مقایسه برنامه موبایل آماده و برنامه موبایل سفارشی


اپلیکیشن آماده در مقابل اپلیکیشن سفارشی

بسیاری از افرادی که تصمیم گرفته‌اند یک اپلیکیشین برای کسب و کار خود تدارک ببینند بین اپلیکیشن آماده و اپلیکیشن سفارشی مردد هستند. ما در ادامه به بررسی هر دو خواهیم پرداخت. آیا لحظه ای برای تحلیل چرایی شکست کسب و کارها این روزها وقت گذاشته اید؟ با وجود داشتن یک مدل کسب و کار درخشان، بسیاری از کارآفرینان در بازار نمی درخشند. بدون هیچ شکی، آنها دارای یک سبد محصولات چشمگیر و یک تیم فوق العاده هستند که پشت سر رسیدن به هدف خود برای تجارت خود کار می کنند.

پس چه چیزی کم است؟

باور نکردنی است که بدانید وقتی کارشناسان تحقیق می کنند، بیشتر شکست ها به دلیل دیجیتالی نکردن کسب و کار فرد ایجاد می شود. با پیشرفت تکنولوژی، فرد باید حیاتی بودن ایجاد یک حضور آنلاین را درک کند.

پیش بینی می شود در سال 2023، هزینه های مربوط به تحول دیجیتال (DX) به 1.8 تریلیون دلار برسد. پیش بینی می شود تا سال 2025، هزینه تحول دیجیتال جهانی به 2.8 تریلیون دلار برسد. بنابراین اکنون، اگر کسی به دیجیتالی کردن کسب و کار فکر می کند، باید این کار را هوشمندانه انجام دهد.

شرکت برنامه نویسی وب نگاه  در توسعه و طراحی اپلیکیشن موبایل iOS و اندروید تجربه دارد. بنابراین، اگر به دنبال طراحی اپلیکیشن موبایلی هستید که به کسب درآمد کمک می کند، با ایده اپلیکیشن خود با ما تماس بگیرید. دریافت مشاوره رایگان از کارشناسان ما را از دست ندهید.

09339017809

 چگونه می توانید کسب و کار خود را دیجیتالی کنید؟

بهترین راه این است که با ساختن اپلیکیشن های کاربردی به مخاطبان خود متصل شوید.

بهترین شرط بندی شما در برابر برنامه آماده موبایل در مقابل برنامه موبایل سفارشی چیست؟ بیایید با مطالعه مزایای اپلیکیشن های آماده در بازار به آن پی ببریم.

طراحی اپلیکیشن موبایل

مزایای برنامه های موبایل آماده

بیایید نسبتاً بررسی کنیم که چگونه برنامه های آماده به شما کمک می کنند و در عین حال بهترین نتایج را برای کسب و کار خود به ارمغان می آورند.
سرمایه گذاری هوشمندانه تر انجام دهید

بیشتر بخوانید: چگونه اپلیکیشن های رایگان در سال 2023 درآمدزایی می کنند؟

یک تاجر باهوش تر می داند که پول و زمان خود را کجا سرمایه گذاری کند.

فرض کنید در حال برنامه ریزی برای اجرای یک کسب و کار هستید یا قبلاً آن را انجام داده اید، در این صورت یک انتخاب متفکرانه تر ساختن یک اپلیکیشن برای کسب و کار شما خواهد بود.

اما اگر یک اپلیکیشن موبایل آماده بتواند تمام نیازهای کسب و کار شما را برآورده کند، آیا سرمایه گذاری روی چیزهای بهتر یا برنامه ریزی برای فعالیت های برجسته تر انتخاب بسیار هوشمندانه تری نخواهد بود؟ یک برنامه کاربردی آماده به شما کمک می کند تا همان نتایج را با هزینه کمتر سرمایه گذاری کنید.
ادغام Easy-Peasy اشخاص ثالث

چرا باید یک برنامه سفارشی را انتخاب کرد؟ صرفاً به این دلیل که برنامه با توجه به نیازهای شرکت شما ویژگی ها و عملکردهایی را به شما ارائه می دهد. درست است، اینطور نیست؟

خوشبختانه، برنامه آماده همان مزایا را در اختیار شما قرار می دهد. هر زمان که نیاز به اضافه کردن ویژگی به برنامه خود داشته باشید، می توانید به راحتی با این برنامه ها یکپارچه شوید.

فقط برای آنچه نیاز دارید پرداخت کنید

عامل اصلی که کسب و کار را به سمت انتخاب راه حل آماده سوق می دهد، هزینه آن است. درک کنید، وقتی همان ویژگی ها و عملکردها را با قیمت بسیار پایین تری دریافت می کنید، انتخاب عاقلانه تری است.

برعکس، برنامه‌های سفارشی همان مزایا را با هزینه بسیار بیشتر به شما ارائه می‌دهند. در اینجا، می توانید با پس انداز پول های هنگفت و اجتناب از سرمایه گذاری در چیزهای غیر ضروری، هوشمندانه عمل کنید.

سریعترین گزینه در شهر

اگر گزینه های سریع تری در بازار داشتید، چه چیزی را انتخاب می کردید؟

البته، وقتی صحبت از برنامه های آماده موبایل در مقابل یک برنامه موبایل سفارشی می شود، راه حل های برنامه آماده به راحتی و به راحتی در دسترس کاربران قرار می گیرد. علاوه بر این، استقرار و راه اندازی این برنامه های آماده نیاز به تخصص زیادی ندارد. این برنامه‌ها چندین بار آزمایش شده‌اند، و بنابراین، هنگام گنجاندن در سازمان شما اشکالات زیادی مشاهده نمی‌شود.

