طراحی اپلیکیشن رستوران – ساخت اپلیکیشن سفارش غذا

ساخت اپلیکیشن رستوران

اپلیکیشن‌های رستوران یکی از پرکاربردترین اپلیکیشن‌ها برای شاغلین و خانواده‌ها می‌باشد و سفارش آنلاین غذا یکی از عادات روزمره شده است.

اخیرا با آمدن اپلیکیشن اسنپ فود و اپلیکیشن‌های مشابه، کاربران می‌توانند غذای مورد علاقه خودرا به هر سبکی که دوست دارند سفارش دهند، این امر نه تنها باعث اتلاف وقت نمی‌شود بلکه در کیفیت داغ ماندن غذا و آماده کردن سریع تر آن متیواند تاثیر گذار باشد.

کاربران به دنبال بهترین و آسان‌ترین راه هستند تا بتوانند غذای روزانه خود را تهیه نمایند ضمن اینکه مطلع شدن از قیمت‌های روزمره و نظرات دیگر کاربران جهت خدمات گیری این عزیزان بی تاثیر نیست و تنها هدف این اپلیکیشن مدیریت جامع‌تر، دقیقتر و موثرتر رستوران‌ها و مشتریان می‌باشد.

طراحی اپلیکیشن رستوران

اپلیکیشن خود را سفارش دهید

برای دریافت مشاوره و ثبت درخواست طراحی اپلیکیشن مورد نظر خود، با کارشناسان شرکت وب نگاه تماس بگیرید.

امکانات اپلیکیشن رستوران

  1. داشبورد اختصاصی مدیریت
  2. ارائه نسخه‌های اندروید , ios , PWA
  3. درج منو غذا با تصویر
  4. درج قیمت غذاها 
  5. درج مشخصات و ترکیبات غذا
  6. امکان رزرو میز
  7. امکان سفارش آنلاین بیرون‌بر
  8. امکان ثبت ساعت کاری رستوران
  9. امکان درج نظر توسط مشتری
  10. ارائه گزارش مدیریتی 
طراحی اپلیکیشن رستوران

خصوصیات طراحی اپلیکیشن موسیقی

با طراحی اپلیکیشن اختصاصی رستوران خود، علاوه بر افزایش اعتبار خود، قدم به دنیای به روز آنلاین خواهید گذاشت. منوی آنلاین به همراه تصاویر چشم نواز از غذاها، قیمت غذاها، مشخصات و ترکیبات غذا، اعلام ساعت سرویس دهی رستوران، رزرو آنلاین میز، سفارش غذا و پرداخت آنلاین بخشی از امکانات این اپلیکیشن خواهد بود که برای کاربران از اهمیت بالایی برخوردار است. بنابراین شک نکنید اگر غذای خوب تحویل مشتری بدهید، مشتریان وفادار شما روز به روز افزایش خواهند یافت.

طراحی اپلیکیشن رستوران یاب

وقتی گرسنگی بر توان بدن غالب می‌شود، انواع غذاها جلوی چشممان رژه می‌روند و تصویر تک تک آن‌ها را جلوی چشممان می‌بینیم. هنوز نمی‌دانیم بهتر است پیتزا سفارش دهیم یا چلوکباب. بنابر این نیاز داریم منوی رستوران‌های نزدیک را ببینیم و با هم مقایسه کنیم تا بتوانیم تصمیم نهایی را بگیریم و از خوردن غذای مورد علاقه لذت ببریم. شاید این غذای مورد علاقه، بعضی مواقع فلافل ساده باشد…

درست همینجاست که اپلیکیشن‌های رستوران یاب به شما کمک خواهند کرد. با استفاده از لوکیشن خود، نزدیک‌ترین رستوران‌ها به همراه منو و قیمت‌ها را می‌بینید و در نهایت سفارش می‌دهید. قبل از سفارش، خواندن نظرات سایر مشتریان لطف خودش را داشته و می‌تواند در انتخاب نهایی، تاثیرگذار باشد

ویژگی های اصلی اپلیکیشن سفارش غذا

منو

آیا قصد دارید یک اپلیکیشن سفارش رستوران بسازید؟ در این مورد، اضافه کردن صفحه های منو باید اولین ویژگی باشد که باید پیاده سازی شود. برنامه شما باید نحوه ظاهر ظروف را نشان دهد، فهرست کامل مواد تشکیل دهنده را ارائه کند و اطلاعاتی درباره گزینه های سفارشی سازی نمایش دهد.

