هزینه های بازاریابی اپلیکیشن موبایل

طراحی اپلیکیشن موبایل

بودجه بازاریابی اپلیکیشن 

وقتی نوبت به طراحی اپلیکیشن موبایل می‌رسد، هزینه‌های زیادی وجود دارد که باید در نظر داشته باشید. بسیاری از این هزینه ها فراتر از خود توسعه اپلیکیشن است.

اگر بودجه‌ای را به استراتژی بازاریابی خود اختصاص ندهید، هیچ کس از وجود اپلیکیشن شما خبر نخواهد داشت. این بدیهی است که یک مشکل بزرگ است.

این راهنما حاوی همه چیزهایی است که باید در مورد هزینه‌های بازاریابی برای برنامه‌های تلفن همراه بدانید. چه یک توسعه‌دهنده برنامه باشید، چه فروشنده برچسب سفید، یا راه‌اندازی برنامه‌ای به عنوان توسعه کسب‌وکارتان، یا ایجاد یک برنامه کاملاً جدید از ابتدا، ما شما را تحت پوشش قرار می‌دهیم.

هزینه بازاریابی یک اپلیکیشن چقدر است؟

این یکی از رایج‌ترین سوالاتی است که تیم فروش ما هنگام مشاوره با مشتریان جدید دریافت می‌کند. اما متأسفانه، واقعاً هیچ مبلغ واحد دلاری وجود ندارد که پاسخ قابل قبولی باشد.

برخی از بازاریاب‌های اپلیکیشن فقط می‌توانند 1000 یا 5000 برای تبلیغ برنامه خرج کنند. دیگران ده‌ها میلیون خرج می‌کنند. هر کس دیگری تمایل دارد جایی در میانه این دو افراطی سقوط کند.

یک چیز قطعی است – خرج کردن پول بیشتر برای بازاریابی اپلیکیشن همیشه بهتر نیست. شما نمی‌توانید فقط برای کمپین‌های بازاریابی پول بریزید و انتظار داشته باشید که نتایج استثنایی ببینید. تا زمانی که استراتژی‌های شما مؤثر باشد، می‌توانید از یک استراتژی بازاریابی مقرون‌به‌صرفه برای اپلیکیشن موبایل خود خلاص شوید.

در پایان روز، باید روی هزینه هر نصب خود که بیشتر به عنوان CPI شناخته می‌شود، تمرکز کنید. این معیار کلیدی بازاریابی اپلیکیشن به شما کمک می‌کند تا اندازه‌گیری کنید که هر نصب دقیقا چقدر برای شما هزینه دارد
ردیابی این KPI شما را مجبور می‌کند که در مورد هزینه‌های بازاریابی خود هوشمند باشید و به شما کمک می‌کند تشخیص دهید که آیا کمپین‌های خاصی کار می‌کنند یا خیر.

شرکت برنامه نویسی وب نگاه  در توسعه و طراحی اپلیکیشن موبایل iOS و اندروید تجربه دارد. بنابراین، اگر به دنبال طراحی اپلیکیشن موبایلی هستید که به کسب درآمد کمک می کند، با ایده اپلیکیشن خود با ما تماس بگیرید. دریافت مشاوره رایگان از کارشناسان ما را از دست ندهید.

09339017809

چرا تعیین بودجه بازاریابی اپلیکیشن بسیار مهم است؟

تنظیم بودجه بازاریابی مناسب برای بازاریابان اپلیکیشن بسیار مهم است. اگر اولین بار است که این فرآیند را انجام می دهید، ممکن است از خود بپرسید که چرا.

آیا این واقعا ضروری است؟ اگر با سرمایه زیادی کار نمی کنید چه؟

صرف نظر از موقعیت خود، همیشه باید بودجه بازاریابی ایجاد کنید.

تنظیم بودجه برای برنامه به شما کمک می کند بودجه را به درستی تخصیص دهید. در غیر این صورت، ممکن است بودجه زیادی را برای یک کمپین یا استراتژی خاص صرف کنید تا متوجه شوید که کارساز نیست. اما با تنظیم بودجه و تخصیص بودجه برای هر کمپین، می‌توانید تنظیمات را انجام دهید و استراتژی خود را بر اساس آنچه که بازگشت سرمایه مثبت به همراه دارد تغییر دهید.

