تفاوت سئو کلاه سفید با سئو کلاه سیاه چیست؟

تفاوت سئو کلاه سفید با سئو کلاه سیاه چیست؟

تفاوت بین سئو کلاه سیاه و سئو کلاه سفید

 تفاوت بین سئو کلاه سیاه و سئو کلاه سفیدمربوط به تکنیک هایی است که هنگام تلاش برای بهبود رتبه وب سایت در موتورهای جستجو استفاده می شود.

سئو کلاه سیاه به تکنیک ها و استراتژی هایی اشاره دارد که برای کسب رتبه های جستجوی بالاتر و شکستن قوانین موتور جستجو استفاده می شود. سئو کلاه سیاه فقط بر روی موتورهای جستجو متمرکز است و نه مخاطبان انسانی. سئو کلاه سیاه معمولاً توسط کسانی استفاده می شود که به دنبال بازگشت سریع سایت خود هستند، نه سرمایه گذاری طولانی مدت در سایت خود. برخی از تکنیک‌های مورد استفاده در سئو کلاه سیاه عبارتند از: پر کردن کلمات کلیدی، پرورش لینک، متون و لینک‌های پنهان و ارسال هرزنامه محتوای وبلاگ. عواقب سئو کلاه سیاه احتمالاً می تواند منجر به ممنوع شدن سایت شما از موتور جستجو و حذف فهرست به عنوان مجازاتی برای استفاده از تکنیک های غیراخلاقی شود.

شرکت برنامه نویسی وب نگاه  در توسعه بیش از 3500 طراحی اپلیکیشن موبایل iOS و اندروید تجربه دارد. بنابراین، اگر به دنبال طراحی اپلیکیشن موبایلی هستید که به کسب درآمد کمک می کند، با ایده اپلیکیشن خود با ما تماس بگیرید. دریافت مشاوره رایگان از کارشناسان ما را از دست ندهید.

09339017809

سئو کلاه سفید به استفاده از تکنیک ها و استراتژی هایی اشاره دارد که مخاطبان انسانی مخالف موتور جستجو را هدف قرار می دهد. تکنیک هایی که معمولا در سئو کلاه سفید استفاده می شود شامل استفاده از کلمات کلیدی و تجزیه و تحلیل کلمات کلیدی، انجام تحقیق، بازنویسی متا تگ ها به منظور مرتبط تر شدن آنها، بک لینک، ساخت لینک و همچنین نوشتن محتوا برای خوانندگان انسانی است. کسانی که از سئو کلاه سفید استفاده می کنند انتظار دارند سرمایه گذاری بلندمدتی در وب سایت خود انجام دهند، زیرا نتایج برای مدت طولانی دوام می آورد.

بیشتر بخوانید: 19 بهترین ابزار سئو برای رتبه بندی بهتر گوگل در سال 2022

تکنیک های سئو کلاه سفید:

محتوای با کیفیت

ایجاد محتوای با کیفیت بسیار مهم است زیرا به موتورهای جستجو نشان می دهد که سایت شما منحصر به فرد و مناسب برای نمایش است. تحقیق در مورد کلمات کلیدی که هم کوتاه و هم بلند هستند و مرتبط با سایت شما هستند نیز ضروری است. مطمئن شوید که کلمات کلیدی را به طور طبیعی در سرفصل ها، متن های لنگر پیوند و عنوان صفحه قرار دهید. علاوه بر این، اضافه کردن محتوای جدید مرتبط به طور منظم مهم است. هرچه محتوای سایت شما بیشتر باشد، بهتر به نظر می رسد که برای موتورهای جستجو، بازدیدکنندگان انسانی و وب مسترهایی که به احتمال زیاد به سایت شما لینک می دهند، ارزشمندتر است. اگرچه ایجاد محتوای با کیفیت ممکن است زمان بر باشد، اما در دراز مدت ارزش آن را دارد.

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!