سوالات متداول

با ما در ارتباط باشید

سوالات زیر را بخوانید و اگر نتوانستید پاسخ خود را پیدا کنید، لطفا سوال خود را برای ما ارسال کنید، کارشناسان ما در اسرع وقت به شما پاسخ خواهند داد.

پس از ارسال مستندات نیاز توسط کارفرما تیم تخصصی وب نگاه در خصوص درخواست شما جلسه خواهند گذاشت و به تمامی نیاز های شما میپردازند، پس از اتمام جلسه تیم برنامه نویسان با شما تماس گرفته خواهد شد.

برنامه نویسی امری بشدت حساس و دقیق است، بنابراین قیمت دقیق به شما اعلام نخواهد شد اما چنانچه برای احترام و کمک به شما ر تصمیم گیری بهتور نمونه ای از پروژه همراه با قیمت و توضیحات در صغحه تعرفه های ما درج شده است.

پس از تایید مستند های ارائه شده و جلسه تحلیلی زمان دقیق با توجه به نوع و حجم کار میتوان بین ۳ الی ۶ ماه (بر اساس روزهای کاری) به شما اعلام خواهد شد.

قبل از عقد قرارداد جهت بالا بردن سطح آگاهی کارشناسان ما از درخواست شما جلسه تحلیلی برگزار می شود، در واقع برای بهبود درک بهتر تیم ما از پروژه شما  ، همچنین ارائه راهکار های بهتر، ایده های خلاق تر و جهت سریعتر طی کردن مراحل پروژه برگزار می گردد. تعداد این جلسات هرچه بیشتر باشد به روند اجرایی پروژه بیشتر کمک خواهد کرد، ام با توجه به میزان پیچیدگی کار تعداد این جلسات مشخص خواهد شد.

فرآیند عقد قرار به چه صورت است؟

پس از طی کردن مراحل تحلیل و ارائه مستند قرارداد نوبه به توافق طرفین می رسد، در قرارداد برنامه نویسی که توسط مشاوران حقوقی شرکت وب نگاه تنظیم شده، حدود ۱۰ ماده به تعهدات کارفرما و تعهدات مجری اختصاص داده شده.

در پایان پس از توافق طرفین چکیده تحلیل ها به کارفرما ارائه داده می شود که در صورت ریجکت کردن این طرح مجددا نیاز به مراجعه طرفین است.

جلسات تحلیل حداکثر ۴ روز به طول می انجامد. پس از این مرحله تیم تخصصی ما موظف به ارائه UI  و یا دیزاین اولیه اپلیکیشن می باشد. در صورت عدم تایید دیزاین توسط کارفرمای عزیز لیست تغییرات جزئی تا حدی که به دیتابیس اپلیکیشن تغییر کلی وارد نکند را میتوانیم بپذیریم. و در نهایت ارائه گزارش کلی بصورت ماهیانه و یا هر زمانی که کارفرما اراده کنند.

لازم به ذکر است که در صورت درخواست کارفرما شرکت ما متعهد میگردد که قبل از شروع کد نویسی اختصاص برنامه ریزی و سطح بندی پروژه را در اختیار کارفرما بگذارد.

بنا به توافق طرفین و البته زمان انجام پروژه فاز بندی مبحث پرداخت صورت میگیرد. لذا با توجه به میانگین زمانی پروژه های اخیر پرداخت پروژه ها به سه فاز و یا چهار فاز تقسیم شده اند.

هزینه تاثیر مستقیمی روی کیفیت پروژه نخواهد داشت البته که نمیتوان از بابت هزینه چشم پوشی کرد لذا اینکه هرچقدر هزینه شود برای یک پروژه دست ما باز خواهد بود و میتوانیم از متریال های خاص تری استفاده کنیم.

تمامی ایده ها و اسرار کارفرمایان عزیز نزد ما حفظ خواهد شد. چرا که از این بابت شرکت ما بابت ضمانت حسن انجام کار  قادر به امضای قرارداد NDA (منع افشا) و…. خواهد بود.

خیر بعد از تست نهایی اپلیکیشن و آماده شدن نسخه دمو شما پروژه خود را میتوانید ببینید.

از ما بپرسید