طراحی اپلیکیشن سالن زیبایی, مزایای برنامه سالن زیبایی

طراحی اپلیکیشن

۶ روشی که یک اپلیکیشن موبایل می تواند درآمد سالن زیبایی شما را به طرز چشمگیری بهبود بخشد

بنابراین شما یک سالن زیبایی دارید و در حال تلاش برای کسب و کار بیشتر برای آن هستید.

خوب، نمی توانید این واقعیت را نادیده بگیرید که امروزه حداکثر تعداد مشتریان شما ابتدا بهترین سالن اطراف را در گوگل جستجو می کنند. و سپس احتمالاً یکی را با توجه به رتبه بندی، در دسترس بودن و هزینه انتخاب کنید. بنابراین، اگر به اندازه کافی کسب و کار ندارید، احتمالاً هدف قرار دادن مشتریان محلی را از دست داده اید!

کسب و کار سالن برای مدت طولانی در آنجا وجود داشته است. در حالی که تجارت سالن های سنتی هنوز خوب و خوب پیش می رود، اما همیشه جایی برای پیشرفت وجود دارد.

در عصر دیجیتال مارکتینگ، اگر همچنان دلتنگ مشتریان آنلاین خود برای سالن خود هستید، این کار را اشتباه انجام می دهید!

 

(شرکت نرم افزاری وب نگاه، بهترین برنامه نویسان متخصص در حوزه iOS ،Android و وب را گرد هم آورده است، تیم وب نگاه تمام تخصص لازم برای تولید و طراحی اپلیکیشن اندروید و IOS در زمینه های فروشگاهی، خبری و… دارد)

طراحی اپلیکیشن موبایلچرا؟
بگذارید برخی از حقایق صنعت زیبایی را به شما بگویم:

روندهای صنعت زیبایی در حال حاضر

طبق مطالعه انجام شده توسط Groupon، حدود ۳۷۵۶ دلار در سال توسط زنان برای بهبود ظاهر خود با محصولات و سالن ها هزینه می شود. و این یک صنعت بزرگ برای هدف گذاری است. اگر در صنعت زیبایی هستید یا سالن مخصوص خود دارید، وقت آن رسیده که این صنعت را هدف قرار دهید. و چه چیزی بهتر از اجرای زنده در یک اپلیکیشن؟
در حال حاضر، اپلیکیشن ها بیش از ۴۰ میلیارد دلار به صنعت کمک می کنند – این رقم شگفت انگیزی است، اینطور نیست؟ کسب و کارهای مبتنی بر اپلیکیشن با موفقیت چشمگیر در حال گسترش هستند!
دقیقاً، کسب و کارهای کوچک حداکثر زمینه را برای رشد دارند. اگر صاحب یک کسب و کار سالن هستید، ممکن است رقابت شدید محلی را احساس کنید. بزرگترین چالش در حفظ مشتری نهفته است. برای لذت بردن از عرضه نامتعارف مشتریان، باید مشتریان شادی تولید کنید. قرار ملاقات های اضطراری یا تراکنش های بدون نقد، دسترسی به معاملات و پیشنهادات محلی یا اعلان های فوری در مورد تخفیف ها.
دقیقاً، کسب و کارهای کوچک حداکثر زمینه را برای رشد دارند. اگر صاحب یک کسب و کار سالن هستید، ممکن است رقابت شدید محلی را احساس کنید. بزرگترین چالش در حفظ مشتری نهفته است. برای لذت بردن از عرضه نامتعارف مشتریان، باید مشتریان شادی تولید کنید. قرار ملاقات های اضطراری یا تراکنش های بدون نقد، دسترسی به معاملات و پیشنهادات محلی یا اعلان های فوری در مورد تخفیف ها.
اگر مدیریت خوبی نداشته باشید، مشتریان خود را از دست می دهید! و تو این را نمی‌خواهی، می‌دانم.

بررسی قابلیت ها اپلیکیشن سالن زیبایی

یک اپلیکیشن موبایل قوی برای سالن زیبایی کافی است! اما چگونه؟ چه در کوتاه کردن مو، مانیکور، پدیکور یا ماساژ عالی باشید- ساده کردن خدمات خود در یک پلت فرم برنامه مدیریت را بدون دردسر می کند. هدف از خدمات سالن شما کاهش عامل استرس از مشتری است، اینطور نیست؟ می‌توانید با توسعه برنامه‌های درخواستی، که برای تجربه‌ای به یاد ماندنی طراحی شده‌اند، آن را شروع کنید. هر زمان!

