ساخت اپلیکیشن کتاب

طراحی اپلیکیشن کتاب صوتی

مطالعه کتاب یکی از مفیدترین کارهایی است که انسان می‌تواند در طول شباه روز انجام دهد. سبک زندگی امروزی طوری است که انسان در طول شبانه روز تایم پرتی زیادی دارد و این زمان‌ها طوری است که نمی‌توان مشغول مطالعه کتاب شد مانند گیر کردن پشت ترافیک. در این هنگام شما می‌توانید به جای خواندن به گوش دادن کتاب مشغول شوید که به همان اندازه کارایی دارد. پیدا کردن فایل‌های صوتی کتاب‌های مختلف تنها چالش این موضوع است که به راحتی با طراحی اپلیکیشن کتاب صوتی یا با استفاده از نسخه‌های موجود این مشکل رفع می‌شود.

طراحی اپلیکیشن کتاب

اپلیکیشن خود را سفارش دهید

برای دریافت مشاوره و ثبت درخواست طراحی اپلیکیشن مورد نظر خود،با کارشناسان شرکت وب نگاه تماس بگیرید.

ساخت اپلیکیشن کتاب خوانی

 
در حال حاضر به علل مختلف که یک مورد از آن‌ها در پارگراف بالا ذکر شد استقبال از کتب‌های صوتی به شدت در حال افزایش است و شما می‌توانید از این قضیه به عنوان یک فرصت کسب و کاری فوق العاده استفاده کنید. اپلیکیشن‌های کتاب صوتی و متنی مختلفی هم اکنون در این مارکت وجود دارند ولی شما می‌توانید با استفاده از یک ایده خلاقانه و سپردن آن به شرکت نرم افزاری وب نگاه  برای طراحی و پشتیبانی به سود مناسبی برسید.

ویژگی اپلیکیشن کتاب 

اگه پروژه طراحی اپلیکیشن کتاب خود را به شرکت برنامه نویسی ما بسپارید می‌توانید از یک اپلیکیشن کاملا اختصاصی و با طراحی ui , ux حرفه‌ای با سلیقه خودتان برخوردار باشید. همچنین هر فیچری مدنظرتان باشد می‌توانید در اختیار کاربران قرار دهید برای مثال بخشی از کتاب را به صورت رایگان در اختیارشان قرار دهید تا مطالعه کنند و اگر رضایت داشتند آن را خریداری کنند.همچنین می‌توانید این امکان را به کاربر دهید تا فونت و رنگ کتاب را بر اساس دلخواه خود انتخاب کنند. همچنین بخش‌های مهم و مورد علاقه را هایلایت کنند و یا در بخشی سیو کنند.

طراحی اپلیکیشن کتاب صوتی