سئو کلاه سیاه چست

سئو کلاه سیاه

Black Hat Seo


چرا باید از سئو کلاه سیاه دوری کنید؟

اگر چه SEO کلاه سیاه غیر قانونی نیست، اما با اجرای آن دستورالعمل‌های گوگل را زیر پا می‌گذارید؛ به عبارت دیگر، مخالف قوانین گوگل عمل می کنید.
با اجرای تکنیک های کلاه سیاه، مایل به ضربه زدن به سایت و یا دریافت مجازات های غیر قابل جبران خواهید بود.
گرفتن جریمه از موتورهای جستجو باعث خواهد شد که رتبه وب سایت شما در نتایج جستجو افت پیدا کند و یا بدتر از آن، می‌تواند به طور کامل از گوگل حذف شود؛ یعنی وب سایت شما ترافیک کمتری دریافت خواهد کرد و در نهایت مشتریان خود را از دست خواهد داد.

SEO کلاه خاکستری چیست؟

این روند شامل کمی از تاکتیک‌های SEO کلاه سفید است. آنها برخلاف قوانین موتورهای جستجو عمل نمی‌کنند، البته در برخی مواقع کمی غیر اخلاقی هستند و ممکن است در آینده ممنوع شوند.

سئو کلاه خاکستری تقریبا مانند روش SEO کلاه سیاه عمل میکند. روش‌های به کار گرفته در کلاه خاکستری معمولا در دستورالعمل‌های webmaster به عنوان اعمال ممنوعه فهرست نمی‌شوند، اما کمی مشکوک هستند. با هوشمند شدن موتور جستجوی گوگل بسیاری از ترفندهای کلاه خاکستری در طول زمان به کلاه سیاه تبدیل شده‌اند.

6 تکنیک سئو کلاه سیاه

جابه جایی محتوای تکراری

این همان کپی کردن محتوا محسوب میشود فقط با کمی تفاوت که عبارت ها جا به جا میشود اما با این حال گوگل به راحتی میتواند تشخیص دهد که محتوا کپی میباشد.

پنهان کردن متن (cloaking)

برخی از سئو کاران از این روش در قدیم بسیار استفاده میکردند و متنی را پنهان میکردند که فقط قابل نمایش برای موتور جستجو بود این روش الان استفاده چندانی نمیشود.

Webnegahcompanyمشاهده نوشته ها

وب نگاه با بیش از 20 سال فعالیت در حوزه برنامه نویسی و طراحی اپلیکیشن سعی دارد با نوشتن مقالات جذاب شما را بیشتر با این حوزه آشنا کند

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *