3 نکته طلایی انتخاب بهترین روش های کسب درآمد از اپلیکیشن

کسب درآمد با طراحی اپلیکیشن

3 نکته برای انتخاب بهترین روش های کسب درآمد از اپلیکیشن

1. نوع برنامه را در مرکز نگه دارید

قبل از تصمیم گیری در مورد هر یک از مدل های کسب درآمد، باید نوع برنامه خود را بدانید. برنامه شما چه چیزی و چگونه یک مشکل را حل می کند؟

هنگامی که ایده روشنی در مورد هدف دارید، می توانید روش کسب درآمد مناسب را برای برنامه خود در فروشگاه برنامه انتخاب کنید. به عنوان مثال، مدل های اشتراک برای برنامه های محتوا و خدمات. و احتمالاً برای برنامه های تک منظوره، برنامه های بازی، برنامه های خرید کار نمی کند.

2. تحلیل رقبا

تجزیه و تحلیل رقابتی فقط برای ویژگی ها، قابلیت ها و طراحی یک برنامه نیست. با مطالعه مناسب رقبای مشابه خود، به راحتی می توانید مدل کسب و کار کسب درآمد را برای اپلیکیشن خود پیدا کنید. از خودتان سؤالات خاصی بپرسید مانند اینکه رقبا چگونه درآمد کسب می کنند؟ مدل های کسب درآمد آنها چقدر قوی است؟ آیا روزنه ای وجود دارد که بتواند به یک فرصت برای شما تبدیل شود؟

3. مخاطب هدف خود را بشناسید

برای به دست آوردن موفقیت آمیز درآمد آنلاین از طریق استراتژی های درآمدزایی اپلیکیشن، باید از قبل مخاطبان هدف خود را مطالعه کنید. آنها چه کسانی هستند؟ آنها به چه چیزی نیاز دارند؟ چقدر حاضرند بپردازند؟ به طور خلاصه، کاربران باید ارزش واقعی خرید را بدانند.

پس از بررسی همه این موارد که چگونه از برنامه های رایگان درآمد کسب می کنید، تقریباً آماده هستید که ایده خود را در یک برنامه توسعه دهید. توسعه دهندگان برنامه ما یک ماشین حساب هزینه برنامه آسان تهیه کرده اند تا برآورد تقریبی هزینه توسعه برنامه برای شما آسان شود.

هزینه ساخت اپلیکیشن چقدر است؟

آیا نمی دانید چگونه هزینه های توسعه برنامه را محاسبه کنید؟

نگران نباشید. ما در حال نجات شما هستیم.

این فرمول ساده را اعمال کنید

هزینه نیز بر اساس انواع برنامه های انتخابی و فناوری آنها متفاوت است.

اگر هزینه توسعه برنامه خود را محاسبه کرده اید، در اینجا بینشی از درآمد برنامه تلفن همراه در طول سال ها آورده شده است. نگاهی به حوزه آینده نگرانه دنیای اپلیکیشن بیندازید.
همانطور که از آمار ذکر شده در اپ استورهای مربوطه می بینید، رشد بازار طراحی اپلیکیشن موبایل به این زودی ها متوقف نمی شود. علیرغم افزایش رقابت در این صنعت، ناشران نیز از روش‌های جدید کسب درآمد استفاده می‌کنند و اپلیکیشن‌های رایگان مفیدتری را برای کاربران ایجاد می‌کنند.

هیچ یک از گزینه های کسب درآمد فوق الذکر را نمی توان ناکارآمد توصیف کرد. در واقع، ناشران اپلیکیشن مهارت هایی را در استفاده از این مدل ها در موارد خاص به دست آورده اند.

به عنوان مثال، مدل اشتراک فقط برای یک جایگاه خاص کار می کند، اما اگر به درستی به کار گرفته شود، از همه سودآورتر است.

علاوه بر این، مدل های درآمدزایی ترکیبی، مانند خریدهای درون برنامه ای و تبلیغات درون برنامه ای، به وضوح در دنیای تجارت محبوبیت پیدا می کنند. اکثر توسعه دهندگان اپلیکیشن موبایل می گویند که تبلیغات درون برنامه ای محرک اصلی رشد بیش از حد در سال های آینده خواهد بود.

فقط زمان می تواند حقیقت واقعی را در مورد چگونگی توسعه بازار برنامه های تلفن همراه بیان کند. اما در حال حاضر، روندهای فعلی بازار نشان می دهد که بازار در آینده قابل پیش بینی به درآمد بالاتر ادامه خواهد داد.

سوالات متداول

چگونه یک اپلیکیشن رایگان بدون تبلیغات درآمد کسب می کند؟

برای ایجاد درآمد آنلاین راه های دیگری غیر از تبلیغات، نصب های پولی، خریدهای درون برنامه ای وجود دارد. استراتژی های خلاقانه ای برای کسب درآمد از اپلیکیشن های موبایل وجود دارد.

