چگونه می توان هزینه های ساخت اپلیکیشن را تخمین زد؟

طراحی اپلیکیشن

ما امروز در دنیایی زندگی می کنیم که اولویت اولمان برای استفاده از دنیای بزرگ دیجیتال موبایل ها هستند، البته این خود موبایل ها نیستند که آن ها را ویژه کرده بلکه این اپلیکیشن های درون آنها است که باعث به کارگیری موبایل ها شده و بازار های رقابتی را بین آن ها داغ کرده است!

در حقیقت مردم از اپلیکیشن ها برای همه چیز، از کارهای بانکی گرفته تا خرید و فروش کالاهای مختلف و دوستیابی و بازی و سرگرمی استفاده می کنند.

هدف طراحی اپلیکیشن  در این است که باعث می شود شما یک قدم از دیگر افراد در دنیای بزرگ دیجیتال جلوتر بیفتید و صنعت خودتان را گسترش دهید!

استفاده از اپ ها باعث تسهیل تعامل مشتریان و انجام امور مختلف در زمینه های سرگرمی، اداری، درسی، خرید کالا و … شده است؛ پس با

برنامه نویسی  اپلیکیشن می توانند یک مکان عالی برای ایجاد و پرورش یک جامعه مشتری باشند.

طراحی اپلیکیشنچگونه اپلیکیشن خودمان را بسازیم؟

در ابتدا شما باید هدف خودتان را از ساخت اپلیکیشن تعیین کنید؛ در انتخاب هدف خود باید در مورد نیاز بازار امروزی تحقیق کنید و هدف خودتان را بر این اساس تعریف کنید.

به عنوان مثال باید از خودتان بپرسید که:

_ برای ساخت اپلیکشین کدام دسته مردم مخاطب هدف من هستند؟

_ کدام ویژگی ها برای طراحی اپ مطلوب تر است و به شما کمک می کند تا کاربران خودتان را بیشتر درگیر خود نگه دارید.

_ کدام برنامه ها از قبل مانند شما همین هدف را دنبال می کنند؟ آن ها را برسی کنید.

_ آیا با ساخت این برنامه و پیاده سازی هدف خود، در آمدی هم کسب خواهید کرد؟

برنامه خود را طراحی کنید

برای اینکه اپلیکیشن شما موفق باشد، باید آن را به گونه ای طراحی کنید که کاربر شما برای درک و استفاده از اپلیکیشن به تلاش کمتری نیاز داشته باشد. این، علاقه آن ها را به برنامه شما افزایش می دهد. برنامه ای که درک آن برای کاربران دشوار است، علاقه آنها را هم کاهش خواهد داد.

این نکته به شما کمک خواهد کرد که اگر از قبل یک ترسیم کلی از ساخت اپلیکشن داشته باشید و با عناصر مختلف و سبک های طراحی، بر روی بخش های ضروری رابط خود تمرکز کنید، باعث آسان تر شدن کارکرد برنامه شما برای کاربر در آینده می شود.

علاوه بر ترسیم کلی از برنامه، داشتن ظاهر زیبا و احساسی که برای مخاطبتان ایجاد می کنید نقش خیلی مهمی در موفقیت برنامه شما دارد که این نحوه تعامل شما با کاربرانتان را هم می رساند.

ساخت اپلیکیشن

شما می توانید برای نحوه ایجاد یک اپلیکیشن راه های گوناگونی را امتحان کنید به عنوان مثال:

  • _ خودتان می توانید اپلیکیشن خود را توسعه دهید.
  • _ می توانید از یک توسعه دهنده مستقل دیگر استفاده کنید.
  • _ از یک اپلیکیشن ساز استفاده کنید.

در نهایت پس از ساخت اپلیکیشن خود باید آن را تست کنید و تمام جنبه های مختلف آن را مانند سرعت اجرای برنامه، عدم اشکال در انجام عمل برنامه، عملکرد در اتصال، پیمایش بصری و کارآمد، سازگاری صفحات، نام برنامه و توصیف آن و … برسی کنید.

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!