نرم افزار کنترل انبار شرکت سوپا

نرم افزار کنترل انبار شرکت سوپا

 

شرکت ساخت وسایل پزشکی ایران «سوپا» یکی از نام آورترین کارخانجات ساخت وسایل پزشکی در خاورمیانه  می باشد. این شرکت با پیشینه سال‌ها تحقیق و تلاش به عنوان بزرگترین تولید کننده محصولات یکبار مصرف پزشکی در کشور و خاورمیانه می باشد.

کارخانجات تجهیزات پزشکی سوپا کار خود را با تولید ۱۳ قلم کالای یکبار مصرف پزشکی آغاز کرد و با برخورداری از فن‌آوری پیشرفته، عرضه تولیداتی با کیفیت مطلوب و برابری با استانداردهای جهانی، در زمانی کوتاه توانست کاپ بین المللی مدیریت کیفیت تولید سوئیس و کاپ استاندارد ایران را به دست آورد.

اکنون سوپا سربلند و مفتخر است که با تولید بیش از ۵۰۰ محصول تولید شده از بیش از ۷۳۰۰ قطعه، ارائه سرویس خدمات پس از فروش در سرتاسر کشور و عرضه تولیدات با قیمتی یکسان در دورترین نقاط ایران، بالاترین میزان صرفه جویی ارزی در کارهای مشابه را از آن خود کرده است و نام آورترین کارخانجات ساخت وسایل پزشکی در خاورمیانه محسوب می شود.

شرکت وب نگاه مفتخر است نرم افزار انبار این شرکت را با استفاده از جدیدترین زبان های برنامه نویسی و تکنولوژی‌ها در جهت ثبت اقلام ورودی و خروجی انبار با تعداد بسیار بالا در روز، برنامه نویسی و راه اندازی نماید.