چگونه اپلیکیشن های رایگان در سال 2022 درآمدزایی می کنند؟

طراحی اپلیکیشن موبایل

اکنون برنامه خود را ایجاد کنید

برای کسب درآمد از یک اپلیکیشن، ابتدا باید یک اپلیکیشن بسازید!

Appy Pie به شما امکان می دهد بدون صرف بمب یا اتلاف ماه ها برای برنامه نویسی یک برنامه ایجاد کنید. کل فرآیند طراحی اپلیکیشن در سه مرحله آسان ترکیب شده و از ابتدا تا انتها تنها چند دقیقه طول می کشد.

کسب و کارها باید با جدیدترین ابزارها و فناوری به روز بمانند. درست است که همه آنها مقرون به صرفه نیستند، اما دانستن اینکه چه چیزی ارزش توجه، زمان و پول را دارد و چه چیزی را می توان به خوبی رها کرد بسیار مهم است. اهمیت اپلیکیشن‌های موبایل برای کسب‌وکارها با هر اندازه، بودجه و جایگاه نسبتاً خوبی مشخص شده است.

اپلیکیشن‌های موبایل برای هر کسب‌وکاری حیاتی هستند، نه فقط برای عملیات و عملکرد بی‌نقص کسب‌وکار، بلکه به‌عنوان یک کانال مجزا برای درآمدزایی. به‌عنوان یک شرکت توسعه‌دهنده اپلیکیشن موبایل، یکی از متداول‌ترین سوالاتی که می‌شنویم این است که اپلیکیشن‌ها چگونه درآمدزایی می‌کنند.

شرکت برنامه نویسی وب نگاه  در توسعه بیش از 3500 طراحی اپلیکیشن موبایل iOS و اندروید تجربه دارد. بنابراین، اگر به دنبال طراحی اپلیکیشن موبایلی هستید که به کسب درآمد کمک می کند، با ایده اپلیکیشن خود با ما تماس بگیرید. دریافت مشاوره رایگان از کارشناسان ما را از دست ندهید.

09339017809

این سوال دور از ذهن نیست و قطعا شایستگی زیادی برای آن دارد. سرمایه‌گذاری زیادی برای ساخت یک برنامه از نظر پول و زمان انجام می‌شود، طبیعی است که صاحب برنامه بخواهد از طریق برنامه‌هایی کسب درآمد کند که ساخت آن‌ها زحمت زیادی کشیده است.

راه های مختلفی برای کسب درآمد از گوشی شما وجود دارد و ما به جزئیات هر یک از آنها خواهیم پرداخت. ما به طور طولانی در مورد نحوه ایجاد یک برنامه رایگان و کسب درآمد صحبت کرده ایم و اکنون زمان آن رسیده است که صرفاً روی این سوال تمرکز کنیم که چگونه از برنامه ها درآمد کسب کنیم.

چقدر می توانید از یک اپلیکیشن درآمد کسب کنید؟

یک برنامه تلفن همراه این پتانسیل را دارد که میلیاردها دلار در یک سال به ارمغان بیاورد، با این حال برنامه های بسیار کمی وجود دارند که در نهایت به این تعداد می رسند. تعداد شگفت انگیزی از برنامه های موبایل در نهایت هیچ درآمدی ندارند. بنابراین، دستیابی به یک عدد عمومی از خفاش واقعاً ممکن نیست.

برای درک بهتر منظورم از این، اجازه دهید این را به شما بگویم – 200 برنامه برتر در فروشگاه App حدود 82500 دلار در روز درآمد دارند. حالا وقتی این معیارها را گسترش دادیم و نگاهی به 800 برنامه برتر در فروشگاه بازی انداختیم، این تعداد به 3500 دلار در روز کاهش می یابد!

این تعداد نیز با دسته بندی متفاوت است. در حالی که برنامه های برتر بازی حدود 22 هزار دلار در روز درآمد دارند، در حالی که برنامه های برتر سرگرمی حدود 3090 دلار در روز درآمد دارند.

طراحی اپلیکیشن موبایل

راه های کسب درآمد از اپلیکیشن موبایل

راه های مختلفی برای کسب درآمد از اپلیکیشن شما وجود دارد که باید آنها را بررسی و تحقیق کنید. برخی از این راه‌ها ممکن است به شما نیاز داشته باشند که از مشتریان خود هزینه دریافت کنید در حالی که برخی دیگر ممکن است نه.

هیچ روش یا روش ایده آلی برای کسب درآمد از برنامه شما وجود ندارد، و بهترین کار برای شما کاملاً به خدماتی که ارائه می دهید یا مدل کسب و کار شما بستگی دارد.

با این حال، به خاطر داشته باشید که ابتدا باید بدانید که چگونه یک برنامه بسازید و اگر اولین برنامه خود را می سازید، ایده خوبی است که به سراغ بهترین پلت فرم توسعه طراحی اپلیکیشن موبایل بروید

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!