طراحی اپلیکیشن اختصاصی

ساخت  اپلیکیشن (application development)

طراحی اپلیکیشن یکی از راهکارهای جذاب برای وارد کردن کسب و کار خود به فضای آنلاین است. شرکت وب نگاه سالهاست در زمینه طراحی اپ فعالیت دارد و با نیروهای متخصص این حوزه ایده‌های شما را با بالاترین کارایی و امنیت و سرعت تبدیل به یک اپلیکیشن جذاب با دیزاین و کدنویسی کاملا اختصاصی می‌کند. طراحی و ساخت اپلیکیشن در روند برندینگ شما تاثیر فوق العاده‌‍ای دارد و اگر کاربرد متوجه شود شما یک اپ اختصلاصی دارید احتمال اعتماد او به شما به طور قابل توجه‌ای افزایش می‌یابد.

مراحل طراحی اپلیکیشن

  • بررسی تکنولوژی مورد نیاز: ایده ساخت اپ شما در ابتدا بررسی می‌شود و با توجه به امکانات مورد نیاز شما تکنولوژی و زبان‌ها و فریمورک‌ها انتخاب می‌شود و یک بازه زمانی برای تحویل پروژه به شما گفته می‌شود.
  • انتخاب طراحی و دیزاین: در اولین مرحله طرح اختصاصی شما با کمک و طراحی تیم ui ما انتخاب و پیاده‌سازی می‌شود.
  • شروع کدنویسی: در این مرحله تیم برنامه نویس ما شروع به کد زنی در دو قالب فرانت اند و بک اند می‌کنند تا ساختار اپلیکیشن شما شکل بگیرد.
  • تست و رفع باگ: پس کامل شدن اپلیکیشن تیم تست ما شروع به بررسی دقیق می‌کنند و هر مشکل و ایرادی بود توسط تیم برنامه نویس رفع می‌شود و پس از حل مشکلات اپلیکیشن تحویل شده داده می‌شود.
طراحی اپلیکیشن

اپلیکیشن خود را سفارش دهید

برای دریافت مشاوره و ثبت درخواست طراحی اپلیکیشن مورد نظر خود،با کارشناسان شرکت وب نگاه تماس بگیرید.

ساخت اپ اختصاصی 

هنگام ساخت اپلیکیشن شما دو راه دارید. طراحی اپلیکیشن اختصاصی و یا طراحی اپلیکیشن عمومی. برای ساخت اپ اختصاصی شما باید از یک تیم برنامه نویس حرفه‌ای کمک بگیرید. در این سبک اپ‌ها همه چیز شما از صفر ساخته می‌شود و کاملا اختصاصی است. هر امکاناتی شما بخواهید می‌توانید اضافه کنید. از لحاظ زراحی و دیزاین هم کاملا بر خواسته و میل شما پیش می‌رود و ساخته می‌شود. طبعا طراحی اپ به این صورت نیاز به زمان بیشتری دارد و هزینه آن هم بیشتر است. اگر ان دو فاکتور برای شما مهم است بهتر از روش دوم استفاده کنید.
در هنگام ساخت اپ عمومی یک اپ پیش فرض وجود دارد و شما شروع به سفارشی سازی آن می‌کنید و اطلاعات خود را به جای اطلاعات قبلی وارد می‌کنید. این روش بسیار ساده‌تر است و بسیار امکانات کمتری نسبت به اپلیکیشن اختصاصی دارد ولی خب هزینه‌ طراحی اپلیکیشن در این حالت کمتر است و مدت زمان کوتاه‌تری آماده استفاده می‌شود. 

اگر کاربران و مشتریان شما زیاد است و کسب و کار شما نسبتا بزرگ است حتما باید اقدام طراحی اپلیکیشن به صورت کاملا اختصاصی کنید. شما هم می‌توانید با طراحی اپلیکیشن اندورید یک اپ کامل اختصاصی برای سیستم عامل اندروید داشته باشید و هم می‌توانید با طراحی اپلیکیشن ios یک اپ کامل اختصاصی برای سیستم عامل ای او اس داشته باشید.

ساخت اپلیکیشن

طراحی اپلیکیشن در وب نگاه

شرکت برنامه نویسی ما همواره سعی کرده است با استفاده از افراد متخصص و خبره این حوزه و با استفاده از تکنولوژی‌های جدید رضایت حداکثری مشتریانش را جلب کند. شما در قیمت پروژه‌های می‌توانید پروژه‌های موفق وب نگاه را در زمینه طراحی اپلیکیشن و طراحی سایت اختصاصی در سال‌های اخیر را مشاهده کنید. 