بسیاری از مردم بر این باورند که بین راه حل های برنامه سفارشی در مقابل برنامه های آماده، برنامه های سفارشی هنوز یک گزینه عالی برای تجارت هستند، اما حقایقی در مورد انتخاب برنامه وجود دارد. بیایید در بخش بعدی بررسی کنیم که چگونه برنامه های سفارشی ممکن است گاهی اوقات به طرز وحشتناکی برای سازمان شما شکست بخورند.

چرا راه حل های سفارشی جالب به نظر می رسند اما اینطور نیستند؟
زمانی که طرح شما نتیجه معکوس دارد

آیا می دانید ایده وحشتناک چیست؟ خرید یک خوک به صورت پوک. بله، قبل از اینکه روی چنین سرمایه گذاری های گران قیمتی برای ساختن یک اپلیکیشن سرمایه گذاری کنید، هر پنی خود را حساب کنید.

به یاد داشته باشید، ممکن است ایده خوبی در مورد برنامه خود داشته باشید. برعکس، شرکت توسعه برنامه و تیم آنها ممکن است روند فکری یکسانی را دنبال نکنند.

بنابراین، در مواقعی ممکن است منتظرترین لحظه به لحظه ای وحشتناک تبدیل شود. متأسفانه، سرمایه گذاری در توسعه مجدد این برنامه به ثروت زیادی نیاز دارد.
تاخیر در فرآیند

اگر فردی هستید که تمام مراحل فرآیند توسعه را زیر نظر دارد، عالی است. هر کسی که برنامه خود را راه اندازی می کند از نتیجه هیجان زده است، شما هم همینطور!

اما اگر توسعه برنامه ماه ها و ماه ها طول بکشد چه می شود. آیا رقیب شما شروع به استفاده از مزایای بیشتری نمی کند؟ چه می شود اگر روزانه مشتریان خود را از دست بدهید فقط به این دلیل که ساخت برنامه های شما زمان زیادی می برد.

عدم انجام آزمایشات

بیایید فرض کنیم که شما در سرخوشی زندگی می کنید، و همه چیز برای برنامه شما عالی است.

عالی است، اکنون زمان آن است که برنامه خود را آزمایش کنید. بنابراین، چگونه برنامه را آزمایش خواهید کرد؟ بیشتر شما روی دوستان، اعضای خانواده یا گروهی از افراد آزمایش می کنید.

اما آیا آزمایش این برنامه ها بر روی گروه محدودی از افراد با خوشحالی برنامه های شما را پذیرفته است؟

حتما نه! بنابراین، سرمایه‌گذاری در برنامه‌هایی با سطح عدم قطعیت بالا هنگام راه‌اندازی در بازار، ریسک بزرگی است.

ما نمی گوییم که هرگز به دنبال راه حل سفارشی نباشید و حتی هنگام راه اندازی اپلیکیشن های آماده در بازار با اشکالاتی مواجه خواهید شد. اما پس از آن چه چیزی را از بین هر دو گزینه انتخاب کنیم؟ بیایید کاوش کنیم!

انتخاب بین اپلیکیشن موبایل اختصاصی  و اپلیکیشن موبایل آماده

نبرد داغ بین برنامه‌های موبایل با برچسب سفید و برنامه‌های خارج از قفسه موضوعی است که در بازار اپلیکیشن‌ها بسیار مورد بحث قرار گرفته است.

ما موافقیم که هرگز نباید راه‌های توسعه راه‌حل‌های سفارشی را انتخاب کنید. تصمیم گیری در مورد فرآیند توسعه برنامه باید صرفاً با شما باشد.

شما می توانید توسعه برنامه سفارشی را انتخاب کنید، اما برای آن، باید بهترین شرکت توسعه برنامه را انتخاب کنید. بدون شک، زمانی که می خواهید اپلیکیشن خود موفق باشد، به بهترین تیم نیاز دارید و برای استخدام بهترین توسعه دهندگان باید پول بیشتری سرمایه گذاری کنید.

از سوی دیگر، اپلیکیشن های آماده برنده مسابقه هستند. علاوه بر این، خطر در راه حل آماده بسیار کمتر است، که به طرز شگفت انگیزی برای هر راه اندازی کار می کند. در بالا، این برنامه ها چندین بار در بازار تست شده اند.

بیایید به برخی از برنامه های کاربردی که برای ایجاد یک اپلیکیشن تقاضای بالایی دارند نگاه کنیم.

نتیجه

وقتی صحبت از انتخاب بین یک برنامه سفارشی ساخته شده در مقابل یک برنامه آماده به میان می آید. راه‌حل‌های شبیه‌سازی برنامه‌های تلفن همراه همتراز با مزایا به شما ارائه می‌دهند. بنابراین، دریافت برنامه های کاربردی برای شما آسان تر می شود. پس بعدی چیه؟

پیدا کردن بهترین شرکت توسعه طراحی اپلیکیشن

بهترین تجربه را برای برنامه های خود به مشتریان متعدد ارائه کرده است. ما نگرانی ها، سوالات و الزامات شما را درک می کنیم. وب نگاه ما همچنان بهترین خدمات خود را به مشتریان خود ارائه می دهیم.

ما امیدواریم که وبلاگ روشن کند که چه کاری باید برای توسعه برنامه شما انجام شود. اگر به این فکر می کنید که کدام گزینه برای برنامه شما مناسب تر است، گزینه هوشمند این است که با

شرکت برنامه نویسی وب نگاه صحبت کنید.

Webnegahcompanyمشاهده نوشته ها

وب نگاه با بیش از 20 سال فعالیت در حوزه برنامه نویسی و طراحی اپلیکیشن سعی دارد با نوشتن مقالات جذاب شما را بیشتر با این حوزه آشنا کند

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!