بودجه های بازاریابی همچنین شما را در مسیر مدیریت اهدافتان نگه می دارد. به ازای هر 100 یا 1000 که برای بازاریابی خرج می شود، انتظار دارید چند نصب نصب شود؟ در سه ماه آینده انتظار چند کاربر اپلیکیشن را دارید؟ سال بعد چطور؟

بودجه همچنین به برنامه ریزی بلندمدت کمک می کند، به همین دلیل است که شما باید یک ASAP ایجاد کنید. ابتدا، شما باید کل هزینه برنامه – از جمله توسعه و نگهداری را ارزیابی کنید. سپس بخشی از آن بودجه را به طور خاص برای بازاریابی اختصاص دهید.

طراحی اپلیکیشن

 

چه زمانی بودجه بیشتری برای سرمایه گذاری در بازاریابی اپلیکیشن خواهید داشت؟

بسیاری از کارشناسان توصیه می کنند 12 تا 20 درصد از درآمد ناخالص خود را صرف بازاریابی کنید. همانطور که برنامه شما قوی تر می شود، می توانید این درصد را به 6-12٪ کاهش دهید.
اگر برنامه شما هنوز در مراحل قبل از درآمد باشد، بدیهی است که کمی چالش برانگیزتر است. اگر در این دسته قرار می گیرید، توصیه می کنم یک مبلغ ثابت دلاری را کنار بگذارید که به طور خاص برای هزینه های بازاریابی شما باشد.

بودجه ای تنظیم کنید که بتوانید در طول زمان با آن کار کنید. زمانی که این کار را انجام می دهید، حداقل به 12-18 ماه آینده نگاه کنید.

مسئولیت مالی عمومی یکی دیگر از جنبه های مهم تنظیم بودجه بازاریابی اپلیکیشن است. در هر بخش از تجارت، خرج کردن بدون برنامه مشخص، دستور العملی برای فاجعه است. بنابراین به نفع شماست که از همان روز اول این عادات مالی سالم را بسازید، زیرا آنها برای چرخه زندگی کامل اپلیکیشن موبایل همراه شما خواهند بود.
چگونه یک بودجه بازاریابی اپلیکیشن موبایل ایجاد کنیم

قبل از اینکه به جزئیات بودجه برنامه شما بپردازیم، اجازه دهید به سرعت مراحل مورد نیاز برای ایجاد بودجه خود را از ابتدا طی کنیم.

مرحله شماره 1 – قیف بازاریابی خود را ارزیابی کنید

اولین کاری که باید انجام دهید این است که به قیف بازاریابی خود نگاه کنید. این به کل سفر کاربر قبل از نصب برنامه تلفن همراه شما اشاره دارد. اگر قبلاً به طور رسمی کاربرانی را که از قیف بازاریابی عبور می‌کنند ردیابی نکرده‌اید، همچنان مهم است که فرآیند را ارزیابی کنید و ببینید این سفر چگونه است.

از نظر بازاریابی اپلیکیشن، مرحله آگاهی زمانی اتفاق می افتد که یک کاربر بالقوه برای اولین بار متوجه وجود اپلیکیشن شما شود. آنها در نهایت به دریافت یک برنامه یا ابزار مشابه در دسته شما فکر می کنند تا مشکلی را حل کند یا نیازی را برطرف کند – این مرحله علاقه است.

وقتی به مرحله مورد نظر قیف رسیدند، شروع به گرایش به یک گزینه یا نام تجاری خاص کردند.

مرحله عمل زمانی است که آنها در نهایت تصمیم می گیرند برنامه را دانلود کرده و آن را روی دستگاه های تلفن همراه خود نصب کنند.

چرا این برای اهداف بازاریابی اپلیکیشن مهم است؟

قیف بازاریابی شما تصویر واضحی از سفری که مردم از آگاهی به عمل طی می کنند به شما نشان می دهد. خواهید آموخت که کدام کانال ها افراد را از طریق قیف منتقل می کنند و بهترین نتایج را به همراه دارند. سپس می توانید بر اساس یافته های خود بودجه را تخصیص دهید.

محرکی که کاربر را از تمایل به دانلود خارج کرد چه بود؟ کاربران از طریق قیف کجا نشت می کنند؟ اینها مناطقی هستند که شما می خواهید اولویت بندی کنید.

