طراحی اپلیکیشن پزشکی – ساخت اپ پزشکی و سلامت

با وجود ترافیک های سرسام آور، حضور در مطب پزشکان در زمان مقرر را سخت می کند. علاوه بر این باید از زمان استراحت یا کاری خود نیز بزنید تا بتوانید چند دقیقه پزشک مورد نظر خود را ببینید.

گسترش اپیدمی کرونا نیز این وضعیت را بدتر از قبل کرده و وضعیت بیماران روز به روز در حال تغییر است. بنابراین وجود یک اپلیکیشن که بتواند ارتباط بیماران با پزشکان را در هر لحظه و هر جا برقرار کند، به شدت موثر خواهد بود.

مشاوره رایگان و اختصاصی

 

کارشناسان ما به شما کمک می کنند تا با آگاهی بیشتر، بهترین راه برای آنلاین کردن کسب و کار خود انتخاب نمایید.

امکانات اپلیکیشن پزشکی

_
 • نوبت دهی آنلاین
 • یادآوری زمان ویزیت
 • مشاوره آنلاین پزشکی
 • تعیین زمان ویزیت بعدی
 • دسترسی به پرونده پزشکی
 • ارایه نتایج آزمایشات به صورت اینترنتی به پزشک
 • مدیریت بیماران حاضر در مطب
 • ارایه گزارشات مدیریتی
 • درج نظرات بیماران

مزایای اپلیکیشن پزشکی

_

شرکت برنامه نویسی وب نگاه با بهره گیری از تیم تخصصی و کد نویسی اختصاصی مطابق نیاز شما، می‌تواند در این مسیر شما را همراهی کند. همچنین با داشتن تیم تخصصی پشتیبان، مشکلات احتمالی را در کوتاه ترین زمان مرتفع نمایند.

نوبت دهی آنلاین

یادآوری زمان ویزیت

امکان مشاوره آنلاین پزشکی

ارایه نتایج آزمایشات به صورت اینترنتی به پزشک

مطلع شدن از جواب آزمایشات و اقدامات لازم

دسترسی به پرونده پزشکی

محدود نبودن زمان و مکان

افزایش درآمد و تعداد ویزیت با طراحی اپلیکیشن پزشکی

با مزایایی که در خصوص اپلیکیشن پزشکی مطرح شد، قطعا بیماران ترجیح می دهند از این اپلیکیشن استفاده کرده و با پزشک مشورت کنند. بنابراین، زمان و مکان دیگر محدود نخواهد شد و دسترسی به پزشک به راحتی میسر خواهد شد که این موضوع موجب افزایش رضایتمندی بیماران خواهد بود.

اپلیکیشن خود را سفارش دهید

برای دریافت مشاوره و ثبت درخواست طراحی اپلیکیشن مورد نظر خود،با کارشناسان شرکت وب نگاه تماس بگیرید.

اپلیکیشن یا وب سایت پزشکی؟

شرکت نرم افزاری وب نگاه، همزمان با طراحی اپلیکیشن، نسخه تحت وب آن را نیز می تواند ارایه دهد تا کاربران از طریق کامپیوتر نیز بتوانند از امکانات آن استفاده کنند.

بهترین تصمیم

_

انتخاب اپلیکیشنی که بتواند تمامی امکانات لازم برای پزشکان را داشته باشد کار ساده ای نیست. در خیلی از موارد این اپلیکیشن باید متناسب با هر پزشک به صورت اختصاصی طراحی گردد.

شرکت برنامه نویسی وب نگاه با بهره گیری از تیم تخصصی و نظر متخصصان، بهترین فرآیند را بر ای شما تهیه و برنامه نویسی کرده و در قالب اپلیکیشن و وب سایت پزشکی ارایه خواهند کرد.

مزایای ساخت اپلیکیشن پزشکی 

باید گفت شما می‌توانید با طراحی یک اپلیکیشن پزشکی، از مزایای زیادی بهره‌مند شوید و به کار خود بهبود ببخشید. همچنین بهتر است تا قبل از طراحی اپلیکیشن برای کسب‌وکار خود، با مزایا و ویژگی‌های طراحی اپلیکیشن برای سایت خود آشنا باشید و تنها در این صورت است که می‌توانید انتخاب خوبی نسبت به انجام این کار داشته باشید. در این بخش به برخی از مزایای طراحی اپلیکیشن پزشکی اشاره خواهیم کرد.

