب نگاه ابتدا حوزه فعالیت شما و رقبای شما را آنالیز نموده و با ارائه راهکارها سعی می کند تا در جهت افزایش اعتبار و فروش شما گامی مهم بردارد.

شرکت برنامه نویسی وب نگاه، بهترین برنامه نویسان متخصص در حوزه iOS ، Android و وب را گرد هم آورده است، بنابراین می توانید پروژه خود را به تیم جوان ما بسپارید. تیم وب نگاه تمام تخصص لازم برای تولید و ساخت اپلیکیشن موبایل در زمینه های فروشگاهی، خبری و… دارد. برای اطلاع از تعرفه طراحی اپلیکیشن اندروید و ios با مشاورین ما تماس بگیرید.