طراحی اپلیکیشن خدماتی – ساخت اپلیکیشن خدماتی

ساخت اپلیکیشن خدمات آنلاین

تمامی مشاغلی که فروش محصول نداشته و نوعی خدمت ارایه می‌دهند، جزء مشاغل خدماتی به حساب می‌آیند. یکی از انواع اپلیکیشن‌هایی که شرکت نرم افزاری وب نگاه طراحی می‌کند، اپلیکیشن خدماتی می‌باشد تا به رشد کسب و کارها و تسریع در آنلاین شدن، به آن‌ها کمک شایانی کرده باشد.

تبلیغات محیطی، پخش تراکت، چاپ آگهی در روزنامه‌ها و … روش‌هایی بود که قبلا این گروه از مشاغل برای خود استفاده می‌کردند. ولی هیچ کدام از این روش‌ها در حال حاضر جوابگو نبوده و باعث افزایش مشتریان آن‌ها نخواهد شد. تنها راه افزایش مشتری، استفاده از ظرفیت فضای مجازی، اینترنت و اپلیکیشن‌های موبایل می باشد.

با طراحی اپلیکیشن اختصاصی خدماتی علاوه بر تبلیغ در فضای گسترده اینترنت و استفاده از امکانات آن، طیف مشتریان گسترش پیدا کرده و همچنین مدیریت کارها نیز ساده تر و سریع تر خواهد شد.

همچنین با استفاده از بخش مشتریان می‌توانید مشتر یان وفادار را شناسایی و در جهت افزایش آن‌ها برنامه ریزی داشته باشید.

 

طراحی اپلیکیشن خدماتی

اپلیکیشن خود را سفارش دهید

برای دریافت مشاوره و ثبت درخواست طراحی اپلیکیشن مورد نظر خود، با کارشناسان شرکت وب نگاه تماس بگیرید.

مزایای اپلیکیشن خدماتی

 

  1. افزایش دامنه مشتریان
  2. خارج شدن از محدودیت زمانی و مکانی
  3. جلوگیری از هزینه تبلیغات
  4. پشتیبانی آنلاین
  5. سفارش آنلاین و ساده توسط مشتری
  6. بهبود عملکرد و جلب رضایت مشتری
  7. امکان ثبت نظر
  8. امکان لغو درخواست
  9. تعریف روش‌های مختلف پرداخت
ساخت اپلیکیشن خدماتی

مخاطبان اپلیکیشن خدماتی

تمامی شهروندان، مخاطبانی هستند که در زمان نیاز، به دنبال بهترین ارایه دهنده خدمات می گردند و هزینه و زمان سرویس دهی آن ها را با هم مقایسه می کندد. حضور شما در این فضا، امکان افزایش مخاطبان را به دنبال خواهد داشت.

از طرفی دیگر، اشخاصی که دارای تخصص و حرفه ای هستند نیز می توانند مخاطب شما بوده و جهت همکاری به شما مراجعه نمایند.

بنابراین، اپلیکیشن خدماتی شامل هر دو طیف درخواست کنندگان و ارایه دهندگان خواهد بود که به بهترین نحو بین این دو گروه، ارتباط برقرار می کند.

بهترین شرکت طراحی اپلیکیشن خدماتی

انتخاب شرکتی که بتواند متناسب با نیاز شما، اپلیکیشن را به بهترین نحو طراحی کند، مهمترین دغدغه مشتریان می‌باشد. در این خصوص میزان تجربه شرکت، نوع تکنولوژی مورد استفاده و زبان برنامه نویسی، تعدد مشتریان و میزان رضایت آن ها، مهمترین عوامل در انتخاب شرکت برنامه نویسی می باشد.

شرکت وب نگاه با تکیه بر جوانان مستعد و متخصص و به کارگیری جدیدترین تکنولوژی ها و زبان های برنامه‌نویسی، با سابقه بیش از ۲۰ سال در زمینه ارایه راهکارهای نرم افزاری مبتنی بر وب، با پشتوانه مشتریان مطرح در سطح کشور، آماده طراحی اپلیکیشن موبایل متناسب با نیاز شما می باشد.

طراحی زیبا و چشمگیر، عملکرد مناسب به همراه سرعت بالا، فرآیند کاربر محور، از جمله نقاط قوت طراحی اپلیکیشن توسط شرکت وب نگاه می باشد.