سئو خارجی- افزایش رتبه سایت با OFF page seo

سئو خارجی

سئو خارجی در واقع به گوگل می گوید که دیگران در مورد سایت شما چه فکری میکنند؟
با دادن لینک های به سایت ربات های گوگل فکر میکنند محتوای بسیاری در سایت وجود دارد که برای کاربران دارای اهمیت میباشد.
اما در صورتی که غیر از این باشد یعنی اگر تعداد لینک ها کم باشد یعنی سایت و محتوای شما ارزشی ندارد و رتبه سایت در گوگل افت پیدا میکند.

به عنوان مثال یک محصول را فرض کنید؛ اگر کیفیت و قیمت محصول مناسب باشد مشتری ائل آن را میخورد و در صورتی که از آن راضی باشد آن را به دیگری پیشنهاد می دهد و به این صورت از یک مشتری به مشتری دیگری فرستاده میشود و همه از آن راضی هستند و در بین برندها شهرت بیشتری پیدا میکند.

سئو خارجی چیست ؟

به تمامی فعالیت هایی که خارج از سایت خود برای بالا بردن رتبه سایت در گوگل انجام میدهید میگویند.

مریت های سئو خارجی

از مزیت های سئو خارجی یا OFF-page seo ؛

رتبه بهتر در گوگل
استفاده از تکنیک سئو خارجی، یک استراتژی موفق در افزایش رتبه در گوگل میباشد. از این روش می توانید ترافیک بیشتری را از گوگل دریافت کنید.

چشم انداز بیشتر
یکی از مزیت های سئو خارجی این است که زمانی که رنکینگ سایت شما بهبود پیدا کند، کلیک، بازدید و لینک های بیشتری از سایت های دیگر دریافت می کنید.
رنک پیج
رتبه صفحات در مورد اهمیت یک وب سایت در چشم گوگل صحبت میکند. رنک بالاتر صفحات موجب میشود که در چشم گوگل یاست معتبر تری باشید.

تکنیک‌های بهبود سئو خارجی سایت

با استفاده از تکنیک‌های سئو داخلی صفحات ، می‌توانید رتبه بهتری در گوگل داشته باشید، مورد توجه گوگل و دیگر سایت ها باشید و ترافیک بیشتری دریافت کنید.

در ادامه به تکنیک های سئو خارجی اشاره کرده ایم؛

لینک بیلدینگ

این یکی از معروف ترین راه های سئو خارجی میباشد. پسوندهای خارجی یعنی ایجاد لینک های خارجی و پیوند شده به وب سایت شمت. هدف اصلی لینک بیلدینگ، دریافت لینک زیاد از سایت های دیگر و دریافت رتبه بهتر در گوگل است.

انواع لینک بیلدینگ

  • فروم ها
    با کامنت ها در انجمن ها میتوانید لینک هایی از انواع آنها دریافت کنید.
  • کامنت
    در نظر دادن ها هم میتواند لینک دریافت کنید مثلا به جای استفاده از اسمتان از کلمه کلیدی موردنظرتان استفاده کنید
  • تبادل لینک
    تبادل لینک می تواند ایده خوبی در سئو باشد. به طور مثال اگر شما به سایت X لینک دهید احتمال دارد که سایت X هم به شما لینک دهد.

شبکه های اجتماعی
یکی دیگر از راه های سئو خارجی، استفاده از شبکه های اجتماعی یا سوشیال مدیا میباشد. این یکی از راه های فوق العاده برای گرفتن بک لینک می باشد. لینک های شبکه های اجتماعی نوفالو هستند اما به این معنا نیستند که بی ارزش هستند. برندسازی در شبکه های اجتماعی موجب جذب ترافیک بسیار میشود.

پست مهمان
میدانید که انتشار محتوای یونیک و مفید یکی از بهترین راه های سئو خارجی است چون دیگران با دیدن و خواندن محتوای شما ممکن است به سایت های دیگر به اشتراک بگذارند. اما با پست مهمان میتوانید ترافیک نسبتا خوبی به سایت وارد کنید. برخی از سایت ها اجازه میدهند که در قسمت کامنت ها لینک سایت خود را اضافه کنید سپس لینک ها توسط ربات های گوگل کرال میشوند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.