شرکت طراحی اپلیکیشن موبایل

شرکت طراحی اپ موبایل ( application development company ) 

امروزه با توجه به گسترش حوزه دیجیتال در سراسر جهان، برای هر موضوعی می‌توان با جستجو در فضای مجازی در کمترین زمان ممکن، به نتایج مطلوبی دست یافت.

به جرئت می‌توان گفت یکی از کاربردی‌ترین ابزارهای در دسترس برای دست‌یابی به هر هدفی، اپلیکیشن‌ها هستند. کاربران با استفاده از یک اپلیکیشن می‌توانند در زمینه‌هایی نظیر گردشگری، انواع کسب و کار، موضوعات فرهنگی و هنری، بازی و سرگرمی و… به فعالیت بپردازند. اپلیکیشن‌ها حتی می‌توانند مشکلات و مسائل روزمره شما را رفع کنند یا زمینه ارتباط و تعامل شما با دیگران را فراهم نمایند. طبق داده‌ها در سال ۲۰۲۰ تعداد اپلیکیشن‌های دانلودشده در جهان تا ۲۵۸ میلیارد نیز رسیده است.

یکی از نکات مهم در رابطه با این موضوع، شرکت طراحی اپلیکیشن است. شرکتی که ایده‌پردازی و طراحی اپلیکیشن را بر عهده می‌گیرد، در صورت برخوردار بودن از تیم مجرب و متخصص و همچنین داشتن مهارت، تجربه و اطلاعات کافی در مورد اوضاع روز دنیا و عوامل تاثیرگذار در کیفیت و موفقیت یک اپلیکیشن، قادر است در نهایت یک اپلیکیشن کاربردی، مفید و موفق طراحی کند و در اختیار متقاضیان قرار دهد. در ادامه اطلاعاتی راجع به شرکت طراحی اپلیکیشن را به شما عزیزان ارائه خواهیم داد.

شرکت طراحی اپلیکیشن

اپلیکیشن خود را سفارش دهید

برای دریافت مشاوره و ثبت درخواست طراحی اپلیکیشن مورد نظر خود، با کارشناسان شرکت وب نگاه تماس بگیرید.

چه کارهایی را می‌توانیم به یک شرکت طراحی اپلیکیشن بسپاریم؟

 1. انواع اپلیکیشن‌های فروشگاهی: شرکت طراحی اپلیکیشن می‌تواند یک شعبه‌ی نامحدود از لحاظ زمانی و مکانی برای کسب و کار شما به ارمغان بیاورد و اموری نظر سفارش‌گیری، تبلیغ، ارتباط با مشتری، پرداخت درون‌برنامه‌ای و اطلاع‌رسانی را برای صاحبان مشاغل آسان‌تر کند.
 1. اپلیکیشن‌های شرکتی: با سفارش سفارش یک اپلیکیشن شرکتی به شرکت طراحی اپلیکیشن، امکان کنترل سنسورها و دوربین‌ها، هماهنگی‌های اداری، به‌روزرسانی اطلاعات و ارتباط مستقیم و آسان با ارباب رجوع برای شما مهیا می‌گردد و سودآوری شرکت شما افزایش خواهد یافت.
 1. اپلیکیشن‌های رسانه اجتماعی: شرکت طراحی اپلیکیشن می‌تواند یک شبکه اجتماعی جدید بسازد که قابلیت چت کردن و ایجاد گروه و کانال، به اشتراک گذاشتن فایل‌ها و اطلاعات و… را داشته باشد و مخاطب را سرگرم کند و نیازهای او را برطرف سازد.
 1. اپلیکیشن‌های آموزشی: شرکت طراحی اپلیکیشن قادر است با طراحی یک پلتفرم آموزشی همراه با جذابیت‌های بصری، آموزش توام با بازی و سرگرمی، آموزش از راه دور، امکان برخورداری از تدریس‌های بهترین مدرسان کشور و دسترسی آسان و سریع به انواع جزوات و کتب درسی و آموزشی و نمونه سوال‌های متنوع، به پیشرفت درسی دانش‌آموزان، دانشجویان و حتی هنرجویان کمک شایانی کند. 
 1. اپلیکیشن‌های خبری: شرکت طراحی اپلیکیشن با ایجاد یک برنامه فراگیر که دائم در حال به‌روزرسانی است، امکان اطلاع‌رسانی همگانی اخبار ایران و جهان را به صورت یکپارچه برای تمام کاربران فضای مجازی ایجاد می‌کند.

همچنین انواع دیگری از اپلیکیشن هستند که یک شرکت طراحی اپلیکیشن می‌تواند با ساخت آن‌ها، به رفاه کاربران کمک کند.

 

بهترین شرکت ساخت اپ موبایل

روند کار یک شرکت طراحی اپلیکیشن

قدم اول: شناخت مخاطب

یک شرکت ساخت اپلیکیشن همیشه در نظر دارد که هدف مخاطبان از استفاده از اپلیکیشن چه می‌تواند باشد و با توجه به آن، امکانات و تنظیمات اپلیکیشن موردنظر را طراحی می‌کند.