نوبت دهی آنلاین 

اگر تا به حال تجربه کار در یک مطب به عنوان یک منشی را داشته باشید یا حتی فرایند نوبت گرفتن از پزشک را به‌صورت تلفنی طی کرده باشید، می‌دانید که چقدر کار طاقت‌فرسا و سختی است. از یک طرف وقت منشی در مطب اتلاف می‌شود و از طرف دیگر، می‌تواند وقت بیمار را نیز در مطب بگیرد.

خبر خوب این است که شما می‌توانید با طراحی اپلیکیشن پزشکی، فرایند نوبت دهی خود را آنلاین و خودکار کنید و منشی دیگر نیاز ندارد تا به تلفن‌های زیادی پاسخ دهد. به همین منظور، فرایند مراجعه بیماران به مطب نیز نظم پیدا می‌کند و افرادِ مشغول در مطب می‌توانند به امور مهم‌تری رسیدگی کنند. علاوه بر این، با آنلاین کردن و خودکارسازی فرایند نوبت‌دهی، شما در مطب به نیروی کار کمتری نیاز خواهید داشت و این موضوع می‌تواند هزینه‌های شما را کاهش دهد. 

یادآوری زمان ویزیت

تا وقتی که انسان برای چیزی تصمیم بگیرد، امکان بروز خطا نیز وجود دارد و این موضوع به این معنا است که این امکان در نوبت‌دهی ویزیت پزشکی نیز وجود دارد. گاهی اوقات پیش می‌آید که در هنگام نوبت‌دهی تلفنی اشتباهاتی رخ می‌دهد و بیمار در زمان نامناسبی به مطب مراجعه می‌کند. 

نکته قابل توجه این است که با طراحی اپلیکیشن پزشکی، زمان ویزیت به افراد یادآوری خواهد شد و این ویژگی، امکان بروز خطا در فرایند نوبت‌دهی را به صفر می‌رساند. 

امکان مشاوره آنلاین پزشکی 

گاهی اوقات افراد مشکلی دارند که می‌توانند آن‌ را بدون ویزیت حضوری پزشک، درمان کنند و در اینجا است که طراحی اپلیکیشن پزشکی، امکان مشاوره آنلاین پزشکی را برای شما فراهم می‌کند. شما به عنوان یک پزشک می‌توانید در اپلیکیشن پزشکی خود، مشاوره آنلاین را به بیماران ارائه کرده و از این راه کسب درآمد کنید.

با این کار از یک طرف، وقت شما بیشتر ذخیره می‌شود و بیمار نیز برای کارهای مشکلات کم‌اهمیت و قابل حل به شما مراجعه نمی‌کند. علاوه بر این، شما با افزودن امکان مشاوره آنلاین به بیماران، به جامعه مخاطبان بیشتری دسترسی خواهید داشت و می‌توانید علاوه بر شهری که در آن مطب دارید، به تمامی افراد در نقاط مختلف کشور خدمات پزشکی ارائه کرده و درآمد بیشتری کسب کنید. 

مطلع شدن از جواب آزمایشات 

شاید در گذشته و حتی در حال حاضر، مراجعه به بیمارستان یا مطب توسط بیمار برای دریافت جواب آزمایش‌ها، بسیار سخت باشد؛ اما اپلیکیشن پزشکی این موضوع را دغدغه را برای افراد رفع کرده است. توجه داشته باشید که شما به عنوان یک پزشک می‌توانید جواب آزمایشات بیماران خود را در اپلیکیشن ثبت کنید و بیمار نیز می‌تواند در کسری از ثانیه این جواب را دریافت کند.

این موضوع باعث می‌شود تا بیماران برای آزمایش، مطب شما را به دیگر مطب‌ها ترجیح دهند و همچنین مطب شما نیز بیش از حد شلوغ نمی‌شود و می‌توانید به بیماران بیشتری رسیدگی کنید. 

افزایش درآمد 

همانطور که در بخش‌های قبلی اشاره شد، شما می‌توانید با بهره بردن از مزایای داشتن یک اپلیکیشن پزشکی، از درآمد بالایی برخوردار شوید. می‌پرسید چگونه؟

شما با خودکار کردنِ فرایند نوبت‌دهی به افراد، وقت بیشتری را ذخیره می‌کنید و می‌توانید در این وقت، به بیماران بیشتری نیز رسیدگی کنید. همچنین همانطور که گفته شد، شما می‌توانید با ارائه مشاوره پزشکی آنلاین به بیماران، به جامعه مخاطبان بیشتری از سراسر کشور خدمت ارائه کنید و از همین جهت، درآمد بیشتری نصیب شما می‌شود.

