آیا برنامه ای برای راه اندازی یک کسب و کار توسعه اپلیکیشن موبایل

طراحی اپلیکیشن

چگونه اولین اپلیکیشن موبایل خود را در سال 2022 طراحی کنیم ؟

شما در جای مناسب هستید! در این پست، افراد در وب نگاه  فهرستی از 20 ایده برتر اپلیکیشن برای امسال را به همراه نکاتی برای ایده‌های ایده‌پردازی برای طراحی اپلیکیشن موبایل به اشتراک می‌گذارند. مطمئن شوید که این لیست را مرور کرده و هر چیزی که به ذهنتان می رسد را یادداشت کنید.

اگر می‌خواهید درباره طراحی اپلیکیشن  برتر که توسط شرکت برنامه نویسی

وب نگاه ساخته شده است بیشتر بدانید، از بخش نمونه کارها ما دیدن کنید.

چگونه به ایده های اپلیکیشن موبایل دست پیدا کنیم

راه های زیادی برای یافتن ایده برای اپلیکیشن های موبایل وجود دارد. بیایید نگاهی به برخی از بهترین ها بیندازیم:

1. با حل مشکلات خود شروع کنید

در مورد مسائلی که با روش فعلی انجام کارها دارید فکر کنید. سپس، سعی کنید برنامه هایی را پیدا کنید که به شما در حل این مشکلات کمک کنند. اگر چنین برنامه هایی را پیدا کردید، آنها را امتحان کنید و بررسی کنید که آیا برای شما مفید هستند یا خیر.

اگر هیچ برنامه ای را پیدا نکردید، نشانه خوبی است. این بدان معناست که دیگران ممکن است مشکلاتی مشابه شما داشته باشند که بازاری بالقوه به شما می دهد. آنها ممکن است مشتریان هدف شما باشند. نکته کلیدی این است که نقاط درد را در زندگی خود یا زندگی دوستان و خانواده خود تشخیص دهید. اگر شما یا شخصی که می شناسید به طور منظم با مشکلی روبرو هستید که هیچ راه حلی در آن وجود ندارد، می توانید آن را برطرف کنید.

برخی از سوالات توصیه شده که می توانید از خود بپرسید:

شرکت من چه چیزی برای تقویت رابطه با مشتریان فعلی یا بالقوه من دارد؟

تعامل مشتریان با محصولات شرکت چگونه است؟

طراحی اپلیکیشن
در مورد مشتریانم چه می دانم؟

مراقب نحوه تعامل مشتریان با شرکت و محصولات شما باشید
روی جایی که مشتریان وقت می گذرانند تمرکز کنید
برای ترسیم مسیری که مشتریان در استفاده از محصول دنبال می کنند

2. یک ایده برنامه تلفن همراه موجود را بهبود بخشید

همه ایده‌های موجود اپلیکیشن موبایل راه‌حل نهایی برای همه مشکلات ما در زندگی نیستند. به همین دلیل، همیشه این فرصت را دارید که آنها را بهتر کنید. به آنچه برخی از بازیگران بزرگ صنعت شما از دست می دهند نگاهی بیندازید. شما می توانید محصولات آنها را تجزیه و تحلیل کنید و تشخیص دهید که آنها چه کاری را خوب انجام می دهند و چه کاری را انجام نمی دهند. سپس، بینش‌هایی را که در مورد توسعه اپلیکیشن موبایل به دست آورده‌اید ترکیب کنید. با انجام این کار، می‌توانید با ایجاد یک طرح جدید که ممکن است تجربه‌ای منحصر به فرد را به مشتریان بالقوه‌تان بدهد، اپلیکیشن خود را متمایز کنید.

برخی از سوالات توصیه شده که می توانید از خود بپرسید:

اهداف شرکت من در کوتاه مدت و بلند مدت چیست؟
آیا از زمان شروع کسب و کارم به اهدافی دست یافته ام یا اینکه چگونه می توانم به اهداف شرکت استارتاپم برسم؟
آیا اهدافی وجود دارد که بتوانم با بهترین شیوه ها/فناوری مدرن به آنها برسم؟
کدام عملکرد کسب و کار من وب/برنامه من تقویت خواهد شد؟
آیا وب/برنامه به مشتریان اجازه می دهد تا هر یک از سؤالات/ نگرانی های خود را مطرح کنند؟

3. صنعتی را بیابید که فاقد نوآوری های اخیر باشد

راه دیگر برای ارائه ایده‌های جدید اپلیکیشن موبایل، یافتن بخش‌هایی است که محبوب هستند اما نوآوری‌های اخیر ندارند. سپس، به این فکر کنید که چه کاری می توانید برای بهبود فناوری فعلی انجام دهید و چگونه برنامه جدید شما می تواند عملکرد و عملکردهای آن را تغییر دهد.