وب نگاه به هیچ وجه از قالب‌های تکراری استفاده نمی‌کند و یک اپ کاملا اختصاصی تحویل شما می‌دهد. همچنین از نظر کدزنی هم همین موضوع صادق است و کدها کاملا اختصاصی و بهینه با بالاترین پرفورمنس و کارایی است. در هنگام امتخاب تکنولوژی وب نگاه همواره سعی داشته است تکنولوژی انتخاب کند که بالاترین کارایی را برای اپلیکیشن داشته باشد.

همچنین وب نگاه از لحاظ پشتیبانی هم فوق العاده است. تا انتشار کامل اپلیکیشن شما وب نگاه به طور کامل از اپ شما پشتیبانی می‌کند و پس از آن هم اگر دچار اشکال یا باگی باشید و یا به فیچر یا امکانات خاصی نیاز داشته باشید وب نگاه به شما در خدمت شما خواهد بود.

شما به سفارش طراحی اپلیکیشن به وب نگاه خیال خود را از تمام مراحل ساخت اپ خود می‌توانید راحت کنید و مطمئن شوید که ایده شما بدون درز کوچکترین اطلاعات آن به درستی اجرا و پیاده سازی می‌شود.

سفارش طراحی اپلیکیشن

در سفارش طراحی اپلیکیشن یکی از معیارهای مهم هزینه ساخت می‌باشد. البته آن چه برای وب نگاه و سفارش دهنده در درجه ی اول دارای اهمیت است، کیفیت و کاربردی بودن اپ می‌باشد ولی از اهمیت هزینه‌ها آن هم نمی‌توان به راحتی گذشت.

در شرکت‌ طراحی اپلیکیشن در تهران برای تعیین هزینه‌ی تعرفه‌ی اپلیکیشن هیچ برنامه‌ی مالی مشخصی وجود ندارد؛ زیرا انتظارات و اهداف کارفرما از سفارش طراحی اپ متفاوت است و هزینه‌ها هم متناسب با آن‌ها متغییر خواهد بود.

به عنوان مثال هدف از سفارش طراحی اپلیکیشن سفارش غذا، تبلیغ رستوران و غذاهای آن است و نیاز به استفاده از عوامل بصری جذاب و بخش‌های مختلف دارد که در نتیجه آن هزینه آن بیشتر خواهد بود.

 

مزایای طراحی اپلیکیشن

دیگر این نکته که برای بقایای کسب و کارتان باید آن را وارد فضای آنلاین و مجازی کنید بر کسی پوشیده نیست. حال برای این کار دو راه وجود دارد. راه اول داشتن یک سایت است که از چند سال قبل مورد توجه افراد زیادی بوده است و هم اکنون بیزینس‌های مختلفی وب سایت دارند. اما راهی که تاکنون زیاد به آن توجه نشده است طراحی اپلیکیشن است که قطعا در سال‌های آینده بسیار از آن خواهید شنید. اگر شما هن اکنون اقدام به طراحی اپلیکیشن موبایل کنید به طور قطع از رقبای خود پیشی خواهید گرفت. در ادامه به برخی از مزایای ساخت اپ اشاره خواهیم کرد:

  • تعامل بیشتر با کاربر و مشتری: ساخت اپلیکیشن برای شما امکانات بیشتری نسبت به وب سایت خواهد داشت و این یک نکته مثبت برای افزاش تعامل با کاربر است. همچنین اپ به طور دائم در گوشی همراه او خواهد بود و جلوی چشمش است و بسیار مفیدتر خواهد بود برای شما خواهد بود برای افزایش تعامل مشتری.
  • اطلاعات بهتر داده: اپلیکیشن‌ها روند دریافت و ذخیره داده‌ها را سرعت می‌بخشند و همچننی حجم بیشتری از اطلاعات را می‌توانند ذخیره کنند.
  • برندینگ بهتر: به طور قطع طراحی و داشتن اپ میزان اعتبار شما را نزد مشتری بالاتر خواهد برد و بسیار راحتتر به شما اعتماد خواهد کرد. 
  • خدمات و فروش بهتر: کار با اپلیکیشن راحتتر است و روند خرید و دریافت خدمات بریا شما راحتتر خواهد شد و این یک نکته مثبت برای شما است. 
طراحی و ساخت اپ