16 روند برتر فناوری موبایل در سال 2022


 

روندهای اصلی توسعه موبایل

توسعه موبایل برای بسیاری از مشاغل به یک اولویت و امری عادی تبدیل شده است. بدون راه‌حل‌های بهینه شده برای موبایل، شرکت‌ها بدون شک در معرض خطر از دست دادن تعداد قابل توجهی از مشتریان و عقب ماندن از رقابت هستند. در این مقاله، ما روندهای اصلی موبایل در حال حاضر و برای سال های آینده را گردآوری کرده ایم.

افزایش پذیرش دستگاه های تلفن همراه منجر به رشد چشمگیر صنعت برنامه های تلفن همراه شده است.

طبق اطلاعات GSMA Intelligence، در حال حاضر حدود 5.31 میلیارد کاربر منحصر به فرد تلفن همراه در سراسر جهان وجود دارد.
طبق آمار Statista، در سال 2021، کاربران 230 میلیارد برنامه را روی دستگاه های تلفن همراه خود دانلود کردند که از سال 2016 افزایش 63 درصدی داشته است.
بر اساس گزارش BusinessofApps، درآمد اپلیکیشن های موبایل اندروید و iOS در سال 2021 به 133 میلیارد دلار رسید.
گوشی‌های هوشمند، تبلت‌ها و سایر دستگاه‌های تلفن همراه فرصت‌های تجاری جدیدی را باز می‌کنند. از آنجایی که مشتریان به راحتی و آزادی نیاز دارند، انتظار دارند که بتوانند از طریق دستگاه های قابل حمل به خدمات دسترسی داشته باشند و مایل به دانلود برنامه های کاربردی برای این منظور هستند. با این حال، همه برنامه ها برای همه کاربران جذاب نیستند. برای ارضای نیازهای مشتری و رقابتی ماندن در چنین شرایطی، توسعه دهندگان اپلیکیشن موبایل باید بر فناوری های نوآورانه تکیه کنند.

لیست زیر از داغترین روندهای فناوری تلفن همراه که در آینده نزدیک صنعت را شکل خواهد داد می تواند هم برای کسانی که یک تجارت را اداره می کنند و هم برای کسانی که راه حل های نرم افزاری برای دستگاه های تلفن همراه توسعه می دهند مفید باشد. برای یادگیری چیزهای جدید و ایجاد ایده های جدید به لیست ما نگاهی بیندازید.