نرم افزار کنترل انبار شرکت سوپا

 

شرکت ساخت وسایل پزشکی ایران «سوپا» یکی از نام آورترین کارخانجات ساخت وسایل پزشکی در خاورمیانه  می باشد. این شرکت با پیشینه سال‌ها تحقیق و تلاش به عنوان بزرگترین تولید کننده محصولات یکبار مصرف پزشکی در کشور و خاورمیانه می باشد.

کارخانجات تجهیزات پزشکی سوپا کار خود را با تولید ۱۳ قلم کالای یکبار مصرف پزشکی آغاز کرد و با برخورداری از فن‌آوری پیشرفته، عرضه تولیداتی با کیفیت مطلوب و برابری با استانداردهای جهانی، در زمانی کوتاه توانست کاپ بین المللی مدیریت کیفیت تولید سوئیس و کاپ استاندارد ایران را به دست آورد.

اکنون سوپا سربلند و مفتخر است که با تولید بیش از ۵۰۰ محصول تولید شده از بیش از ۷۳۰۰ قطعه، ارائه سرویس خدمات پس از فروش در سرتاسر کشور و عرضه تولیدات با قیمتی یکسان در دورترین نقاط ایران، بالاترین میزان صرفه جویی ارزی در کارهای مشابه را از آن خود کرده است و نام آورترین کارخانجات ساخت وسایل پزشکی در خاورمیانه محسوب می شود.

شرکت وب نگاه مفتخر است نرم افزار انبار این شرکت را با استفاده از جدیدترین زبان های برنامه نویسی و تکنولوژی‌ها در جهت ثبت اقلام ورودی و خروجی انبار با تعداد بسیار بالا در روز، برنامه نویسی و راه اندازی نماید.