۶ ایده های طلایی ساخت اپلیکیشن پولساز در سال ۲۰۲۳

کسب درآمد با طراحی اپلیکیشن

۶ ایده ساده اپلیکیشن موبایل برای کسب و کار شما برای کسب درآمد

ما به لیست ایده های اپلیکیشن تجاری می رویم. یک تکه کاغذ بردارید، به کسب و کار و مشتریان خود فکر کنید. هنگام مطالعه در مورد هر یک از روندها، سعی کنید یک یا دو ایده برای برنامه تلفن همراه ایجاد کنید که می تواند برای تجارت شما مفید باشد و زندگی مشتریان شما را آسان تر کند.

۱. همه به یکباره

فقط تصور کنید که با دوستان خود در اتاقی نشسته اید و یک قطعه موسیقی روی هر تلفن موجود در اتاق پخش می شود، صدای فراگیر باید عالی باشد! برنامه ای که اتصال چند گوشی هوشمند را برای پخش همزمان یک فایل صوتی یا تصویری روی هر یک از گوشی های هوشمند امکان پذیر می کند. می توان آن را از یکی از دستگاه های متصل کار کرد.

۲. دگرگونی

تصور کنید یک دوچرخه دارید. زمانی بود که با سرعت در محله می چرخید. اکنون در یک انباری می‌کوبد – متروک و تنها. Changeholic به کاربران امکان مبادله کالاهای مختلف را می دهد. کاربر پیشنهادات کسانی را که می خواهند اقلام مختلف مانند لباس، وسایل الکترونیکی، اسباب بازی، تلفن همراه و غیره را مبادله کنند، جستجو می کند.

۳. عامل امنیتی

یکی که هر وقت کسی کد باز کردن قفل اشتباهی را روی گوشی شما تایپ می کند عکس می گیرد و عکس شکن را به ایمیل شما می فرستد.

سفارش طراحی اپلیکیشن و برنامه نویسی اختصاصی

تماس

۴. داخل فروشگاه

Inside-out Shop به مشتریان این امکان را می دهد که تصاویر یا عکس هایی از آنچه که نیاز دارند ارسال کنند. فروشندگان این اطلاعات را دریافت کرده و کالاهایی را (سفارشی یا آماده) پیشنهاد می کنند. برنامه های کاربردی تجارت الکترونیک زیادی با استفاده از مدل مشابه وجود دارد: مشتریان اقلام ضروری را جستجو می کنند و آنچه را که نیاز دارند از پیشنهادات فروشندگان انتخاب می کنند.

۵. Travelgram

با ایده های اپلیکیشن موبایل، مسیر را از طریق GPS ردیابی می کند، عکس اضافه می کند و یک کاتالوگ سفر فراموش نشدنی ایجاد می کند. مانند ترکیبی از اینستاگرام و Strava برای مسافران است. علاوه بر این، ممکن است حاوی نظرات، بازخوردها، مکان‌هایی برای بازدید و غیره باشد.

موارد بالا ایده های برتر برنامه ما برای شما هستند. با این حال، مهم نیست ایده شما چیست، بیایید با اطمینان از مفید بودن ایده شما، انجام تحقیقات عمیق، و در آخر، یافتن یک تیم توسعه قابل اعتماد، آن را به درستی انجام دهیم.

اما اگر در حال حاضر یک ایده برنامه دارید چه؟ از آنجایی که افراد Designveloper اینجا هستند، دیگر به دنبال آن نباشید، و ما به شما کمک می‌کنیم تا ایده‌های طراحی اپلیکیشن خود را درک کنید! اکنون با ما صحبت کنید تا آنها را محقق کنیم! یا می توانید ۹ مرحله زیر را دنبال کنید تا ایده های خود را به واقعیت تبدیل کنید!

۶. داخل فروشگاه

Inside-out Shop به مشتریان این امکان را می دهد که تصاویر یا عکس هایی از آنچه که نیاز دارند ارسال کنند. فروشندگان این اطلاعات را دریافت کرده و کالاهایی را (سفارشی یا آماده) پیشنهاد می کنند. برنامه های کاربردی تجارت الکترونیک زیادی با استفاده از مدل مشابه وجود دارد: مشتریان اقلام ضروری را جستجو می کنند و آنچه را که نیاز دارند از پیشنهادات فروشندگان انتخاب می کنند.

تیم وب نگاه در توسعه و طراحی اپلیکیشن iOS و طراحی اپلیکیشن اندروید تجربه دارد. بنابراین، اگر به دنبال طراحی اپلیکیشن موبایل هستید که به کسب درآمد کمک می کند، با ایده اپلیکیشن خود با ما تماس بگیرید. دریافت مشاوره رایگان از کارشناسان ما را از دست ندهید.

۰۹۳۳۹۰۱۷۸۰۹

چگونه ایده اپلیکیشن خود را به واقعیت تبدیل کنیم

بسیار خوب! اکنون با ۳۳ ایده بالقوه برنامه تلفن همراه برای شروع در سال ۲۰۲۱ آشنا شده اید. برای تحقیق در مورد آنها وقت بگذارید و تصمیم بگیرید که روی کدام یک تمرکز کنید. در نهایت، باید ایده اپلیکیشن خود را به واقعیت تبدیل کنید.