قدم دوم: ساختن یک محصول بی‌همتا

یک شرکت طراحی ساخت اپلیکیشن باید همیشه در صدد ساخت محصولی باشد که رقیبانش تا به حال مشابه آن را نساخته باشند. برای ساخت یک اپلیکیشن موفق، شرکت طراحی اپلیکیشن باید به سراغ پاسخ به مسائلی باشد که راه حلی برای آن‌ها مطرح نشده باشد؛ در غیر این صورت آمار کاربران آن کاهش می‌یابد زیرا برخی افراد ممکن است از اپلیکیشن‌های مشابه برای حل کردن مشکل و نیاز خود استفاده کنند.

قدم سوم: طراحی اپلیکیشن و ویژگی‌های جانبی آن

شرکت طراحی اپلیکیشن با تیم برنامه‌نویسی و پردازش خود، به پرورش ایده‌های نو و ساختن اپلیکیشن مورد نظر بر اساس آن‌ها می‌پردازد. طی این روند، تیم شرکت طراحی اپلیکیشن مشغول به طراحی برنامه به نحو احسن می‌شوند و تا حد امکان ویژگی‌های نو، خاص و منحصربه‌فرد و زیبایی‌های ظاهری و بصری و آسانی استفاده در آن ایجاد می‌کنند و با پردازش قوی و نوین، سازگاری آن با انواع سیستم عامل و سرعت و کیفیت اپلیکیشن  و همچنین موفقیت و آمار بالای استفاده از آن را تضمین می‌کنند.

قدم چهارم: تست اپلیکیشن

تیم شرکت طراحی اپلیکیشن پس از اتمام طراحی، به تست تمام ویژگی‌ها و کارکردهای اپلیکیشن می‌پردازند تا از کیفیت آن اطمینان حاصل کنند.

قدم پنجم: به‌روزرسانی، توسعه و تبلیغ اپلیکیشن:

شرکت طراحی اپلیکیشن می‌تواند در آپدیت‌های جدید، امکانات برنامه را بهبود بخشد و همچنین از طریق ترفندهای خاصی، آن را به کاربران معرفی و استفاده از آن را افزایش و گسترش بخشد. این مرحله بعد از طراحی اپلیکیشن موبایل است و در واقع در فازهای بعدی قرار دارد.

 

انواع اپلیکیشن‌های طراحی شده توسط شرکت طراحی اپلیکیشن

 1. آنلاین و آفلاین:

شرکت طراحی اپلیکیشن می‌تواند با توجه به سفارش متقاضیان، اپلیکیشن‌ها را به صورت آنلاین و یا آفلاین طراحی کند. البته در اکثر موارد که اپلیکیشن مربوط به کسب و کارهای اینترنتی یا اطلاع‌رسانی برخط می‌شود، اپلیکیشن‌های طراحی‌شده توسط شرکت طراحی اپلیکیشن آنلاین می‌باشند.

 1. اندروید و ios:

شما می‌توانید اپلیکیشنی که نیاز دارید را در قالب اندروید و یا ios سفارش دهید تا شرکت طراحی اپلیکیشن آن را بسازد. معمولا اپلیکیشن‌های شرکتی یا فروشگاهی هم با فرمت اندروید و هم با فرمت ios توسط شرکت طراحی اپلیکیشن ساخته و منتشر می‌شوند تا تمام کابران فضای مجازی قادر به استفاده از آن‌ها باشند. شما می‌توانید به وب نگاه هم سفارش طراحی اپلیکیشن اندروید بدهید و هم سفارش طراحی اپلیکیشن ios

 1. اپلیکیشن بومی (اپلیکیشن نیتیو) و وب اپلیکیشن

شرکت طراحی اپلیکیشن می‌تواند اپلیکیشن مورد نظر را به صورت یک اپلیکیشن بومی یعنی دارای آیکون و متناسب با یک سیستم عامل خاص بسازد و یا آن را به صورت وب اپلیکیشن و با استفاده از فناوری pwa بسازد که کاربران بدون دانلود برنامه و از نسخه وب آن از طریق مرورگر از اپلیکیشن بهره‌مند شوند.

مزایای ساخت اپلیکیشن‌ها توسط شرکت طراحی اپلیکیشن

 1. کاهش مشکلات کسب و کار:

طی فرآیند بهینه‌سازی، شرکت طراحی اپلیکیشن با انتشار اپلیکیشن مربوطه، به رشد کسب و کار و ارتباط بیشتر با مخاطب را به ارمغان می‌ورد.

 1. محبوبیت و موفقیت کار:

امروزه با توجه به همه‌گیر بودن تکنولوژی، تجارت از طریق اینترنت بسیار آسان‌تر و سریع‌تر است و همین موضوع باعث گرایش کاربران به بازدید از کار شما و فروش بهتر می‌شود.

 1. پیروز شدن در رقابت‌های کاری:

با داشتن یک اپلیکیشن کارآمد، نوآور و باکیفیت شما می‌توانید در کسب و کار خود پیشرو باشید.

 

تمام مزایای ذکرشده در صورتی کسب می‌شوند که اپلیکیشن شما توسط یک شرکت طراحی اپلیکیشن مجرب و بامهارت و شناخته‌شده ساخته و منتشر شود. شرکت  وب نگاه با ارائه باکیفیت‌ترین برنامه‌ها، تمام نیازهای شما عزیزان در مورد یک اپلیکیشن را برآورده می‌کند. 

شرکت طراحی اپ موبایل