مرحله 2 – اهداف خود را مشخص کنید

بسیاری از ما تصور می کنیم که نصب اپلیکیشن هدف هر کمپین بازاریابی است. در حالی که این در بسیاری از موارد درست است، این تنها هدفی نیست که باید روی آن تمرکز کنید.

به عنوان مثال، برخی از برنامه های تلفن همراه می خواهند کاربران را برای اشتراک ماهانه یا سالانه ثبت نام کنند. برخی دیگر می‌خواهند این برنامه توسعه دهنده یک سایت تجارت الکترونیک باشد و باعث خرید کالاهای فیزیکی شود.

هر دوی این سناریوها دارای استراتژی های بازاریابی بسیار متفاوتی خواهند بود و بنابراین اولویت های بودجه متفاوتی خواهند داشت.

هنگام تعیین اهداف بازاریابی اپلیکیشن خود، به نفع شماست که اهداف SMART را تعیین کنید.

این شما را مجبور می کند که فراتر از «ما می خواهیم مردم برنامه ما را دانلود کنند» نگاه کنید، که شما را برای موفقیت طولانی مدت آماده می کند.

مرحله شماره 3 – برای سایر هزینه های عملیاتی حساب کنید

همانطور که قبلا ذکر شد، بازاریابی تنها بخشی از تصویر بزرگ است. شما هنوز یک برنامه کامل برای توسعه و نگهداری پس از راه اندازی دارید.

این عملیات هزینه دارد.

شما باید در مورد پرداخت به توسعه‌دهندگان، هزینه طراحی اپلیکیشن، سرورها، خدمات شهری، اشتراک‌ها و سایر هزینه‌های مرتبط با توسعه اپلیکیشن فکر کنید. آیا برای کسب و کار خود دفتر یا فضای فیزیکی اجاره می کنید؟ آیا برای نگهداری وب سایت یا تولید محتوا باید به کسی پول پرداخت کنید؟

برخی از شما حتی ممکن است یک آژانس بازاریابی اپلیکیشن را استخدام کنید تا در اینجا به شما کمک کند، که این هزینه اضافی دیگری است که باید در نظر بگیرید.

هزینه های عملیاتی هر کس کمی متفاوت به نظر می رسد. اما درک این نکته برای شما مهم است که تمام پول حساب بانکی شما را نمی توان به بازاریابی اختصاص داد. هزینه های دیگری نیز وجود دارد که باید در نظر داشت.

مرحله چهارم – سودآورترین کانال های بازاریابی خود را شناسایی کنید

کدام پلتفرم ها یا کمپین ها در آن پلتفرم های خاص بهترین نتایج را به همراه دارند؟

این کانال ها چگونه به اهداف تعریف شده قبلی شما می پردازند؟

در ابتدا باید استراتژی ها و کانال های بازاریابی متفاوتی را تجربه کنید. اما در نهایت، شما می خواهید آنهایی که سودآور نیستند را از بین ببرید. می توانید با تبلیغات ایمیلی، تبلیغات جستجو یا تبلیغات پولی رسانه های اجتماعی شروع کنید. سپس می‌توانید به استراتژی‌های بلندمدت، مانند جستجوی ارگانیک از طریق ایجاد محتوا بپردازید.

در این کانال‌های بازاریابی سودآور، می‌خواهید تغییرات کوچک کمپین‌ها را نیز آزمایش کنید. برای مثال، می‌توانید تست‌های A/B را روی تبلیغات جستجو، تبلیغات ایمیلی یا صفحات فرود برنامه اجرا کنید.

با کوچک نگه داشتن تست های خود شروع کنید و کل بودجه بازاریابی خود را در ابتدا تمام نکنید. شما می خواهید مطمئن شوید که مقدار زیادی بودجه برای شما باقی مانده است تا در کمپین هایی که بهترین نتایج را ایجاد می کنند استفاده کنید.

در اینجا یک مثال ساده برای توضیح منظور من است. فرض کنید در 12 ماه آینده 24000 دلار به بازاریابی اپلیکیشن اختصاص داده اید.

به جای توزیع حتی 2000 دلار در ماه برای کل سال، می توانید در سه ماه اول کمتر شروع کنید تا سودآورترین کانال های خود را شناسایی کنید. برای ساده نگه داشتن اعداد، فرض کنید تصمیم دارید 1000 دلار در ماه برای سه ماه بین چهار کمپین هزینه کنید. این مبلغ به 250 دلار در ماه برای هر کمپین تبلیغاتی پرداخت می شود.

