5 ایده برتر اپلیکیشن موبایل برای استارت آپ ها

طراحی اپلیکیشن

5 ایده برتر اپلیکیشن موبایل برای استارت آپ ها

طراحی اپلیکیشن موبایل یک ایده عالی است. اما ارائه یکی از بهترین ایده‌های برنامه‌ای که پول می‌گیرند آنقدرها هم که به نظر می‌رسد آسان نیست. این مهم‌ترین و دشوارترین بخش فرآیندی است که باید بر آن غلبه کنید. و علاوه بر ایده‌های بالا، در اینجا 5 مفهوم دیگر وجود دارد که ممکن است بخواهید آنها را امتحان کنید.

1. اپلیکیشن مالیات/صورتحساب بلاکچین به بهترین شکل ساده

این برنامه محاسبه می‌کند که کاربر با توجه به درآمد خود چقدر باید مالیات بپردازد و اطمینان حاصل می‌کند که همیشه مبلغ صحیح مالیات پرداخت می‌شود. زمانی از سال را به یاد بیاورید که ساعت‌ها سخت می‌نشینید تا پرداخت‌های مالیاتی خود را کوتاه کنید. یکی از بهترین ایده های اپلیکیشن اندروید برای مدیریت هزینه ها می تواند اپلیکیشن مالیات بلاک چین باشد. علاوه بر این، اگر برنامه بتواند فاکتور تولید کند، مشکلات مالی کسب و کار شما بسیار آسان تر می شود. شما می توانید مالیات خود را محاسبه کنید و همچنین برای تمام معاملات تجاری خود فاکتور ایجاد کنید.

2. اپلیکیشن رستوران با هوش مصنوعی

با کمک هوش مصنوعی، این برنامه می تواند ترجیحات کاربر را به خاطر بسپارد و بر اساس آن پیشنهاد دهد. چرا باید فرصت شام خوردن در یک مکان عالی را از دست بدهید؟ برای برنامه های ناگهانی این برنامه یک طرح گرافیکی از میخانه ها و رستوران های اطراف را ارائه می دهد و کاربر می تواند یک میز خاص را برای یک زمان خاص از قبل رزرو کند.

3. تحویل غذای محلی

یک محصول به ارزش 5 دلار با هزینه تحویل 2 دلار معامله بدی است. این برنامه برای یافتن ارزان و بهترین خدمات تحویل غذا استفاده خواهد شد. کاربر اطلاعات مورد نیاز مانند محل تحویل، انتخاب غذا و اطلاعات تماس و غیره را پر می کند و سپس مشاهده می کند که خدمات تحویل کالا برای کالا موجود است.

4. بازرس بهداشت

همه برای معاینات منظم به پزشک خود مراجعه می کنند، اما برای انجام این کار باید به خاطر داشته باشند و برای خود قرار ملاقات بگذارند. بازرسان سلامت می توانند یکی از بهترین اپلیکیشن های سلامتی باشند که در صورت نیاز به معاینه سلامت، کاربر را مطلع می کنند.

5. لودر کامیون (با ردیابی جغرافیایی)

بسیاری از مردم می خواهند کالاها را در مدت زمان کوتاهی به مکان هایی منتقل کنند یا تحویل دهند، اما خدمات مناسب را در زمان مناسب دریافت نمی کنند. از طرفی وسایل نقلیه پس از تخلیه بار خالی باز می گردند. کامیون لودر برنامه ای است که اطلاعاتی در مورد وسایل نقلیه ای که برای حمل کالا در دسترس هستند ارائه می دهد.

جهت سفارش و یا اطلاع از قیمت طراحی اپلیکیشن با ما تماس حاصل نمایید.

09339017809

Webnegahcompanyمشاهده نوشته ها

وب نگاه با بیش از 20 سال فعالیت در حوزه برنامه نویسی و طراحی اپلیکیشن سعی دارد با نوشتن مقالات جذاب شما را بیشتر با این حوزه آشنا کند

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!