طراحی اپلیکیشن تاکسی اینترنتی

ساخت اپلیکیشن تاکسی یاب

شرکت نرم افزاری وب نگاه بیش از ۲۰ سال است که در زمینه طراحی اپلیکیشن موبایل به صورت تخصصی فعالیت دارد و اگر قصد طراحی اپلیکیشن تاکسی یاب را دارید به بهترین نحو ممکن می‌تواند شما را راهنمایی کند و کار شما را به سرانجام برساند. وب نگاه قادر است تا هر فیچر و امکاناتی که مدنظرتان است را در اپلیکین شما با برنامه نویسی و کد نویسی دقیق قرار دهد. مسئله‌ای که در طراحی اپلیکیشن تاکسی اینترنتی اهمیت خاصی دارد مسئله رابط کاربری و امنیت است که نیازمند این است که گروهی متخصص و مجرب این کار را بر عهده بگیرند.
شما با نصب یک اپلیکیشن تاکسی یاب اختصاصی می‌توانید امکانات جالب و زیادی را داشته باشید از جمله امکان ثبت نام و اهراز هویت سفیر و بارگذاری مدارک و همچنین مشاهده درخواست‌های فعال و لغو شده و به اتمام رسیده و مشاهده تاریخچه سفرهای انجام شده و تاریخچه سفرهای انجام شده و ده‌ها ویژگی دیگر. نکته قابل توجه این است که اگر شما یه مورد خاص در اپلیکیشن دیگر دیده باشید به راحتی با کمک گرفتن از وب نگاه می‌توانید از اپلیکیشن خود پیاده سازی کنید.

طراحی و ساخت اپلیکیشن تاکسی یاب

اپلیکیشن خود را سفارش دهید

برای دریافت مشاوره و ثبت درخواست طراحی اپلیکیشن مورد نظر خود، با کارشناسان شرکت وب نگاه تماس بگیرید.

امکانات اپلیکیشن تاکسی اینترنتی

  1. داشبورد اختصاصی مدیریت
  2. مشاهده تاریخچه سفرها
  3. ارائه نسخه اندروید و ios و PWA
  4. امکان لغو سرویس تاکسی
  5. امکان امتیازدهی به راننده
  6. امکان انتخاب مقصد دوم و سوم
  7. تعریف روش‌های مختلف پرداخت
  8. امکان اعمال کد تخفیف
  9. مشاهده لوکیشن دقیق تاکسی
  10. ارائه گزارش مدیریتی

 

مخاطبان اپلیکیشن تاکسی اینترنتی

شاید این سوال که مخاطبان اپلیکیشن تاکسی یاب چه کسانی هستند کمی عجیب باشد. زیرا تقریبا تمام افراد جز این دسته هستند و به موصوع نیاز دارند و فقط شاید بتوان گفت نوزادان و کودکان سنین پایین مخاطبان اصلی و مستقیم این اپ‌ها نباشند. اینکه در سفرهای درون شهری تاکسی‌های اینترنتی نقش اصلی را ایفا می‌کنند شکی نیست همچنین رفته رفته در سفرهای بین شهری نقش آن‌ها در حال افزایش است و افراد مختلفی برای سفرهای برون شهری خود از تاکسی‌های اینترنتی استفاده می‌کنند

طراحی اپلیکیشن تاکسی یاب (1)

طراحی اپلیکیشن تاکسی اینترنتی وب نگاه

بعد از واگذاری پروژه شما به یک شرکت معتمد و کار درست نوبت به ارایه خدمات پشتیبانی می‌رسد. تمامی اپلیکیشن‌ها نیاز به یک پشتیبان آنلاین ۲۴ ساعته دارند که در صورت بروز یک مشکل بلافاصله آن را برطرف نمایند تا کاربران و مشتریان از روند سفارش ناراضی نباشند.

شرکت برنامه نویسی وب نگاه با داشتن تیم تخصصی در این حوزه و سابقه حائز اهمیت می‌تواند رضایت شما عزیزان را هم در طراحی و راه اندازی و هم در پشتیبانی مناسب جلب نماید.

طراحی دیزاین زیبای اپلیکیشن تاکسی یاب، یکی از نقاط قوت شرکت نرم افزاری وب نگاه در حوزه برنامه نویسی و طراحی اپلیکیشن می‌باشد.

طراحی اپلیکیشن تاکسی اینترنتی