4. روندهای نوآورانه اپلیکیشن موبایل را شناسایی کنید

روندها را دنبال کنید و ایده های برنامه تلفن همراه خود را از آنها ایده بگیرید. مبتکرانی که اپلیکیشن های موبایل موفقی ایجاد می کنند، به فناوری های قدیمی پایبند نیستند. آنها همیشه با چیزهای جدید همراه هستند و آینده آینده را پیش بینی می کنند.
برخی از سوالات توصیه شده که می توانید از خود بپرسید:

چه زمینه های کسب و کارم را می توانم به وب/برنامه تغییر دهم؟
آیا وب/برنامه از من برای جمع آوری منابع جدید درآمد حمایت می کند؟
آیا وب/برنامه به تحقق اهداف شرکت کمک خواهد کرد؟

5. با کاربران بالقوه خود صحبت کنید

دانستن اینکه مشتریان در حال حاضر با چه مشکلاتی مواجه می شوند، احتمالاً ایده های جدیدی را برای توسعه اپلیکیشن موبایل به شما می دهد. به عنوان مثال، می توانید در مورد:

آنها از چه نوع برنامه هایی برای حل مشکلات خود استفاده می کنند
چقدر از آن برنامه ها راضی هستند
چیزی که آن برنامه ها از دست داده اند

6. ایده های دیگران را کپی کنید و برای بازار خود بومی سازی کنید

بسیاری از مبتکران اپلیکیشن های موبایل موفق در سطح جهانی را بومی سازی کرده اند و هیچ ایرادی در آن وجود ندارد.

می توانید به برنامه های محبوب بین المللی نگاه کنید. سپس آنها را مطالعه کنید و اگر منطقی است آن را با بازار خود تنظیم کنید. به یاد داشته باشید که دقیقاً شبیه سازی نکنید، بلکه جنبه های خوب را از آنها بگیرید. نیازی نیست همه چیز را دوباره اختراع کنید. کاری که باید انجام دهید این است که به سادگی یک برنامه جهانی را برای مشتریان بالقوه خود در جامعه خود راحت تر کنید.

ایده های برتر اپلیکیشن موبایل برای سال 2022

اگر در دریافت پول برای ایده های برنامه گیر کرده اید، مانند تصویر زیر، پیشنهاداتی برای شما وجود دارد. هنگام یافتن ایده‌هایی برای برنامه برتر تلفن همراه بعدی خود به آنها فکر کنید.

1. جامعه علاقه مند

افراد سرگرمی ها و علایق خود را دارند. آن‌ها می‌خواهند اطراف خود را با افراد همفکر احاطه کنند، به خصوص در فضاهای آنلاین مانند فیس بوک یا Quora. با در نظر گرفتن این موضوع، می توانید برنامه ای ایجاد کنید که کاربران با علایق مشابه را در یک جامعه جمع آوری کند.

2. Tinder برای بازی های رومیزی

بسیاری از مردم بازی های رومیزی را دوست دارند، اما همه آنها توانایی خرید چنین بازی هایی را در دنیای واقعی ندارند. این یک بینش خوب برای ایده های بعدی برنامه تلفن همراه شما است. می‌توانید یک برنامه تلفن همراه ایجاد کنید که در آن افرادی که بازی رومیزی خاصی دارند بتوانند با افرادی که بازی ندارند ملاقات کنند. آنها می توانند با یکدیگر ارتباط برقرار کنند، درباره بازی ها بحث کنند و زمان هایی را برای بازی با هم ترتیب دهند.

3. رزرو رستوران گرافیکی

رزرو رستوران گرافیکی یک ایده عالی برای اپلیکیشن موبایل است که به افراد کمک می کند طرح گرافیکی یک رستوران را بررسی کنند، صندلی های مورد نظر خود را انتخاب کنند و برای یک زمان خاص رزرو کنند.

