تاثیر اپلیکیشن های موبایل بر بخش آموزش


اپلیکیشن‌های موبایل با معرفی ویژگی‌های انقلابی بخش آموزش را متحول می‌کنند. شرکت‌های برنامه آموزشی فرصت‌های بیشتری در فروشگاه‌های اپلیکیشن پیدا می‌کنند. تقاضا برای شرکت توسعه اپلیکیشن آموزش در آینده افزایش خواهد یافت. زیرا مدارس، کالج‌ها و موسسات آموزشی جدید با چنین شرکت‌های اپلیکیشن همکاری می‌کنند. مدارس و کالج‌ها از چنین برنامه‌های آموزشی پشتیبانی می‌شوند و کلاس‌های آنلاین خود را کاملاً با چنین برنامه‌هایی برگزار می‌کنند. حتی اگر همه‌گیری ویروس کرونا در آینده شیوع پیدا کند، دانش‌آموزان در زمینه تدریس خصوصی و شهریه با مشکلی مواجه نخواهند شد. بنابراین، محبوبیت راه حل توسعه برنامه آموزشی در آینده افزایش خواهد یافت. در این وبلاگ می‌خواهیم تاثیر برنامه‌های تلفن همراه را در بخش آموزش بررسی کنیم. ما همچنین به مولفه‌های مختلف آموزش آنلاین که جهان را تغییر می‌دهند نگاه خواهیم کرد.
عواملی که آموزش آنلاین را تشکیل می‌دهند

 

شرکت نرم افزاری وب نگاه در توسعه و طراحی اپلیکیشن iOS و اندروید تجربه درخشانی دارد. بنابراین، اگر به دنبال طراحی اپلیکیشن موبایل هستید که به کسب درآمد کمک می‌کند، با ایده اپلیکیشن خود با ما تماس بگیرید. دریافت مشاوره رایگان از کارشناسان ما را از دست ندهید.

09339017809

اپلیکیشن موبایل و آموزش

 

آموزش آنلاین تجربه دانش آموزان را ساده می‌کند و توانایی آن‌ها را برای یادگیری بهبود می‌بخشد. پلتفرم‌های آموزشی آنلاین یک مفهوم خاص را به روشی ساده و خلاقانه توضیح می‌دهند. دانش آموزان آنچه را که یاد می‌گیرند مدت بیشتری حفظ می‌کنند زیرا چنین پلتفرم‌های آموزشی آنلاین به طور موثر همه مفاهیم را به صورت بصری توضیح می‌دهند. بنابراین شرکت‌ها برای توسعه اپلیکیشن‌های آموزشی به شرکت توسعه اپلیکیشن آموزش مراجعه می‌کنند. انتظار می‌رود صنعت آموزش آنلاین تا پایان سال 2025, 325 میلیارد دلار درآمد ایجاد کند. بنابراین، شرکت‌هایی که برنامه‌های تلفن همراه را توسعه می‌دهند، انتظار سود بیشتر و فرصت‌های بهتری برای سرمایه گذاری در مدل کسب و کار مربوطه دارند. اجزای مختلف آموزش آنلاین به شرح زیر است:

 

شرکت نرم افزاری وب نگاه به عنوان یکی از شرکت های نرم افزاری با بیش از 20 سال سابقه فعالیت در حوزه برنامه نویسی ، فعالیت خود را به صورت تخصصی در برنامه نویسی و ارایه‌ی راهکارهای نرم افزاری مبتنی بر وب متمرکز نمود. جهت اطلاع از تعرفه طراحی اپلیکیشن موبایل و مشاوره رایگان با ما تماس حاصل نمایید.

 

1. دستگاهی که اینترنت دارد

دانش آموزان به دستگاهی نیاز دارند که دسترسی به اینترنت را در قالب داده‌های تلفن همراه یا اتصال WIFI فراهم کند. بدون اتصال به اینترنت مناسب، هیچ راه حل توسعه برنامه آموزشی امکان پذیر نیست. همچنین اندازه صفحه نمایش دستگاه باید بزرگتر باشد تا دانش آموزان دچار استرس نشوند.

2. اتصال به اینترنت

برای برنامه‌ها و کمپین‌های آموزشی آنلاین از هر نوع، اتصال به اینترنت موبایل کافی است. با این حال، دانش آموزان برای آپلود و دانلود محتوای خاص نیاز به اتصال اینترنت سریع دارند.