بر اساس نتایج این سه ماه، ممکن است بدانید که دو کمپین از چهار کمپین شما بی فایده بوده است. سپس می‌توانید آن‌ها را حذف کنید و 21000 دلار باقیمانده را بین دو کمپین سودآور خود برای 9 ماه آینده تقسیم کنید.

مرحله 5 – بودجه بازاریابی خود را با سایر KPIهای برنامه موبایل مقایسه کنید

کمپین های بازاریابی شما در خلاء زندگی نمی کنند. بنابراین جدای از نتایج و معیارهایی که مستقیماً از هر کمپین به دست می‌آیند، باید به سایر KPIها نیز نگاه کنید که داستان کامل را به شما می‌گویند.

این همچنین به شما کمک می کند تا ناهنجاری ها یا رویدادهایی را پیدا کنید که می توانند به عملکرد هدف شما کمک کنند.

این پست را در مورد برترین KPIها و معیارهایی که باید ردیابی کنید، بررسی کنید. همه اینها زمانی که بتوانید معیارهایی را که می تواند بر برنامه های بازاریابی شما تأثیر می گذارد محدود کنید، بسیار منطقی تر خواهد بود.

اجزای بودجه بازاریابی اپلیکیشن موبایل

هزینه بازاریابی یک اپلیکیشن چقدر است؟ هزینه بازاریابی اپلیکیشن شما به جایی که می خواهید پول خود را خرج کنید بستگی دارد. برای کمک به شما در درک این موضوع، من برخی از مقوله‌های کلیدی را که باید در نظر بگیرید، محدود کرده‌ام.
تحقیقات بازار

بسیاری از بازاریابی برنامه های تلفن همراه در مرحله قبل از راه اندازی شروع می شود. مسلماً مهمترین مؤلفه بازاریابی قبل از راه اندازی، تحقیقات بازار است.

این مانند تلاش برای تشخیص اینکه آیا کاربران بالقوه فکر می کنند به برنامه شما نیاز دارد یا خیر، نیست. این بخشی از فرآیند توسعه اپلیکیشن است. در این مورد، تحقیقات بازار شامل ارزیابی قیف بازاریابی و کانال‌های آنلاین ترجیحی است که می‌توانید به کاربران بالقوه برنامه دسترسی پیدا کنید.

در اینجا یک مثال اساسی و واضح برای نشان دادن منظور من از این وجود دارد. فرض کنید یک برنامه سلامتی دارید که برای کمک به افراد بالای 55 سال در کاهش وزن طراحی شده است. احتمالاً قرار نیست اپلیکیشن خود را روی پلتفرم هایی مانند اسنپ چت بازاریابی کنید.

در عوض، باید کانال‌های آنلاین، وب‌سایت‌ها، انجمن‌ها یا مکان‌هایی را در وب پیدا کنید که مخاطبان مورد نظر شما در آنجا حضور دارند. این فرآیند در بخش تحقیقات بازار شما قرار می گیرد.

تست بتا

آزمایش بتا یک جنبه اغلب نادیده گرفته شده در بازاریابی اپلیکیشن است. اما برای موفقیت بلندمدت برنامه شما و عملکرد آن بسیار مهم است.

می‌خواهید ببینید که کاربران واقعی اپلیکیشن چه احساسی نسبت به اپلیکیشن iOS و اپلیکیشن اندروید شما دارند، وقتی واقعا از آن استفاده می‌کنند.

پلتفرم هایی مانند User Testing آزمایش اپلیکیشن های موبایل را برای بازاریابان آسان می کند.

این هزینه بازاریابی به تعداد کاربرانی که می خواهید برنامه خود را آزمایش کنید بستگی دارد. همچنین به پلتفرمی که استفاده می کنید و مدت زمانی که می خواهید این آزمایش ادامه داشته باشد بستگی دارد.
هزینه های دارایی های ارتقاء برنامه

مهم نیست که چه نوع اپلیکیشنی دارید، باید دارایی های بازاریابی اپلیکیشن دیجیتال را ایجاد کنید. تصاویری که برای کمپین های بازاریابی شما استفاده می شود در این دسته قرار می گیرند.