بیایید بهترین دلایل را بررسی کنیم که چرا و چگونه طراحی اپلیکیشن موبایل سالن زیبایی می تواند دردسرهای شما را حل کند.
۱. شما می توانید “زمان انتظار” را با اپلیکیشن موبایل سالن خود کاهش دهید!(رزرو نوبت از تلفن همراه)

وب نگاه یک نمونه عالی از یک طراح اپلیکیشن موبایل موفق برای سالن زیبایی است. وب نگاه می‌گوید: «استایلیست خود را انتخاب کنید، فوراً آنها را رایگان رزرو کنید و تاریخ را ذخیره کنید!»

بنابراین، در حال حاضر برخی از رقبا برای جذب مشتریان بیشتر آماده شده اند. با این حال، با یک تجارت آفلاین، به دست آوردن یک پایگاه مشتری قوی یک چالش خواهد بود. برای اینکه بیشترین بهره را از کسب و کار خود ببرید، باید به سراغ طراحی اپلیکیشن زیبایی و سالن بروید. با این کار می توانید با تعداد بیشتری از مشتریان ارتباط برقرار کنید.
۲. خدمات خود را در یک اپلیکیشن به سبک کتابخانه فهرست کنید تا درک بهتری داشته باشید

وقتی مشتریانی را جذب می‌کنید که درخواست‌های طراحی متفاوتی دارند، چگونه با آنها برخورد می‌کنید؟

بگویید هر کسی می تواند در مورد آخرین روندهای کوتاه کردن مو سؤال کند یا درخواستی مانند “من به یک هنر ناخن نیاز دارم…” یا “من یک مدل مو می خواهم، اما نه خیلی شدید…!” اگر قبلاً یک پایگاه داده برنامه پر از گزینه هایی برای خراب شدن دارید، این درخواست های عجیب و غریب قابل رسیدگی است! این نیز دلیلی است که بارگیری برنامه ها در سال های اخیر به شدت افزایش یافته است.
بنابراین، همانطور که آخرین روندها را در کتابخانه برنامه خود جمع آوری می کنید، خوب هستید که بروید. کاری که می توانید انجام دهید این است که
۱. یک رابط کاربری ساده در برنامه سالن زیبایی ایجاد کنید: روندهای فعلی در مدل مو، مانیکورهای زیبا و روندهای ماساژ را جمع آوری کنید. به این ترتیب، به کاربران خود حق انتخاب واضحی می دهید. برنامه تلفن همراه خود را برای ناوبری عالی سالن زیبایی، منوی واضح با تصاویر جذاب تقویت کنید.
۲. تصاویری از متشری ها
از عکس های مشتری استفاده کنید: عکس ها همیشه فریبنده هستند. مطمئن شوید که آنها را با جزئیات بزرگ کنید. این پایگاه داده به مشتریان شما کمک می کند تا ترجیحات خود را انتخاب کنند.
برنامه های وفاداری و پاداش دراپلیکیشن موبایل برای سالن زیبایی

ارائه خدمات تخفیفی

چه یک پیشنهاد آخر هفته باشد یا یک پیشنهاد ویژه در تعطیلات(خرید با ده درصد کاهش، دریافت یک رایگان، و غیره)، برنامه ها می توانند مشتریان شما را به هم متصل کنند. بااپلیکیشن‌ها، شمابا کاربران خود در ارتباط هستید و می‌توانید با وفاداری‌ها و پاداش‌های جذاب در یک بازدید منظم به آنها خدمات ارائه دهید. شما می توانید کاربران خود را با وفاداری به هنگام ورود به موقعیت جغرافیایی خاص جذب کنید! اگر مشتریان از این پاداش های جذاب مطلع شوند، به تجارت خود ادامه خواهند داد. بنابراین وفاداری درون برنامه ای، برای پاداش دادن به مشتریان معمولی شما، می تواند برای کسب و کار شما مفید باشد.

برای گنجاندن آن در اپلیکیشن درخواستی خود برای سالن زیبایی، با توسعه دهنده برنامه سالن زیبایی خود صحبت کنید. از آنها بخواهید این ویژگی را اضافه کنند.
۴. می توانید با پرداخت های موبایلی بدون نقد به مشتریان خود پیشنهاد دهید
این روزها مردم همیشه کمبود نقدینگی دارند!

نه، اشتباه نکنید اکنون تعداد زیادی از جمعیت می توانند استانداردهای زندگی بهتری داشته باشند. اما حمل پول نقد چیزی نیست که این روزها ترجیح می دهند.

