کلمات کلیدی در سئو چیست؟ اهمیت کیورد ریسرچ

کلمات کلیدی

کلمات کلیدی چیست؟

کلمات کلیدی عباراتی هستند که افراد برای یافتن اطلاعات مورد علاقه خود در موتورهای جستجو تایپ می‌کنند. موتورهای جستجو مانند گوگل، بینگ، یاهو و یاندکس بسیار محبوب هستند زیرا موفق می‌شوند دقیق‌ترین و مرتبط‌ترین نتایج را به کاربران خود ارائه دهند. هدف نهایی هر موتور جستجو، حل مشکلات مردم است. با بررسی کلمات کلیدی، می‌توانید دقیقاً متوجه شوید که این مشکلات چیست و با محتوای با کیفیت بالا به آنها رسیدگی کنید.

وب نگاه در توسعه و طراحی اپلیکیشن موبایل iOS و اندروید تجربه خوبی دارد. بنابراین، اگر به دنبال طراحی اپلیکیشن موبایلی هستید که به کسب درآمد کمک می‌کند، با ایده اپلیکیشن خود با ما تماس بگیرید. دریافت مشاوره رایگان از کارشناسان ما را از دست ندهید.

09339017809

انواع کلمات کلیدی در سئو

انواع مختلفی از کلمات کلیدی و روش‌های مورد استفاده برای دسته‌بندی کلمات کلیدی وجود دارد:

بر اساس تعداد کلمات
کلمات کلیدی دم کوتاه
کلمات کلیدی دم دراز
بر اساس قصد کاربر
کلمات کلیدی با قصد خرید
کلمات کلیدی با هدف تجاری
کلمات کلیدی با هدف اطلاعاتی
کلمات کلیدی با هدف ناوبری
بر اساس نوع ترافیک ارگانیک
کلمات کلیدی مارک دار
کلمات کلیدی بدون برند
انواع دیگر
کلمات کلیدی استنباط شده (جغرافیایی هدفمند)
کلمات کلیدی غلط املایی
کلمات کلیدی فصلی

 

بیشتر بخوانید: تفاوت سئو کلاه سفید با سئو کلاه سیاه چیست؟

چرا کلمات کلیدی در سئو مهم هستند؟

مشخص است که اگر سایتی در رتبه اول نتایج جستجوی ارگانیک گوگل برای کلمه کلیدی خاص ظاهر شود، تقریباً 30 درصد از جستجوگران از آن صفحه بازدید خواهند کرد. این منجر به دستیابی به ترافیک بالاتر، آگاهی بیشتر از برند و تبدیل بالقوه بالاتر می شود. بنابراین، شما همیشه باید در نظر داشته باشید تا جایی که می توانید در صفحات نتایج موتورهای جستجو (SERP) رتبه بالایی کسب کنید.

با ارائه محتوای با کیفیت بالا با قرار دادن کلمات کلیدی طبیعی، هم کاربران و هم خزنده های موتورهای جستجو شروع به درک سایت شما به عنوان منبع اطلاعاتی ارزشمند و مرتبط می کنند. سپس، خزنده ها به احتمال زیاد شما را در SERP ها بالا می‌برند.

آنچه همچنین بسیار مهم است، این است که به لطف کلمات کلیدی، می‌توانید مشتریان خود را بهتر بشناسید. با تجزیه و تحلیل کلماتی که آن‌ها در نوار موتور جستجو تایپ می‌کنند، همه چیزهایی که بازدیدکنندگان با آن دست و پنجه نرم می‌کنند، افکار و نیازهای دقیق آنها را می‌دانید.

برای اینکه بیشترین استفاده را از کلمات کلیدی ببرید و به آن‌ها کمک کنید تا به موفقیت شما کمک کنند، باید شیوه‌های سئوی خود را با تحقیقات کامل کلمات کلیدی شروع کنید.

Webnegahcompanyمشاهده نوشته ها

وب نگاه با بیش از 20 سال فعالیت در حوزه برنامه نویسی و طراحی اپلیکیشن سعی دارد با نوشتن مقالات جذاب شما را بیشتر با این حوزه آشنا کند

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!