ساخت اپلیکیشن اندروید

طراحی اپلیکیشن اندروید (android application development)

از آنجایی که استفاده از سیستم عامل IOS در کشور ایران با محدودیت‌های بسیاری همراه است، استفاده از گوشی‌هایی که از سیستم عامل اندروید برخوردار هستند، به مرور در حال افزایش می‌باشد. و به طور کلی نه تنها در ایران بلکه در همه‌جای جهان سیستم عامل اندروید نفوذ بسیار گسترده‌تری به نسبت سایر سیستم عامل‌ها دارد. به همین دلایل گفته‌شده، بسیاری از افرادی قصد طراحی اپلیکیشن برای کسب و کار و… دارند، اولویتشان طراحی اپلیکیشن اندروید می‌باشد.

ساخت اپلیکیشن اندروید

اپلیکیشن خود را سفارش دهید

برای دریافت مشاوره و ثبت درخواست طراحی اپلیکیشن مورد نظر خود،با کارشناسان شرکت وب نگاه تماس بگیرید.

چرا طراحی اپلیکیشن اندروید مهم است؟

 

در دنیای امروز با پیشرفت تکنولوژی و همچنین توسعه تلفن‌های همراه هوشمند، افراد بسیاری از سراسر دنیا جذب این تلفن‌ها شده‌اند و به این خاطر که سیستم عامل اندروید، سورس باز است، بیش‌تر شرکت‌هایی که تلفن‌های هوشمند طراحی و تولید می‌کنند از این سیستم عامل برای محصولات خود بهره می‌گیرند. به جرات می‌توان گفت که درصد بیش‌تر گوشی‌های هوشمند از سیستم عامل اندروید بهره می‌برند.

سیستم عامل در حقیقت بستری برای تعامل کاربر با دستگاه است و به منظور تعامل یافتن، نیاز به یک رابط بین سیستم عامل و کاربر، می‌باشد. این رابط‌ها در تلفن‌های همراه هوشمند، اپلیکیشن‌ها می‌باشند و به همین خاطر، توسعه‌دهندگان با توجه به احتیاجات و نوع ارائه خدمات، اقدام به طراحی اپلیکیشن‌های اندرویدی برای این سیستم عامل می‌کنند. با گذشت زمان، هر روز نیاز به این اپلیکیشن‌ها بیش‌تر شده و نقش پررنگ‌تری در زندگی روزمره ما پیدا می‌کنند.

ساخت اپلیکیشن android

 طراحی اپلیکیشن android چه مزایایی دارد؟ 

بسیاری از کسب و کارها وجود دارند که صرفا بر بستر اپلیکیش‌ها بوده و می‌توان گفت که مهم‌ترین ابزار کار آن‌ها، اپلیکیشن‌ها می‌باشند نظیر تاکسی‌های آنلاین، خدمات نظافت آنلاین و… و روز به روز به این اپلیکیشن‌ها افزوده می‌شود. البته همه کسب و کارها نیاز به اپلیکیشن برای شروع به کار خود ندارند، ولی برخورداری از آن کمک بزرگی به آن‌ها می‌کند. به خصوص اپلیکیشن اندروید زیرا تعداد کاربر بالایی در ایران دارد. در ادامه برخی از مزایای طراحی اپلیکیشن موبایل و طراحی اپلیکیشن اندروید را بررسی می‌کنیم.

 

  • همیشه جلوی چشم مشتریان خود خواهید بود :

همانطور که پیش‌تر گفته شد، تلفن‌های همراه امروزه نقش پررنگی دارند و اکثر افراد از آن‌ها برای انجام بسیاری از کارهای خود استفاده می‌کنند. بیش‌تر کاربران نیز از تلفن‌های اندرویدی بهره می‌گیرند.

 

طبق تحقیقات :

– ۶۸ درصد از افراد، حداکثر تا ۱۵ دقیقه بعد از بیدار شدن، حداقل یکبار گوشی خود را چک می‌کنند.

–  ۳۰ درصد از مردم جهان، زمانی که به تلفن همراه خود دسترسی ندارند دچار اضطراب می‌شوند.

– ۸۷ درصد مردم، در تمام طول شبانه روز، تلفن همراه خود را در نزدیکی خود نگه می‌دارند.

با توجه به این تحقیقات، می‌توان نتیجه گرفت که با برخورداری از یک اپلیکیشن اندرویدی با توجه به اینکه بیش‌تر شرکت‌های جهان برای گوشی‌های خود از سیستم عامل اندروید بهره گرفته‌اند، شما می‌توانید به تعداد بالایی از افراد برای معرفی کسب و کار خود دسترسی داشته باشید. 

  • کسب و کار شبانه روزی :

با برخورداری از اپلیکیشن اندرویدی شما قادر خواهید بود تا به صورت ۲۴ ساعته با مشتریان خود در ارتباط باشید و زمان فعالیت تجاری شما به هیچ وجه محدود نمی‌شود. مشتریان می‌توانند در تمامی ساعات شبانه روز به راحتی از خدمات شما بهره ببرند و با شما در ارتباط باشند.

  • هزینه تبلیغات کاهش پیدا می‌کند :

از آن‌جایی که تعداد کثیری از افراد از گوشی‌های اندرویدی بهره می‌گیرند، اپلیکیشن‌ها به شما این امکان را می‌دهند تا هزینه تبلیغات را به طور قابل توجه‌ای کاهش دهید و هزینه چاپی بسیار کمی داشته باشید. در ضمن با این روش به دلیل مصرف کم‌تر کاغذ، به طبیعت نیز کمک می‌کنید.

  • ثبت تغییرات و به روز رسانی اپلیکیشن :

شما در اپلیکیشن اندرویدی خود به عنوان راهبر، به راحتی و بدون هزینه می‌توانید هر زمان که بخواهید تغییراتی را در اپلیکیشن خود، از طریق پنل مدیریتی که در اختیارتان است، ایجاد کنید و اطلاعات مورد نظر خود را تغییر دهید. 

  • جلو زدن از رقبا :

در دنیای امروز، برخورداری از وبسایت چندان مزیت رقابتی به شمار نمی‌آید و برخورداری از آن، از ملزومات کسب و کارها است. اکثر کسب و کارها هنوز دست به طراحی اپلیکیشن اندروید نزده‌اند و به همین خاطر شما با اینکار می‌توانید از رقبای خود پیشی گرفته و همچنین اعتبار کسب و کار خود را نیز افزایش دهید.

البته بسیاری از این مزایا محدود به اپ اندروید نیست و شما با طراحی اپلیکیشن ios می‌توانید به بسیاری از این موارد در ندازه‌های مختلف دست یابید.

طراحی اپلیکیشن اندروید در وب نگاه

  1. از آنجایی که برای گرفتن نتیجه درست و خوب، طراحی اپلیکیشن اندروید باید بسیار حرفه‌ای باشد و از ویژگی‌های بسیاری برخوردار باشد، لازم است که این کار را به افراد متخصص و کاربلد در این زمینه بسپارید. در شرکت برنامه نویسی ما، تمامی خدمات از جمله طراحی اپلیکیشن اندروید به صورت کاملا پیشرفته و حرفه‌ای انجام می‌گیرد.
طراحی اپلیکیشن اندروید