بنابراین، وقت آن است که اهمیت پرداخت های بدون نقد را درک کنید. مردم برای کاهش خطرات ترجیح می دهند بدون پول نقد شوند. و به همین دلیل است که پرداخت‌های کارت اعتباری و نقدی در اولویت هستند.

اندرو گازدکی توضیح داد که چرا پرداخت موبایلی جایگزین تراکنش های نقدی می شود. به مراحلی که برای دریافت پول نقد نیاز دارید فکر کنید – یک دستگاه خودپرداز پیدا کنید، وارد خط شوید و از پول نقد استفاده کنید. علاوه بر این، شما باید با پول نقد مقابله کنید! بنابراین، برای رزرو سریع‌تر، راهی برای گنجاندن پرداخت بدون نقد در برنامه تلفن همراه خود برای سالن زیبایی پیدا کنید.
بنابراین، اگر در کسب و کار سالن خود تازه کار هستید، یکپارچه سازی پرداخت موبایلی بدون سر و صدا را در نظر بگیرید. این درگاه پرداخت سفارشی می تواند پایگاه مشتریان شما را افزایش دهد. در حالی که در چنین جلسه ای با بهترین توسعه دهنده نرم افزار سالن افراط می کنید، در صفحه یکپارچه سازی پرداخت آسان UX بحث کنید.
پس چگونه می توان یک اپلیکیشن موبایل زیبایی با این همه ویژگی ایجاد کرد؟
یک سیستم پرداخت موبایلی امن را پیاده سازی کنید که هر تراکنش انجام شده را مدیریت می کند.
۵. مدیریت مشتری، ردیابی و پرداخت – همه در یک اپلیکیشن موبایل
دیگر لازم نیست هر ورودی را فهرست کنید، پرداخت را محاسبه کنید و مشتریان خود را در یک تماس پیگیری کنید. توسعه اپلیکیشن درخواستی برای سالن‌ها، هر مشکل دستی را از بین می‌برد و می‌تواند به شما امکان مدیریت کسب‌وکارتان را بدهد – حتی زمانی که در آن حضور ندارید. این شما را در همه جا حاضر می کند! برنامه موبایل برای سالن ها می تواند ستون فقرات کسب و کار شما باشد. چگونه؟
۱ .جزئیات صورتحساب مشتری شما را ردیابی می کند
۲. اپلیکیشن می تواند پرداخت های بدون نقد و فروشگاه های موجود در پایگاه داده را مدیریت کند
۳. اپلیکیشن می تواند یک اعلان ارسال کند تا به مشتریان از قرار ملاقات های برنامه ریزی شده آنها یادآوری کند.

به طور خلاصه، اپلیکیشن های سالن می توانند دنیای مشتری و درآمد شما را تکان دهند!
برداشت شما از اپلیکیشن های سالن چیست؟
همه چیز را به عقب برگردانیم! اگر موبایل داشته باشید چه چیزی دریافت می کنید؟

اپلیکیشن های موبایل iOS و اندروید
از هر کجا رزرو کنید
تجزیه و تحلیل قدرتمند
اطلاعات مشتری
وب سایت (اختیاری)
کلام آخر

با کمی تلاش و فداکاری، می توانید تجارت سالن خود را رونق دهید. ایجاد یک پلتفرم آنلاین شما را در معرض مجموعه بزرگتری از مخاطبان قرار می دهد که به طور خودکار آمار درآمد شما را افزایش می دهد.

برای شروع، یک جلسه وایت برد دقیق با یک توسعه دهنده اپلیکیشن موبایل برای سالن زیبایی داشته باشید. اگر چیزی مانند برنامه درخواستی می خواهید، آن را مستقیماً بیان کنید. در مورد چالش‌ها صحبت کنید و یک برنامه طرح کنید. پس از آن، ممکن است برای تبلیغ کسب و کار خود به یک برنامه بازاریابی قوی نیاز داشته باشید! ساده تر از چیزی است که تصور می کنید.

برای دریافت ایده در مورد ظاهر برنامه خود، می توانید مجموعه برنامه های زیبای سالن ما را بررسی کنید. پس از آن، می‌توانید ایده اپلیکیشن سالن زیبایی خود را با ما به اشتراک بگذارید و ما بهترین اپلیکیشن سفارشی‌سازی شده‌ای را که همیشه تصور می‌کردید را برای شما دریافت می‌کنیم.