هنگام کار بر روی اپلیکیشن، می‌توانید وظیفه طراحی اپلیکیشن منوی رستوران را به روش‌های مختلف برطرف کنید. چیزی که باید بدون تغییر باقی بماند کیفیت تصاویر ظروف است. منو همچنین باید دارای دکمه منو برای سفارش سریع باشد.

سفارش آنلاین

سفارش آنلاین غذا هرگز به اندازه امروز محبوب نبوده است. افزودن این ویژگی به رستوران شما ممکن است به افزایش فروش شما کمک کند. عملکرد سفارش را می توان به روش های مختلفی پیاده سازی کرد. می‌توانید امکان سفارش آنلاین غذا با تحویل به خانه مشتریان یا پیش‌سفارش غذا و تحویل آفلاین را اضافه کنید. همچنین ترکیب دو ویژگی برای جذب مشتریان بیشتر امکان پذیر است.

رزرو میز

هنگامی که یک برنامه رستوران ایجاد می کنید، امکان رزرو آنلاین میز را اضافه کنید. ما در دنیایی زندگی می کنیم که تماس های صوتی به تدریج به گذشته منتقل می شوند. مشتریان ترجیح می دهند میز را به صورت آنلاین رزرو کنند تا اینکه با یک رستوران تماس بگیرند یا شخصاً این کار را انجام دهند.

پرداخت آنلاین

بسته به نوع برنامه ای که انتخاب می کنید، ویژگی پرداخت آنلاین ممکن است به یکی از موارد ضروری تبدیل شود. هنگامی که مشتریان به صورت آنلاین سفارش می دهند، هزینه سفارش خود را از طریق برنامه شما پرداخت می کنند و سپس برای تحویل گرفتن سفارش به مکان شما مراجعه می کنند، یک افزودنی عالی برای پیش سفارش است. این یک عملکرد ضروری برای برنامه های کاربردی تحویل غذا است.

رستوران های نزدیک

آیا شما یک رستوران زنجیره ای بزرگ با چندین مکان هستید؟ سپس اضافه کردن موقعیت جغرافیایی برای کمک به مشتریان برای یافتن سایت های شما را در نظر بگیرید. آنها می توانند نزدیک ترین مکان ها را بدون مشکل پیدا کنند.

تحویل غذا

آیا قصد دارید خدمات تحویل غذا ارائه دهید؟ اگر قبل از شروع توسعه برنامه رستوران به این سوال پاسخ دهید کمک خواهد کرد. اگر پاسخ مثبت است، این قابلیت را به برنامه خود اضافه کنید. فقط به یاد داشته باشید که این نوع برنامه پیچیده‌تر است و معمولاً از ماژول‌های مختلفی تشکیل شده است: برای مشتریان، رانندگان، رستوران‌ها و غیره.

برنامه های وفاداری

برنامه‌های وفاداری یکی از بهترین راه‌ها برای ایجاد احساس خاص بودن در مشتریان فداکار است. می توانید پاداش ها، کوپن ها، معاملات ویژه و تخفیف ها را در اختیار آنها قرار دهید. این موارد را می توان برای سفارش آنلاین و داخل رستوران اعمال کرد. همچنین می توانید برای جذب مخاطبان جدید برای مشتریانی که اولین بار هستند تخفیف هایی ارائه دهید و سپس با خدمات استثنایی خود آن را شگفت زده کنید.

اعلان های فشاری

در حالی که می توانید این ویژگی را با توسعه بیشتر برنامه موبایل رستوران اضافه کنید، فوراً به اضافه کردن آن فکر کنید. اعلان های فشاری را می توان برای اهداف مختلف استفاده کرد. می‌توانید وضعیت سفارش‌شان را به مشتریان اطلاع دهید، پیشنهادات ویژه‌ای را به آنها بگویید، کوپن‌های فعال را به آنها یادآوری کنید و خیلی چیزهای دیگر. اعلان‌های فشاری راهی عالی برای حفظ ارتباط با مشتریان و ترغیب آنها به بازگشت به رستوران شما است. با این حال، سکه همیشه دو روی دارد و مهم است که بیش از حد سختگیر نباشید. در غیر این صورت شما خطر آزار مشتریان خود را دارید.

ادغام رسانه های اجتماعی

رسانه‌های اجتماعی را می‌توان نه تنها برای ایجاد نمایه کاربری و برای ورود به سیستم استفاده کرد. می‌توانید به کاربران اجازه دهید عکس‌های غذاهای سرو شده را در رسانه‌های اجتماعی و نظراتشان به اشتراک بگذارند. بازاریابی رسانه‌های اجتماعی یک ابزار قدرتمند است و شما باید تمام تلاش خود را انجام دهید تا آن را به نفع کسب و کار خود انجام دهید.

