طراحی اپلیکیشن آموزش نت موسیقی

طراحی اپلیکیشن آموزش انواع موسیقی

موسیقی هنری است که فارغ از ملیت، جنسیت و زبان، افکار و احساسات انسان‌ها را به یکدیگر پیوند می‌دهد. موسیقی قادر به بیان حرف‌هایی است که کلمات از آن‌ عاجز اند. از این رو، این روزها افراد بیشتری تمایل به یادگیری موسیقی و سازهای مختلف دارند و از طرفی، هزینه کلاس‌های موسیقی از توان بسیاری از افراد خارج است و یا برخی به این کلاس‌ها دسترسی ندارند. از این جهت طراحی اپلیکیشن آموزش موسیقی می‌تواند فرصت بسیار خوبی را برای افراد مختلف از هر قشر، فراهم کند تا موسیقی بیاموزند.

طراحی اپ آموزش نت موسیقی

اپلیکیشن خود را سفارش دهید

برای دریافت مشاوره و ثبت درخواست طراحی اپلیکیشن مورد نظر خود، با کارشناسان شرکت وب نگاه تماس بگیرید.

 

موسیقی این روزها عضوی جدانشدنی از زندگی انسان‌ها است و غذای روح افراد در زندگی شلوغ و پراسترس شهری محسوب می‌شود.

۱ . یادگیری موسیقی، برای همه ؛ طراحی اپلیکیشن آموزش موسیقی موجب می‌شود همه افراد با هر سن و سال و از هر قشری بتوانند موسیقی بیاموزند.

۲ . تمرین ذهن و حافظه ؛ موسیقی موجب تقویت حافظه شده و یادگیری آن، مانند تمرینی برای ذهن عمل می‌کند.

۳ . کاهش افسردگی و اضطراب ؛ یادگیری موسیقی می‌تواند افسردگی و اضطراب ناشی از زندگی در کلانشهرها را کاهش دهد.

۴ . مرور و یادگیری عمیق ؛ اپلیکیشن آموزش موسیقی برای افرادی که موسیقی بلند هستند نیز ابزاری برای مرور و یادگیری عمیق‌تر دانسته‌هایشان است.

۵ . صرفه جویی در وقت و هزینه ؛ با استفاده از اپلیکیشن آموزش موسیقی، وقت و پول افراد در رفت و آمد به کلاس‌ها به هدر نمی‌رود.

ساخت اپ آموزش نت موسیقی

مزایای طراحی اپلیکیشن آموزش موسیقی 

طراحی اپلیکیشن آموزش موسیقی مزایای بسیار زیادی با خود به همراه دارد، که انجام این کار را به امری مهم و ضروری بدل می‌کند.

۱ . ترویج فرهنگ هنرمندانه ؛ اپلیکیشن آموزش موسیقی، هنر را آسان‌تر در اختیار مردم قرار داده و از این رو موجب ترویج این فرهنگ و ایجاد دید هنری باز می‌شود.

۲ . دریافت آسان و راحت خدمات آموزشی ؛ افراد می‌توانند در هر سن و سال و هر قشری در خانه یا محل کار خود، خدمات آموزشی موسیقی دریافت کنند.

۳ . امکان انجام تمرین‌های مختلف برای فهم و یادگیری عمیق ؛ اپلیکیشن آموزش موسیقی ابزاری است برای انجام تمرین‌های مختلف و یادگیری عمیق.

۴ . امکان شرکت در کلاس آموزشی آنلاین با اساتید موسیقی ؛ کاربران می‌توانند علاوه بر تمرینات عمومی اپلیکیشن آموزش موسیقی، در کلاس‌های آنلاین اساتید موسیقی نیز شرکت کنند.

۵ . حمایت از موزیسین‌های تازه کار ؛ افرادی که در موسیقی خبره هستند، می‌توانند از طریق اپلیکیشن آموزش موسیقی به کسب و کار خود رونق ببخشند و شناخته شوند.

۶ . صرفه جویی در وقت و هزینه ؛ با استفاده از اپلیکیشن آموزش موسیقی، نیازی به استفاده از وسایل نقلیه، صرف وقت در ترافیک و هزینه برای بنزین یا تاکسی و … برای رفتن به کلاس موسیقی نیست

امکانات اپلیکیشن آموزش موسیقی

اپلیکیشن آموزش موسیقی از امکانات بسیار متنوعی برخوردار است تا روند یادگیری را برای کاربران شیرین‌تر و راحت‌تر کرده و همچنین محیطی امن و راحت برای استادان و شاگردان به وجود بیاورد.

۱ . آزمون تعیین سطح در بدو ورود کاربر به اپلیکیشن ؛ آزمونی برای سنجش سطح دانش کاربر از تئوری موسیقی در ابتدا از او گرفته می‌شود.

۲ . آموزش تئوری و ساختار موسیقی از صفر ؛ امکان یادگیری برای افرادی که هیچ چیز از علم موسیقی نمی‌دانند نیز فراهم است.