گسترش به بازی
اپلیکیشن فریمیوم
مدل مبتنی بر اشتراک
به یک برنامه ارجاع اپلیکیشن بپیوندید
ادغام رسانه های اجتماعی برای کاربران بیشتر

قبل از اینکه هر یک از روش های کسب درآمد را برای برنامه رایگان خود انتخاب کنید، به کاربران فکر کنید. شما باید روشی را انتخاب کنید که در حین کار در برنامه، آنها را آزار ندهد و آنها برنامه را برای مدت زمان طولانی تری حفظ کنند.

آیا ساختن اپلیکیشن سخت است؟

مراحل ساخت اپلیکیشن شامل قالب بندی سیمی، طراحی اپلیکیشن و برنامه نویسی است. اگر یک شرکت توسعه اپلیکیشن موبایل ویا شرکت برنامه نویسی با تجربه و ماهر مانند ما را استخدام کنید، توسعه اپلیکیشن ثابت و مشخصی خواهید داشت. همه چیز به ایده توسعه اپلیکیشن شما و ماهیت اصلی آن برای شرکتی که برای توسعه به آن نزدیک می شوید بستگی دارد.

اپلیکیشن ها در هر دانلود چقدر درآمد دارند؟

در واقع، یک برنامه از دانلودها پول دریافت نمی کند.
حداقل نه در اپ استور یا گوگل پلی.
زیرزمینی آمازون تنها پلتفرمی است که با استفاده از اپلیکیشن خود، کاربران پولی دریافت خواهید کرد.

اپلیکیشن‌ها می‌توانند از طریق بسیاری از روش‌های کسب درآمد کسب درآمد کنند،
اما ۳ روش رایج وجود دارد

1. فروش مستقیم (برنامه پولی شما)
2. خریدهای درون برنامه ای (خریدهای انجام شده در برنامه شما)
3. تبلیغات

درآمد یک اپلیکیشن رایگان از تبلیغات چقدر است؟

اکثر شبکه های تبلیغاتی از مدل هزینه هر کلیک (CPC) برای برنامه پیروی می کنند. بنابراین هر زمان که کاربر روی یک تبلیغ کلیک کند، چند سکه به جیب شما اضافه می شود. میانگین درآمد هر کلیک حدود 0.10 دلار برای تبلیغات بنری است. حداقل یا بهینه نسبت کلیک (CTR) برای یک برنامه حدود 1.5-2٪ است. همچنین تعامل کاربر را در برنامه افزایش می دهد.

خط پایین

با مدل‌های بسیار زیاد کسب درآمد از اپلیکیشن‌ها برای کسب درآمد با اپلیکیشن‌ها، توجه به این نکته مهم است که هر روشی مزایا و معایب خاص خود را در حین کسب درآمد از اپلیکیشن دارد. با این حال، آزمایش این تاکتیک ها و تجزیه و تحلیل آنچه که رقبا انجام می دهند، نقطه شروع خوبی است. اکنون، ممکن است پاسخ سوالات خود را دریافت کرده باشید، مانند اینکه چقدر می توانید از یک برنامه درآمد کسب کنید، چگونه با یک ایده برنامه جدید درآمد کسب کنید و چگونه از یک برنامه رایگان درآمد کسب کنید یا راه های مختلفی برای کسب درآمد از برنامه های رایگان پیدا کرده باشید.

بنابراین، هنگام شروع کار با یک شرکت معتبر توسعه اپلیکیشن موبایل، باید ساختار اپلیکیشن و مخاطبان هدف را قبل از انتخاب استراتژی کسب درآمد در نظر بگیرید. بنابراین، شما به وضوح در مورد چگونگی کسب درآمد از توسعه برنامه ها استراتژی دارید.

در صورت وجود هرگونه سوال یا ابهامی در مورد ایجاد برنامه ای که درآمدزایی می کند، مانند:

چگونه از اپلیکیشن های موبایل کسب درآمد کنیم؟

چگونه از یک اپلیکیشن درآمد کسب کنیم؟

چگونه از ایده اپلیکیشن کسب درآمد کنیم؟

چگونه از اپلیکیشن های iOS یا اپلیکیشن های اندروید کسب درآمد کنیم؟

چگونه اپلیکیشن های پول ساز را در مراحل ساده ایجاد می کنید؟

ساخت اپلیکیشن چقدر طول می کشد؟

میانگین هزینه توسعه یک اپلیکیشن

سپس از طریق شماره زیر با ما با ما در تماس باشید. یکی از متخصصین ما در اسرع وقت به شما مراجعه می‌کند و درباره برنامه‌هایی که کسب درآمد می‌کنند و چگونگی امکان آن صحبت می‌کند. مشاوره کاملا رایگان می باشد.

09339017809

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!