4. هشدار جنایی

هشدار جنایی آینده شما می تواند به مردم کمک کند تا با خطرات و جنایتکاران در منطقه خود بیدار بمانند. سعی کنید یک دکمه هشدار برای اطلاع پلیس و ویژگی های GPS برای نشان دادن موقعیت مکانی شما به پلیس اضافه کنید.

5. مطالعه امتحان مجازی

کار گروهی برای دانش آموزان در مدارس و دانشگاه ها ضروری است. شما می توانید یک برنامه مطالعه امتحان مجازی ایجاد کنید که به دانش آموزان کمک می کند تا با دانش آموزان دیگر ملاقات کرده و برای امتحان آماده شوند. می‌توانید به ابزارهای مطالعه، بحث‌ها، راهنماها و مطالب آموزشی رایگان نیز فکر کنید.

6. تحویل آنلاین گل و هدیه

در مورد یک برنامه آنلاین ارسال گل و هدیه که در آن مشتریان بالقوه شما می توانند تحویل را برای تولدهای آینده عزیزان خود برنامه ریزی کنند، چطور؟ این برنامه به طور خودکار بهترین گل ها/هدایا را انتخاب می کند و از طرف آنها برای تحویل درب منزل سفارش می دهد.

7. توصیه و بررسی مواد غذایی

می‌توانید یک برنامه توصیه و بررسی غذا ایجاد کنید تا به افراد کمک کنید بررسی کنند که آیا محصول یا خدماتی خوب است و می‌توان به آن اعتماد کرد. شما باید امکاناتی را اضافه کنید تا به آنها اجازه دهید از بازبینان قابل اعتماد پیروی کنند.

8. خاموش کردن تلفن

برنامه خاموش کردن گوشی ایده خوبی است. این باعث می شود افراد در یک جلسه یا کنفرانس متمرکز شوند. به طور خاص، برنامه به طور خودکار با شناسایی موقعیت مکانی شما، گوشی را در حالت بی صدا قرار می دهد.

9. امور مالی و مدیریت قبض

بسیاری از مردم کنترل صورت حساب ها و وضعیت مالی خود را دشوار می دانند. می توانید با ایجاد یک برنامه مدیریت مالی و قبض به آنها کمک کنید تا این مشکل را حل کنند. برنامه شما به طور خودکار پرداخت را به دلیل هشدارهای تاریخ ارسال می کند، صورت حساب ها را بین هم اتاقی ها تقسیم می کند و هشدارهایی را برای آنها ارسال می کند.

10. سازمان آبونمان

مانند یک برنامه مدیریت مالی و صورتحساب، یک برنامه سازمانی اشتراکی با هدف کمک به مردم در مدیریت همه اشتراک‌هایشان است. آنها به راحتی اشتراک های خود را پیگیری می کنند و هنگام پرداخت بعدی مطلع می شوند.

11. خدمات نظافت اتاق

بسیاری از مردم، به ویژه حرفه ای ها، زمانی برای تمیز کردن خانه های خود ندارند. می توانید با ایجاد یک اپلیکیشن خدمات نظافت اتاق به آنها کمک کنید. آنها می توانند به برنامه شما بروند، پاک کننده هایی را که می خواهند پیدا کنند، آنها را استخدام کنند و هزینه را بپردازند. اطمینان حاصل کنید که برنامه شما تا حد امکان انعطاف پذیر است، به این معنی که کاربران شما می توانند کل خانه یا فقط یک اتاق را تمیز کنند.

12. مدیر وام دهی پول

چگونه از ایده اپلیکیشن کسب درآمد کنیم؟ به یک برنامه مدیریت وام دهی پول فکر کنید که به مشتریان بالقوه شما کمک می کند همه افرادی را که صاحب پول آنها هستند ردیابی کنند. برنامه شما باید دارای ویژگی هایی مانند مبلغ معلق، تاریخ سررسید، جزئیات وام گیرندگان و غیره باشد.

13. کمک رنگ مو

مردم عاشق رنگ کردن موهایشان هستند، اما اغلب نگران ظاهرشان هستند اگر این کار را انجام دهند. به همین دلیل است که برخی نمی خواهند موهای خود را رنگ کنند. برای کمک به آنها، می توانید یک برنامه کمک رنگ مو ایجاد کنید. اگر رنگ/مدل موی خاصی را امتحان کنند، بدون نیاز به رنگ کردن موهایشان، برنامه شما به آنها اجازه می دهد ظاهر خود را ببینند.

