طراحی اپلیکیشن رزرو بلیط – اتوبوس قطار هواپیما

طراحی اپلیکیشن رزرو بلیط هواپیما

هواپیما با توجه به ویژگی‌ها و قابلیت‌هایش از محبوب‌ترین و پراستفاده‌‌ترین وسایل نقلیه به حساب می‌آید. زمان از با ارزش‌ترین چیزهای ممکن است که غیر قابل بازگشت است.  به همین دلیل هواپیما برای سفرهای کاری بسیار گزینه مناسبی است و می‌توانید در سریع‌ترین زمان ممکن به مقصد برسید. همچنین در مسافتر‌های خانودگی هم بسیاری از افراد هواپیما را به وسیله شخصی ترجیح می‌دهند دلیلش هم راحتی آن است. از همین رو طراحی اپلیکیشن خرید بلیط هواپیما گزینه بسیار جذاب است که می‌تواند بسیار سودده و درآمدزا برای شما باشد.

 

طراحی اپلیکیشن رزرو بلیط اتوبوس

پراستفاده ترین وسیله حمل و نقل عمومی بلاشک اتوبوس است. اتوبوس کم هزینه‌ترین برای سفر است. هم استرس آن نسبت به وسیله شخصی کمتر است و هم در طول مسیر به جای رانندگی بخوابید هم هیچ دغدغه‌ای مانند بنزین و خرابی خودرو نداشته باشید.

اپلیکیشن‌های رزرو بلیط اتوبوس اخیرا با رشد خوبی رو به رو بوده‌اند و کارهای خوبی  انجام شده و اگر می‌خواهید این بازار را از دست ندهید باید حتما به سراغ طراحی اپلیکیشن خرید بلیط اتوبوس بروید. 

 

طراحی اپلیکیشن رزرو بلیط قطار

قطار یک نوع وسیله نقلیه است که حد وسط اتوبوس و هواپیما است. سرعتش از هواپیما کمتر و از اتوبوس بیشتر است. راجب هزینه‌اش هم دقیقا همین طور. از هواپیما ارزان قیمت‌تر و از اتوبوس گران‌تر. راجب میزان استفاده هم می‌توان این موضوع را تعمیم داد و یک محبوبیت خوبی دارد و بسیاری اولویت اول اخرشان قطار است. با طراحی اپلیکیشن خرید بلیط قطار می‌توانید این بازار را در دست بگیرید.

 

ساخت اپلیکیشن رزرو بلیط اتوبوس

اپلیکیشن خود را سفارش دهید

برای دریافت مشاوره و ثبت درخواست طراحی اپلیکیشن مورد نظر خود، با کارشناسان شرکت وب نگاه تماس بگیرید.

مزایای اپلیکیشن رزرو بلیط

 1. داشبورد اختصاصی مدیریت
 2. ارائه نسخه‌های اندروید , ios , PWA
 3. مشاهده آنلاین بلیط‌های موجود
 4. امکان استرداد
 5. دریافت بلیط به صورت پی دی اف
 6. امکان انتخاب صندلی دلخواه
 7. کسب درصد بیشتری از بازار
 8. ارتباط دائم با مشتری 
 9. تعریف انواع روش پرداخت 
 10. درج اطلاعات مربوط به وسایل نقلیه
 11. ارائه گزارش مدیریتی
طراحی اپلیکیشن رزور بلیط