۳ . آموزش خلاقانه نت‌های موسیقی ؛ نت‌های موسیقی را می‌توان با بازی و سرگرمی در اپلیکیشن آموزش موسیقی آموخت.

۴ . بخش سازشناسی ؛ امکان شناخت و کسب اطلاعات در مورد سازهای مختلف برای کاربران فراهم است.

۵ . یادگیری تخصصی سازهای مختلف ؛ ساز تخصصی کاربر هر چیزی که باشد، تمرین‌هایی برای یادگیری پایه‌ای آن ساز در اپلیکیشن وجود دارد.

۶ . کلاس‌های آنلاین خصوصی با مربیان ؛ کاربران می‌توانند برای یادگیری سازها با مربیان متنوعی کلاس آنلاین خصوصی شرکت کنند.

۷ . بخش رزومه مربیان ؛ بخشی در اپلیکیشن به معرفی و ارائه رزومه مربیان اختصاص داده می‌شود.

۸ . بخش پرسش و پاسخ ؛ بخشی برای کاربران وجود دارد تا سوالات خود را در مورد موسیقی بپرسند و از اساتید و یا کاربران دیگر پاسخ بگیرند.

۹ . تمرین‌های روزانه ؛ اپلیکیشن آموزش موسیقی تمرین‌های روزانه برای کاربران تدارک دیده تا به طور مداوم، دانسته‌های خود را مرور و تقویت کنند.

۱۰ . آزمون‌هایی در آخر هر دوره ؛ در آخر هر دوره آموزشی از کاربران آزمونی گرفته می‌شود تا طبق دانش حال حاضر آن‌ها، تمرین‌های بعدی ارتقاء پیدا کند.

۱۱ . بانک نت‌ها و آکوردهای موسیقی ؛ نت‌ها و آکوردهای آهنگ‌های مختلف در اپلیکیشن آموزش موسیقی در یک بخش جداگانه ذخیره شده‌اند و کاربران با سرچ نام آهنگ می‌توانند به آن‌ها دست پیدا کنند.

۱۲ . پیگیری تمرین‌ها ؛ اپلیکیشن آموزش موسیقی تمرین‌های کاربران را پیگیری کرده و زمان تمرین را به آن‌ها یادآوری می‌کند.

۱۳ . بخش زندگی نامه موزیسین‌ها ؛ زندگی نامه موزیسین‌ها، از آهنگ‌سازهای کلاسیک گرفته، تا خواننده‌ها و آهنگ‌سازهای معاصر سبک‌های مختلف موسیقی از هر ملیتی، در اپلیکیشن آموزش موسیقی جمع آوری شده تا کاربر بیشتر با تاریخچه موسیقی و سیر و تحول آن آشنا شود.

ویژگی‌های اپلیکیشن آموزش موسیقی 

ویژگی‌هایی که اپلیکیشن آموزش موسیقی را به محیطی جذاب‌تر و راحت‌تر برای کاربران تبدیل می‌کنند، به شرح زیر هستند :

۱ . طراحی گرافیک زیبا و خلاقانه ؛ محیط اپلیکیشن باید طراحی گرافیک جذابی داشته باشد تا همواره کاربران را به یادگیری تشویق کند.

۲ . استفاده از بازی و سرگرمی برای یادگیری ؛ یادگیری موسیقی باید همراه با هیجان و لذت صورت بگیرد، در نتیجه اپلیکیشن آموزش موسیقی از بازی و سرگرمی برای طراحی تمرین‌ها و کورس‌های آموزشی استفاده می‌کند.

۳ . پرداخت آنلاین درون برنامه ؛ امنیت مالی کاربران با پرداخت آنلاین درون برنامه تامین می‌شود.

۴ . استفاده از رنگ‌هایی متناسب با هر قطعه در حال آموزش ؛ صفحه تمرین نواختن هر قطعه باید با رنگ‌های مزین شده باشد که حس و حال قطعه موسیقی را به کاربر القا کند.

۵ . جمله‌هایی از موزیسین‌های بزرگ ؛ این جمله‌ها در صفحه اصلی برنامه نوشته شده و به صورت روزانه، عوض می‌شوند تا کاربر با دیدگاه موزیسین‌های بزرگ در طول تاریخ آشنا شود.


طراحی اپلیکیشن آموزش موسیقی موضوع پر اهمیتی است که انجام صحیح آن می‌تواند بسیاری از افراد را به علایق خود نزدیک‌تر کرده و کار را برایشان راحت‌تر کند. همچین امر مهمی، باید به دست افراد کاربلد سپرده شود، تا پروژه خوبی از آن خارج شود. شرکت نرم افزاری وب نگاه همواره آماده خدمت رسانی به شما عزیزان است. برای کسب اطلاعات بیشتر، اطلاع از نرخ قیمت‌ها و بازدید از نمونه کارها می‌توانید به وب سایت وب نگاه مراجعه کنید.

طراحی اپ آموزش نت موسیقی