14. آهنگ یاب

آیا تا به حال دیوانه شده اید که واقعاً آهنگی را دوست دارید، اما به جز چند شعر یا لحن، چیزی در مورد آن نمی دانید؟ بسیاری از مردم همین مشکل را دارند. در این صورت، می‌توانید یک برنامه آهنگ یاب ایجاد کنید که به کاربران امکان می‌دهد بر اساس آهنگ‌ها یا هر کلمه‌ای که به خاطر دارند، آهنگی را پیدا کنند. برنامه باید دارای پیوندی برای دانلود آهنگ یا گوش دادن آنلاین باشد.

15. تبادل کالا

یک برنامه مبادله کالا جایی است که افراد می توانند افراد دیگری را در همان منطقه پیدا کنند که علاقه مند به مبادله اقلام خود هستند.

16. مالیات

یک برنامه مالیاتی به طور خودکار بدهی مالیاتی یک شخص را برای یک سال مالی بر اساس هزینه و معاملات تجاری او محاسبه می کند. شما باید یک ویژگی اضافه کنید، که گزینه ای برای پرداخت مالیات در برنامه است.

17. برنامه ریزی عروسی

عروسی یکی از بهترین لحظات زندگی یک فرد است. اما وقتی نوبت به برگزاری مراسم عروسی می رسد، وظایف زیادی برای انجام دادن وجود دارد. می توانید با برنامه برنامه ریزی عروسی به افراد کمک کنید استرس خود را کاهش دهند. برنامه شما باید شامل یک لیست برنامه ریزی عروسی و دستورالعمل هایی مانند مکان هایی باشد که می توانند دکوراسیون بخرند.

18. آموزش خرج کردن پول

مردم می خواهند پول را هوشمندانه خرج کنند، اما به نوعی با آن مشکل دارند. شما می توانید با ایجاد یک برنامه آموزش خرج کردن پول به آنها کمک کنید. این برنامه باید به مردم نشان دهد که روش صحیح خرج کردن پول چیست و چگونه هر ماه بیشتر پس انداز کنند.

19. جستجوی محصول بر اساس عکس

اغلب اتفاق می افتد که گاهی اوقات یک محصول را در زندگی واقعی می بینیم، اما نمی توانیم آن را آنلاین پیدا کنیم. این نقطه درد بسیاری از مردم است. به این ترتیب، به جستجوی محصول بر اساس عکس‌ها فکر کنید که به افراد اجازه می‌دهد روی عکس کلیک کرده و جستجو را برای خرید شروع کنند. برای کسب سود می توانید با فروشندگان شریک شوید.

ایده های پرطرفدار اپلیکیشن موبایل برای سال 2022

20. برنامه های مراقبت های بهداشتی (mHealth)

طبق سلسله مراتب نیازهای مزلو، با بهبود کیفیت و استاندارد زندگی، افراد شروع به تمرکز بیشتر روی عوامل دیگری مانند ایمنی و امنیت (معروف به نیازهای ایمنی) می کنند. در نتیجه، اگر به درستی انجام شود، برنامه هایی که شامل خدمات مرتبط با مراقبت های بهداشتی هستند همیشه مورد نیاز خواهند بود.

اگر تصمیم دارید این سفر را شروع کنید، بیایید تحقیقات عمیقی انجام دهیم و همه عناصر ستون فقرات مانند ویژگی‌های اصلی، جریان‌های اپلیکیشن، طراحی‌های UI/UX و غیره را بسازیم.

در حال حاضر، بخش‌های زیادی برای شرکت در آن‌ها وجود دارد و می‌توانید ایده‌هایی برای اپلیکیشن موبایل برای سال 2022، دستیار مراقبت از پوست، نکاتی فقط برای زن/مرد، درمان، سم‌زدایی یا آموزش ارائه کنید.

اما انتخاب شما هر چه باشد، به یاد داشته باشید که قوانین را تجزیه و تحلیل کنید و با آن کنار بیایید، زیرا اکثر دولت ها در مورد مراقبت های بهداشتی واقعاً سختگیر هستند.

 

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!