اگر می‌خواهید یک برنامه رستوران ایجاد کنید که متمایز باشد، باید ویژگی‌های پیشرفته را اضافه کنید. در زیر به برخی از آن‌ها اشاره شده است:

سفارش سریع

این قابلیت به کاربران اجازه می‌دهد تا سفارش قبلی خود را با یک کلیک تکرار کنند. این ویژگی یک افزودنی عالی برای کافی شاپ‌ها و مشتریان دائمی آن‌ها است.

پیگیری تحویل سفارش

اگر قصد دارید تحویل سفارش را ارائه دهید، در حین تحویل سفارش، ردیابی GPS را اضافه کنید.

چت بات

چت بات‌ها روشی عالی برای ارائه خدمات بهتر به مشتریان و صرفه جویی در هزینه آن هستند. ربات‌های چت می‌توانند پاسخ‌های متداول‌ترین سؤالات را به مشتریان ارائه دهند. راه حل‌های متعددی در بازار وجود دارد که می‌توانند با یک برنامه رستوران ادغام شوند، بنابراین نیازی به توسعه آن‌ها از ابتدا نیست.

سفارش تاکسی

هنگامی که یک برنامه رستوران ایجاد می‌کنید، سعی کنید آن را برای مشتریان مفید کنید. ادغام با خدمات شخص ثالث ممکن است جادو کند. یکی از کاربردی‌ترین ویژگی‌ها، سفارش تاکسی درون برنامه‌ای است تا مشتریان بتوانند با خیال راحت از رستوران شما به خانه‌های خود برسند. می‌توانید برنامه را با Uber API یا برخی راه‌حل‌های محبوب دیگر در محل خود ادغام کنید.

اپلیکیشن یا سایت رستوران؟

شرکت نرم افزاری وب نگاه، همزمان با طراحی اپلیکیشن، نسخه تحت وب آن را نیز می‌تواند ارایه دهد تا کاربران از طریق کامپیوتر نیز بتوانند از امکانات آن استفاده کنند.

تعرفه طراحی اپلیکیشن رستوران

شرکت وب نگاه، با بکارگیری تیم تخصصی خود در زمینه برنامه نویسی و طراحی اپلیکیشن، دیدگاه محصول محوری نداشته و هر پروژه را با در نظر گرفتن شرایط کارفرما و اهداف و استراتژی های آن، برنامه ریزی و طراحی می نماید و هیچ گاه کیفیت پروژه را به خاطر هزینه، کاهش نمی‌دهد. بنابراین اطمینان داشته باشید قیمت ارایه شده پایین ترین قیمت متناسب با میزان زمانی است که برای برنامه نویسی و طراحی صرف می‌شود.

طراحی اپلیکیشن رستوران وب نگاه

بعد از واگذاری پروژه شما به یک شرکت معتمد و کار درست نوبت به ارایه خدمات پشتیبانی می‌رسد. تمامی اپلیکیشن‌ها نیاز به یک پشتیبان آنلاین ۲۴ ساعته دارند که در صورت بروز یک مشکل بلافاصله آن را برطرف نمایند تا کاربران و مشتریان از روند سفارش ناراضی نباشند.

شرکت برنامه نویسی وب نگاه با داشتن تیم تخصصی در این حوزه و سابقه حائز اهمیت می‌تواند رضایت شما عزیزان را هم در طراحی و راه اندازی و هم در پشتیبانی مناسب جلب نماید.

طراحی دیزاین زیبای اپلیکیشن رستوران، یکی از نقاط قوت شرکت نرم افزاری وب نگاه در حوزه برنامه نویسی و طراحی اپلیکیشن می‌باشد.

مخاطبان اپلیکیشن رستوران

تمامی رستوران‌های سنتی، فست فودها، رستوران‌های کوچک و بزرگ، آشپزخانه‌ها همچنین صنف‌هایی که ارائه خدمات در خصوص اغذیه های رژیمی دارند می‌توانند با استفاده از این اپلیکیشن مشتریان و سفارشات خود را مدیریت کنند.

همچنین تمامی شهروندان نیز می‌توانند از امکانات این اپلیکیشن استفاده کرده و سفارشات خود را ثبت نموده و در اسرع وقت دریافت نمایند