علاوه بر این، با توجه به گسترش فناوری و استفاده بیشتر افراد از خدمات آنلاین، بیماران مطبی را که دارای اپلیکیشن پزشکی باشند را به مطبی که فاقد این موضوع باشند، ترجیح می‌دهند. این موضوع می‌تواند احتمال افزایش درآمد مطب را دوچندان کند. 

طراحی اپلیکیشن پزشکی با وب نگاه 

اگر به دنبال طراحی اپلیکیشن پزشکی برای خود هستید، شرکت برنامه نویسی وب نگاه می‌‌تواند انتخاب بسیار خوبی برای شما باشد. لازم به ذکر است که شما می‌توانید طراحی اپلیکیشن پزشکی خود به کمک شرکت برنامه نویسی وب نگاه، از مزایای زیادی بهره‌مند شوید که در این بخش به برخی از اصلی‌ترین مزایای آن اشاره خواهیم کرد. 

پشتیبانی مناسب 

گاهی اوقات ممکن است اپلیکیشن شما به هر دلیلی به مشکل بر بخورد و کل فرایند کاری شما مختل شود. در این صورت نیاز دارید تا از پشتیبانی اپلیکیشن خوبی برخوردار باشید. در غیر این صورت، ممکن است مشکلات بزرگی را برای شما ایجاد کند. 

خبر خوب این است که شرکت برنامه نویسی وب نگاه در حین و پس از طراحی اپلیکیشن، به شما خدمات پشتیبانی خوبی را ارائه می‌کند و اگر به هر دلیلی، اپلیکیشن شما به مشکل بر بخورد، این مشکل توسط تیم وب نگاه در کسری از ثانیه حل خواهد شد. 

قیمت مناسب 

وب نگاه تلاش کرده است تا اپلیکشن‌ها را بر حسب نیاز یا بودجه‌ای که آن کسب‌وکار دارد ارائه دهد و علاوه بر این، هزینه‌های بیهوده و اضافی را برای طراحی اپلیکیشن حذف کند. به همین منظور، شما می‌توانید به کمک شرکت برنامه نویسی وب نگاه، اپلیکیشن پزشکی خود را با قیمت بسیار مناسبی طراحی کرده و از هزینه‌های اضافه جلوگیری کنید. 

 تجربه و دانش فنی بالا 

لازم به ذکر است که شرکت برنامه نویسی وب نگاه تا به الان اپلیکیشن‌های زیادی را طراحی کرده است و دارای تجربه زیادی است. به همین منظور، با طراحی اپلیکیشن پزشکی خود به کمک شرکت برنامه نویسی وب نگاه، می‌توانید آن را با کیفیت بسیار بالایی تحویل بگیرید. 

همچنین تیم برنامه نویسی وب نگاه داری دانش فنی بالایی است و این موضوع می‌تواند امکان بروز اختلال در اپلیکیشن پزشکی شما را تا حد زیادی کاهش دهد. 

در نتیجه اگر قصد دارید تا یک اپلیکیشن پزشکی برای خود طراحی کرده و رونق و تغییری در فرایند کار و تخصص خود ایجاد کنید، می‌توانید این کار را به وب‌ نگاه بسپارید. 

پلن اجرایی A

 

امکانات

 • پنل مدیریت تحت وب
 • اپلیکیشن کاربر تحت Web
 • اپلیکیشن کاربر تحت Android
 • اپلیکیشن کاربر تحت IOS
 • اپلیکیشن کاربر تحت PWS
 • اپلیکیشن پزشک تحت Android
 • اپلیکیشن پزشک تحت IOS
 • اپلیکیشن پزشک تحت PWS

پلن اجرایی B

 

امکانات

 • پنل مدیریت تحت وب
 • اپلیکیشن کاربر تحت Web
 • اپلیکیشن کاربر تحت Android
 • اپلیکیشن کاربر تحت IOS
 • اپلیکیشن کاربر تحت PWS
 • اپلیکیشن پزشک تحت Android
 • اپلیکیشن پزشک تحت IOS
 • اپلیکیشن پزشک تحت PWS

پلن اجرایی C

 

امکانات

 • پنل مدیریت تحت وب
 • اپلیکیشن کاربر تحت Web
 • اپلیکیشن کاربر تحت Android
 • اپلیکیشن کاربر تحت IOS
 • اپلیکیشن کاربر تحت PWS
 • اپلیکیشن پزشک تحت Android
 • اپلیکیشن پزشک تحت IOS
 • اپلیکیشن پزشک تحت PWS

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.