به عنوان مثال، چه کسی قرار است تصاویر سفارشی را برای صفحه فرود برنامه شما ایجاد کند؟ چگونه می خواهید ویدیوهای تبلیغاتی برای یوتیوب یا فیس بوک ایجاد کنید؟

در مورد منابع بصری و بازاریابی برای صفحه فروشگاه برنامه شما چطور؟

مگر اینکه شما یک طراح و سازنده محتوا باشید، همه این چیزها هزینه دارد. قیمت‌های دقیق بسته به چیزی که دریافت می‌کنید و افرادی که استخدام می‌کنید متفاوت خواهد بود. اگر یک کسب و کار موجود دارید، ممکن است در حال حاضر یک تیم داخلی داشته باشید که به این دارایی های دیجیتال اختصاص داده شده است. اما همچنان باید برای زمانی که این افراد برای ایجاد دارایی‌های دیجیتالی برای اپلیکیشن نیاز دارند، بودجه اختصاص دهید. فراموش نکنید که این هزینه ها را در بودجه بازاریابی خود لحاظ کنید.

بازاریابی ویروسی

مفهوم “ویروسی شدن” می تواند یک روش واقعا مقرون به صرفه برای جلب توجه به برنامه شما باشد. این همیشه آسان یا تضمینی نیست که اتفاق بیفتد. اما زمانی که این کار انجام شود، بازاریابی ویروسی هزینه دارد.

طبق تعریف، این معمولاً مبلغ دلاری به آن متصل نمی شود. با این حال، باید در مورد هزینه های مرتبط با کمپین هایی که پتانسیل ویروسی شدن را دارند فکر کنید.

فرض کنید یک ویدیوی تبلیغاتی هیجان انگیز ایجاد می کنید که این فرصت را دارد که هزاران نفر در وب به اشتراک بگذارند. چگونه می خواهید آن ویدیو را ایجاد کنید؟ آیا قصد دارید برای تبلیغات هزینه کنید تا آن را در مقابل چشمان بیشتری قرار دهید تا شانس اشتراک گذاری آن را افزایش دهید؟

بازاریابی از طریق رسانه های اجتماعی

حضور شما در کانال های رسانه های اجتماعی یکی از بخش های کلیدی بازاریابی اپلیکیشن است. در حالی که ایجاد حساب های رسانه های اجتماعی رایگان است، فعال نگه داشتن آن حساب ها در نهایت هزینه ای برای شما خواهد داشت.

حتی اگر بودجه‌ای ندارید و قصد ندارید برای تبلیغات رسانه‌های اجتماعی پول خرج کنید. شخصی باید مسئول نوشتن پست، به اشتراک گذاری محتوا، تعامل با مخاطبان شما و پاسخ دادن به پیام ها باشد.

ممکن است در همان ابتدا بتوانید به تنهایی با این مسائل کنار بیایید. اما این یک برنامه مقیاس پذیر برای بلندمدت نیست. بنابراین در نهایت باید به شخصی برای مدیریت پروفایل های رسانه های اجتماعی خود پول پرداخت کنید.

Push Notifications

هدف قرار دادن کاربران تلفن همراه با یک اعلان فشار پس از دانلود برنامه شما، یکی از استراتژی های بازاریابی مورد علاقه من است. این یک راه عالی برای خریدهای درون برنامه ای یا سایر اقدامات مرتبط با هدف شما است.

اما بسته به اینکه برنامه خود را چگونه ساخته اید، ممکن است برای تسهیل این پیام ها نیاز به پرداخت هزینه خدمات پوش نوتیفیکیشن داشته باشید. پلتفرم‌های اعلان‌های فشاری هزینه‌ای دارند که باید در بودجه شما لحاظ شود.

این بخش مهمی از استراتژی بازاریابی شما است زیرا هدف آن دسترسی به کاربران فعلی است. بنابراین، در مقایسه با هدف قرار دادن کاربران فهیمی که هنوز برنامه را دانلود نکرده اند، شانس بسیار بیشتری برای جذب این افراد دارید.
انواع مختلف اعلان‌های فشاری می‌توانند بر هزینه‌های شما نیز تأثیر بگذارند. به عنوان مثال، ارسال یک اعلان فشار عمومی به همه کاربران شما خوب است، اما ارسال یک اعلان فشار بر اساس موقعیت مکانی آنها باعث باز شدن و تبدیل بیشتر می شود.

برای دومی، شما به راهی برای ردیابی موقعیت مکانی کاربر خود و ارسال پیام های فشار جغرافیایی بر اساس آن مکان نیاز دارید. این نوع خدمات احتمالاً برای شما هزینه اضافی خواهد داشت.