 

اپلیکیشن موبایل

3. برنامه های موبایل

برنامه‌های موبایل دوره های کاملی را برای آموزش ابتدایی، متوسطه اول، متوسطه دوم و آموزش عالی ارائه می‌دهند. دانش آموزان پس از گذراندن یک دوره خاص برای استعدادها و علایق خود گواهی می‌گیرند. متخصصان همچنین دوره‌های آنلاین خاصی را برای گسترش تخصص خود می‌گذرانند.

اپلیکیشن های موبایل بر بخش آموزش تاثیر می گذارند

اپلیکیشن‌های موبایل بیشترین تاثیر را بر آموزش آنلاین داشته‌اند. دانش آموزان در مدارس و کالج‌ها از برنامه‌هایی مانند این برای ارتباط با معلمان خود در هر زمان و هر مکان استفاده می‌کنند. دیگر لازم نیست برای گرفتن تدریس خصوصی به مکان خاصی بروید. در نتیجه، شرکت‌ها در حال توسعه اپلیکیشن‌های موبایلی برای آموزش و یادگیری هستند که زندگی دانش‌آموزان را در مکان‌های دورافتاده‌ای که اینترنت موبایل فعال است، آسان‌تر می‌کند.

 

1. یادگیری انعطاف پذیر

با برنامه‌های آموزشی، دانش آموزان می‌توانند در هر زمان و هر مکان یاد بگیرند. این بدان معنا نیست که معلمان آنها نیز بر این اساس در دسترس هستند. اما این برنامه‌ها توانایی ضبط سخنرانی‌ها و یادداشت‌ها را برای تمرین بیشتر ارائه می‌دهند. این یادداشت‌ها و سخنرانی‌ها به صورت PDF و PPT در دسترس هستند.

2. آموزش برای معلولان جسمی

آموزش افراد دارای مشکل جسمانی در حال حاضر آسان تر از گذشته شده است. این دانش آموزان در گذشته برای رسیدن به مدرسه یا دانشگاه با مشکل زیادی مواجه بودند، اما با یک اپلیکیشن موبایل، دیگر مجبور به جابجایی نیستند. شرکتی که برنامه‌های آموزشی را توسعه می‌دهد، به مشکلات دسترسی این دانش‌آموزان رسیدگی می‌کند و بهترین ویژگی‌ها را ارائه می‌دهد.

3. ساده سازی مفاهیم

روش یادگیری از طریق چنین برنامه‌های موبایل و تبلت نسبتا آسان و راحت است. این برنامه‌ها مثال‌های بصری را برای توضیح آسان مفاهیم بسیار پیچیده ارائه می‌دهند. بنابراین، دانش آموزان چنین برنامه‌هایی را به دوره‌های آفلاین ترجیح می‌دهند. مفاهیم به روشی منحصر به فرد و خلاقانه برای تقویت پایه‌های یادگیری توضیح داده می‌شوند.

4. به اشتراک گذاری بهتر دانش

با برنامه‌های موبایل، هم معلمان و هم دانش آموزان می‌توانند دانش خود را در قالب PDF و اسناد MS Office به اشتراک بگذارند. دانش آموزان همچنین می‌توانند ارائه‌های پاورپوینت را به اشتراک بگذارند و مهارت‌های خود را در مقابل معلمان و دیگران هر از گاهی به نمایش بگذارند. یک شرکت توسعه برنامه آموزشی ویژگی‌هایی را در اختیار آنها قرار می‌دهد تا به راحتی چنین فایل‌ها و اسنادی را آپلود کنند.

 

بیشتر بخوانید: تست اپلیکیشن موبایل: انواع، ابزارها، مزایا

 

5. ایجاد یک جامعه آموزشی

با کمک این برنامه‌های کاربردی تلفن همراه، معلمان و دانش آموزان می‌توانند با هم همکاری کنند تا جوامع مختلفی را تشکیل دهند که می‌توانند به دیگران کمک کنند تا شک و تردید خود را در مورد یک موضوع خاص برطرف کنند. حتی افرادی که با کلاس خاصی در مدرسه یا کالج ارتباط ندارند، می توانند برای مطالعه عصرها به جامعه بپیوندند. اگر معلمان در دسترس نباشند، می‌توانند یادداشت‌ها و فایل‌های PDF را دانلود کنند تا بخشی از جامعه شوند.

 

Webnegahcompanyمشاهده نوشته ها

وب نگاه با بیش از 20 سال فعالیت در حوزه برنامه نویسی و طراحی اپلیکیشن سعی دارد با نوشتن مقالات جذاب شما را بیشتر با این حوزه آشنا کند

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!