درباره ما

شرکت نرم‌افزاری وب‌نگاه

_

شرکت نرم افزاری وب نگاه فعالیت خود را از سال 1378 در زمینه برنامه نویسی و آموزش آغاز نمود و در سال 1384، با ارایه سامانه جامع و تحت وب مراکز آموزشی، فعالیت خود را به صورت تخصصی در برنامه نویسی و ارایه‌ی راهکارهای نرم افزاری مبتنی بر وب متمرکز نمود و نام «وب نگاه» را برای خود برگزید.

شرکت نرم افزاری وب نگاه با همکاری نیروهای متخصص و جوان، و با بکارگیری به‌روزترین تکنولوژی ها و زبان‌های برنامه نویسی، تا کنون پروژه های متعدد دولتی، شرکتی و شخصی، در سطح داخلی و بین المللی با موفقیت انجام داده است. همچنین در زمینه کارآفرینی و حمایت از استارت‌آپ ها نیز، مشاوره‌های متعددی به جوانان مستعد و کوشا، جهت پیشبرد اهداف و برنامه‌های کاری خود، ارایه داده است.

100%

Asp.Net Core

100%

PHP, Laravel, Node.js

100%

Android, iOS

درباره وب نگاه

کارگروه تحلیل و ارزیابی، پایگاه داده (Database Administrators)، برنامه نویسان (Backend Programmers) ، طراحان رابط کاربری (Frontend Developers) در کنار تیم مدیریت پروژه، سبب تولید خلاقانه‌ترین پروژه‌هایی شده‌اند که بی‌تردید رضایت و خرسندی مشتریان عزیز را به‌همراه دارد. شما در همکاری با ما علاوه بر بهره‌مندی از یک روال کار حرفه‌ای، آخرین تکنولوژی‌های روز دنیا را تجربه‌ خواهید کرد.
شرکت نرم افزاری وب نگاه با تجربه و دانش منسجم، موفق به کسب رضایت حداکثری مشتریان عزیز در طول مدت فعالیت حرفه‌ای خود شده‌ است. کیفیت در اجرا، هزینه‌ی مناسب و رعایت زمان‌بندی، مهمترین ویژگی ما در ارایه‌ی خدمات مشتری محور است.

اصول و خط مشی وب نگاه
_
  • به روز رسانی تکنولوژی و دانش مورد استفاده
  • حفظ زمینه تخصصی فعالیت
  • اطلاع رسانی، توسعه و آموزش
  • بکارگیری نیروهای متخصص و مجرب
  • آموزش پرسنل
  • استاندارد سازی و ارتقاء کیفی محصولات و خدمات
  • بررسی و شناخت دقیق و کامل نیاز مشتریان
  • جلب رضایت کامل مشتریان
  • ارایه خدمات و پشتیبانی پس از فروش

تیم ما

_

وب نگاه با همکاری نیروهای متخصص و جوان، و با بکارگیری به‌روزترین تکنولوژی ها و زبان های برنامه نویسی، تا کنون پروژه های متعدد دولتی، شرکتی و شخصی، در سطح داخلی و بین المللی با موفقیت انجام داده است.

حسن گودرزی

مدیر عامل

مهتاب رمضانی

مدیر اجرایی

اشکان اکبری

Front-End Developer

image

اسماعیل جعفری

Front-End Developer

image

مجتبی معین

PHP, Laravel Developer

image

امیر حسین هوشمند

Mobile Application Developer

image

عرفان یوسفی

Node.js Developer

image

پویا کریمیان

Asp.Net Developer

image

رها عمرانی

مسئول تیم سئو

ما اجتماعی هستیم