۱. لیست ویژگی ها را یادداشت کنید

پس از ایجاد ایده های وب یا اپلیکیشن خود، باید آنها را در لیستی یادداشت کنید، به این ترتیب می توانید روی ایده ها تمرکز کرده و آن را توسعه دهید. علاوه بر این، هنگام بحث با هر کسی از جمله طراحان و توسعه دهندگان نیز برای شما مفید خواهد بود. شایان ذکر است که لیست شما باید به راحتی قابل درک باشد.

۲. تحقیقات بازار انجام دهید

انجام تحقیقات بازار برای تعیین رقابت، روندهای فعلی و تقاضای بازار ضروری است. پس از آن، می توانید ویژگی های خاص خود را در وب / برنامه خود اضافه کنید که آن را برای مخاطبان خود جذاب تر و منحصر به فرد می کند.

۳. مخاطبان هدف را بیابید

کاملاً مهم است که تعیین کنید چه کسی به وب شما دسترسی دارد یا از برنامه شما استفاده می کند. مخاطبان شما احتمالاً از یک صنعت خاص، منطقه، مشتریان فعلی، گروه سنی، جنسیت، حرفه، گروه درآمد و دیگران هستند. شناخت کاربرانتان به شما کمک می‌کند تا وب/برنامه و ویژگی‌های آن را دوباره مهندسی کنید.

۴. استراتژی کسب درآمد را تعیین کنید

کسب درآمد بزرگترین انرژی بخش و پاداش برای ایده های وب/اپلیکیشن شماست. می‌توانید از راه‌های مختلفی مانند هزینه اشتراک، تبلیغات، حمایت مالی و داده‌های کاربر، از ایده وب یا برنامه‌تان درآمد کسب کنید.

۵. به دنبال توسعه دهنده وب/برنامه محلی باشید و تخمین بزنید

پس از مراحل بالا، باید به دنبال فروشنده ای باشید که بتواند وب/برنامه شما را با کارایی بالا و روشی کم هزینه توسعه دهد، می توانید فروشندگان محلی را با ارزیابی عملکرد گذشته، قیمت، زمان، فرآیند و اشتیاق به کار برای آنها جستجو کنید. شما. یک فروشنده ایده آل باید جزئیات شما را ارزیابی کند و سوالات کافی بپرسد. علاوه بر این، آن فروشنده می‌تواند پیشنهادهایی برای بهبود ایده وب یا برنامه شما ارائه دهد.

اگر به دنبال یک فروشنده نرم افزار هستید، به دنبال Designveloper نباشید.

۶. UI/UX را تمام کنید

پس از یافتن فروشنده مناسب، باید با آنها در مورد برنامه ریزی UI/UX وب/برنامه خود صحبت کنید. شما باید آنها را وادار کنید تا چارچوب وب/برنامه را بسازند تا هر عملکرد، صفحه و جریان برنامه را تجسم کنند. سپس، می توانید انتخاب کنید که ویژگی ها را اضافه یا حذف کنید. پس از تکمیل وایرفریم، آنها باید طراحی بصری برنامه را ایجاد کنند، که به شما اولین نگاهی به ظاهر وب/برنامه شما می دهد.

۷. وب/برنامه را توسعه و آزمایش کنید

باید از توسعه دهندگان وب/برنامه خود بخواهید که شروع به ساخت وب/برنامه برای شما کنند. آنها باید محصول را به صورت هفتگی برای شما ارسال کنند تا بتوانید آن را تست کنید و نظر دهید. QA وب/برنامه بسیار مهم است زیرا به شما کمک می کند تا جدول زمانی، کیفیت و هزینه را کنترل کنید. همچنین، می توانید از افراد دیگری نیز دعوت کنید که به آن نگاه کنند.

۸. وب/برنامه را معرفی کنید و آن را به بازار عرضه کنید

در لحظه ای که از وب/برنامه راضی هستید، باید آن را در بازار معرفی کنید. شما همچنین باید بازاریابی را خودتان پیاده سازی کنید یا یک شرکت روابط عمومی یا بازاریابی استخدام کنید.

۹. بازخورد بازار را جمع آوری کنید و برای فاز بعدی آماده شوید

پس از اولین انتشار و بازاریابی، می توانید بازخورد بازار، تقاضا و داده های کاربر را جمع آوری کنید. اگر بازخوردهای خوبی دارید، می توانید برای مرحله بعدی وب/برنامه خود برنامه ریزی کنید. در غیر این صورت، باید دریابید که چه چیزی مانع وب/برنامه شما شده است و یک برنامه اقدام داشته باشید.

فکر نهایی

امیدواریم این مقاله به شما درک واضح‌تری از راه‌های ارائه یک ایده وب/اپلیکیشن داده باشد و بدانید که چگونه در مورد شکل دادن به این ایده اقدام کنید. هیچ راه منحصر به فردی برای ایجاد ایده های اپلیکیشن موبایل وجود ندارد. در عوض، فرآیندی وجود دارد که در کنار هم قرار می‌گیرد و می‌تواند در هر جنبه‌ای از شرکت شما به دقت بررسی شود. و تبدیل ایده اپلیکیشن وب شما به واقعیت بدیهی است که یک تجارت دلهره آور است، اما هنوز هم سودمند است. راه اندازی وب/برنامه تفاوتی با معرفی هر محصول دیگری ندارد. نه تنها باید مخاطبان، بازار خود را بشناسید، بلکه باید استراتژی کسب درآمد، تیم توسعه دهنده و پشتیبانی باکیفیت نیز داشته باشید.