اینفلوئنسر مارکتینگ

این یک استراتژی بازاریابی است که در سال های اخیر محبوبیت زیادی پیدا کرده است. می‌توانید به اینفلوئنسرها در رسانه‌های اجتماعی پرداخت کنید تا اپلیکیشن خود را با استفاده از پلتفرم خود بازاریابی کنند.

این می تواند چیزی به سادگی یک پست اینستاگرام یا یک تبلیغ لایو فیس بوک باشد که برنامه شما را مشخص می کند. شما می توانید از این به عنوان یک استراتژی یکبار مصرف استفاده کنید یا با اینفلوئنسرهای مختلف روابط مستمر ایجاد کنید.

اگر در یافتن اینفلوئنسرهای مناسب متناسب با موقعیت و بودجه خود مشکل دارید، همیشه می توانید از یک آژانس روابط عمومی کمک بگیرید. اما فقط توجه داشته باشید که علاوه بر هزینه‌های بازاریابی تأثیرگذار، باید هزینه‌های توسعه روابط عمومی اپلیکیشن را نیز در بودجه شما لحاظ کرد.

سایت اینترنتی

شما باید یک حضور آنلاین و یک وب سایت تبلیغاتی برای برنامه خود داشته باشید.

اگر قبلاً یک کسب و کار دارید و در حال ایجاد یک برنامه به عنوان افزونه کسب و کار خود هستید، این باید نسبتاً ساده باشد. من فرض می‌کنم که کسب‌وکار شما قبلاً یک وب‌سایت دارد، بنابراین برای تبلیغ برنامه خود فقط باید یک صفحه فرود اختصاصی در سایت خود داشته باشید.

برای برنامه‌های جدیدی که به‌عنوان یک کسب‌وکار کاملاً جدید راه‌اندازی می‌شوند، فقط می‌توانید از یک سازنده وب‌سایت آنلاین مانند Wix یا Squarespace برای شروع در اینجا استفاده کنید. سایت را در اسرع وقت ایجاد کنید تا شروع به ایجاد تبلیغات برای برنامه خود کنید، حتی زمانی که در مراحل پیش از راه اندازی هستید.

بهینه سازی فروشگاه App (ASO)

دریافت دانلودهای ارگانیک از برنامه خود در فروشگاه های برنامه مستلزم سرمایه گذاری مقداری پول در ASO است. هنگامی که شخصی در فروشگاه Google Play یا App Store اپل برای یک کلمه کلیدی مرتبط جستجو می کند، این به شما کمک می کند تا از سایر گزینه های موجود در دسته برنامه خود متمایز شوید.

برای شما مهم است که درک کنید که استراتژی ASO شما برای برنامه Android شما در مقابل برنامه iPhone شما کمی متفاوت به نظر می رسد.

به این دلیل که هر پلتفرم دارای یک الگوریتم و فرمول کمی متفاوت است که برای رتبه بندی برنامه ها استفاده می شود.

راهنمای کامل ما را برای بهینه سازی فروشگاه برنامه برای اطلاعات بیشتر در مورد این استراتژی بازاریابی مهم بررسی کنید.

نظرات نهایی در مورد هزینه های بازاریابی اپلیکیشن

قبل از راه اندازی یک کمپین بازاریابی اپلیکیشن، باید زمان بگذارید و برای هزینه‌های بازاریابی اپلیکیشن خود برنامه ریزی کنید.

ایجاد بودجه واقعاً تنها راه موفقیت با استراتژی بازاریابی اپلیکیشن با تصویر بزرگ است. در غیر این صورت، احتمالاً زمان و پول زیادی را برای کمپین هایی که شما را به جایی نمی برند تلف خواهید کرد.

حتی بدتر از آن، می‌توانید برای بازاریابی که واقعاً برای توسعه، آزمایش یا نگهداری برنامه‌ها استفاده می‌شد، پول هدر دهید.

امیدوارم این راهنما را با هزینه های بازاریابی اپلیکیشن خود مفید و ظاهر خوبی یافته باشید!

Webnegahcompanyمشاهده نوشته ها

وب نگاه با بیش از 20 سال فعالیت در حوزه برنامه نویسی و طراحی اپلیکیشن سعی دارد با نوشتن مقالات جذاب شما را بیشتر با این حوزه آشنا کند

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!